Výsledky akcií 2019/18

16.03. sme odohrali 3 zápasy. Najskôr 2 žiacke zápasy v Galante a poobede dorastenecký proti Vrbovému. 

Hodnotenie U15 v Galante na umelej tráve. V prvom polčase sa obidve mužstvá snažili byť nebezpečné pre súpera. My sme dlhší čas vychádzali z defenzívneho postavenia a miestami sme sa prezentovali prechodom do útoku. Dlhodobejší pobyt pred súperovou šestnástkou sme však nemali. Niektoré vyriešenie herných situácii s loptou nás veľmi potešilo a  niekoľko prechodov do útoku pozitívne prekvapilo. Hra na 2 útočníkov bola dobrá. V závere polčasu padli obidva góly po rohových kopoch. Najskôr sa presadil Paťo a škoda, že sme poslednú akciu v polčase neustáli. Druhý polčas priniesol vyrovnaný futbal, ale druhú polovicu sme cítili, že máme naviac ako súper. Mali sme niekoľko zaujímavých náznakov na ohrozenie bránky (Dominik zo svojej strany, alebo škoda vtipnej Adamovej H. prihrávky na Lukasa, ktorá smerovala na päty). Nepodarilo sa, ale odchádzame povzbudení. Výkon potešil. Výsledok 1:1 zodpovedal pomeru síl. 

Hodnotenie U13. V tomto zápase potešil výkon, ale výsledok 1:1 bol pre nás nezaslúžený. Primárne však okrem dosiahnutia výsledku sledujeme progres v hre a v individuálnom rozvoji hráčov teda sme zameraní na súbor futbalových záležitostí ako je odvaha v riešení herných situáciach či už 1:1, alebo v rozhodovaní sa v situáciach a taktiež vo výbere miesta teda na rozvoj kombinačných schopností. Deti majú od trénerov neskutočný priestor na realizáciu a my sme nechápali čo sa dialo prvých 20 minút. Chlapci súpera herne prevalcovali. Obdivovali sme dynamiku, rýchlosť , efektívnosť atď. .V ofenzíve sme však neboli až tak úderní. Vladko sa sťahoval hlboko do poľa a hrali sme vlastne bez útoku. Bolo nám však veľmi sympatické ako sa chcel Vladko futbalovo vyblázniť a bola radosť pozerať sa na neho a na ostatných. Gól sme dostali po strele zo šestnástky a my sme vyrovnali po priamom kope M. Domina. Po zápase sme zažili menšie divadlo, ktoré sme deťom vysvetlili a na chybe druhého sme sa poučili. Deti boli taktiež poučené o pravidle fair play ohľadom vracania lopty po zakopnutí lopty súpera z dôvodu ošetrenia nášho hráča. Sme pyšní na hru našich detí a na tom nič nezmení ani jedna sporná situácia. My sledujeme úplne iné veci a sme šťastní, že naše nastavenie je také aké je a prináša krásne ovocie.

Hodnotenie dorastu. Prvý súťažný zápas na oko nedopadol dobre. Nehral sa však typický zápas najnižšej dorasteneckej ligy. Bolo to hlavne preto, lebo sme po celý zápas hrali futbal, aký nie je možné vidieť na tejto úrovni.  Jednoznačné držanie lopty vtipná a nápaditá hra nemala okrem jednej peknej akcie záver. Na mäkkom teréne proti dobre organizovaným vekovo vyspelým dorastencom to bolo veľmi ťažké. Cestu do gólu sme hľadali celých 90 minút. Prehra 1:3 s Vrbovým nekorešpondovala s tým čo sme videli, ale zo zápasu ideme spokojní o veľa skúsenejší, poučenejší a tréneri s víziou napredovania vidiac veľký potenciál. Páčil sa nám všeobecný prejav hráčov. Chalani boli snaživí, slušní zároveň futbalovo odvážni.  Dobrá klíma a to je krásny predpoklad na zlepšenie. Budeme pracovať na tom, ako prekonať kompaktný blok hráčov. Je však dôležité vedieť, že na tento štýl futbalu je potrebný  pravidelný tréning.


09.03. v sobotu v Novom Meste nad Váhom. Žiaci

St. žiaci: Moravčík P. ,Noskovič, Schmitt, Masaryk, Bakita, Tomaga, Folvarčík, Jarabinský, Ročiak, Majko, Fano, Gorek. 

Nezačali sme zápas najlepšie. Nedokázali sme si loptu podržať  a boli sme v momentoch s loptou veľmi neistí. Po inkasovanom góle sa hra vyrovnala a vypracovali sme si veľmi pekné akcie. Na konci dvoch bol Roman. Videli sme aj niekoľko striel zo strany Adama T. a Lukasa S. Adamova bola nechytateľná, preto polčas skončil 1:1. V druhom polčase sa hralo bez výrazných šancí. Všetko nasvedčovalo, že súper nedá viac gólov ako my dokonca sme hrozili našimi 2004 -kami. Škoda Samkovej šance keď strela lavačkou z dobrej pozície smerovala vedľa bránky a ešte z lepšej pozície Adam T. strieľal do stredu bránky. Súper v závere kopal priamy kop z 30 metrov a padol typicky žiacky gól keď nás brankár nedočiahol pod brvno. Mali sme 10 minút a musíme chlapcov pochváliť pretože naozaj gól visel vo vzduchu. Zápas skončil 1:2, ale ukázali sme opäť v nekompletnej zostave svoju kvalitu a reálne musíme zhodnotiť, že naše počtom skromné mužstvo nemá problém hrať proti vybraným deťom z okresu. Už 2. rok robíme v staršom žiactve s tými, ktorí ešte veria našej práci a my za to urobíme všetko preto, aby naši končiaci chlapci boli čo najlepšie pripravení na obdobie dorastu a so športom ešte len začínali v plnej sile a chuti. Po dnešnom zápase musíme opäť vyzdvihnúť Lukasa a Adama T. Ich útočná sila, snaha a môžeme povedať aj kvalita začína byť zaujímava. Celkom dobre sa pridávajú ďalšie tri 2004, ale tam ešte tiež spoločne dosiahneme progres. Ako mužstvo môžeme byť oveľa silnejší. Musia sa pridať mladší, aspoň tak ako Manuel. My máme pre takéto situácie veľké pochopenie a o chlapcov sa postaráme či talent má alebo nemá, či prežíva smútok, alebo neistotu. Cítime sa v týchto situáciach aj s podporou rodičov veľmi silní a odvážni. Náš koučing bude smerovaný k tomu, aby 15 ročné deti hrali hru ako ich to učíme, aby boli naďalej podporovaní v sebarealizácii a kreativite. To je na čom deti vyrástli v minulosti a dostali sa tam kde sú.  

Ml. žiaci: Zuzic, Danko, Domin, Herák, Polák, Tarana, Halás, Jurík, Mykultsia, Páleník, Moravčík, Havrlent, Vatrt  

Chlapci od začiatku prevyšovali súpera. V útočnej fáze sme našli len trikrát cestu do súperovej bránky. Sme však radi. V spomínaných situáciach sa často ocitli mladší deti a nemali silu na prekonanie brankára. Výsledok 3:0, Herák, Mykultsia, Domin


09.03. v sobotu turnaj v Dubnici na umelej tráve. Roč. 2009

Beneš, Hritz, Krajčo, Majková, Matejková, Tomaga, Božik, Svitana. Vavro. Hrá sa na umelej tráve v Dubnici od 14:00-15:30 proti Dubnici a Hlohovcu.


05.03 v utorok zápas v Dubnici proti 2004/05. Naše 2004/05/06. 

Noskovič, Schmitt, Masaryk, Bakita, Tomaga, Folvarčík, Jarabinský, Ročiak, Majko, Majerský, Herák- Posledný zápas pred súťažov nám vyšiel. Herne aj výsledkovo sme stačili na chlapcov z 1. ligy z Dubnice. Súper zložil svoj tím z 2004/05 tak ako my a preto sme mohli vidieť rovnocenný zápas z pohľadu veku a vzrastu. Naše mužstvo sa zlepšuje v útočnej fáze. Luki a Adam v útoku sú podporovaní ďalšími hráčmi. V defenzíve nastala taktiež zmena k lepšiemu. Chlapci ukázali kvalitný herný prejav a výsledok 3:3 je pekným vysvedčením. Góly: Tomaga 2, Folvarčík.  


 • 03.03. zápas v Novákoch. U15 a U13

U15  Martišovič, Moravčík P., Noskovič, Schmitt, Masaryk, Hlinka, Tomaga, Folvarčík, Jarabinský, Ročiak, Majko,

V zápase sme si mohli vychutnať pozíciu útočiaceho mužstva. Vyskúšali sme si veľa zaujímavých akcií pred súperovou šestnástkou. Výsledok 7:1 góly: Tomaga 3, Schmitt , Hlinka, Moravčík, Noskovič

U13  Zuzic, Domin, Majerský, Tarana, Polák, Danko, Herák, Jurík, Beňo, Moravčík, Havrlent. Veľmi pekný zápas. Súper  doplnený s 2005 mal svoju kvalitu. Zápas mal tempo. Chlapci sa prezentovali veľmi dobre. Videli sme veľa individuálnej kvality a množstvo pekných  kombinácii. O výsledok sme prišli v posledne päťminútovke 3 inkasovanými gólmi. Výsledok 3:4. Góly: Herák, Moravčík, Havrlent 


 • 02.03. proti Piešťanom U17 . Dorast

Pekný zápas. Chlapci sa miestami chytali a vedeli konkurovať súperovi. Veľa chlapcov robí pokroky. K lepšiemu prejavu chýba vyššia trénovanosť niektorých hráčov. Nový umelý trávnik využilo počas zimy len niekoľko chlapcov na zlepšovanie a to bolo v takomto zápase cítiť. My sa však tešíme z výkonu a hlavne z toho, že sme na ihrisku mali pokope veľa našich odchovancov. Výsledok 0:4.


02.03.. v sobotu turnaj v Trnave. Ročník 2012. Naše 2012/11

Čavojský, Kovalčík, Páleník, Makovič, Kantek, Petráš, Brežný,

1. zápas o 08:55 hod. Slovan BA-FŠRH

2.zápas o 10:10 hod. MTK Budapešť - FŠRH

3.zápas o 11:25 hod. Spartak TT - FŠRH

4.zápas o 12:15 hod. Senec - FŠRH

24.02.2019

 • Chlapci z kategórie narodenia 2008 a mladší po veľmi vydarenom účinkovaní v zimnej lige v Cíferi zopakovali prejav hodný pochvaly v konkurencii N. Mesta, Myjavy, Senca a AS Trenčína. Chlapci si odniesli 1. miesto a čo viac, zvýšené presvedčenie vo svoje vlastné schopnosti a hru, ktorá nás tak veľmi baví.

Zostava: Michal Hlavena a Matej Moravčík obidvaja aj v bráne, Marko Havrlent, Michal Jankových, Daniel Páleník, mladší Alex Krajčo, Daniel Hritz a Adrian Božik

Ďakujeme rodičom za spoluprácu a vytváranie priaznivej klímy deťom.  

 • 23.02. v sobotu zápas v Piešťanoch o 19:00 proti Ostrovu. Dorast  


17.02. zápas s Piešťanmi. U15 a U13

U13 o 09:30 hod. Zuzic, Polák, Ročiak, Herák, Tarana, Havrlent, Páleník, Moravčík, Zachar, Halas, Peťovský 

U15 o 11:00 hod. Martišovič, Noskovič, Masaryk, Bakita, Schmitt, Tomaga, Fano, Folvarčík, Petráš, Hanková, Pavlovič

Obidva zápasy sa hodnotia s pocitom, ktorý je motiváciou pre nás. Mladšia skupina v mladom zložení podala až neuveritelný výkon. Maťko Peťovský?, Maťko Zuzic?...... nechápeme a sme hrdí na celý tím. Výsledok 0:6.

Staršia skupina U15-Od začiatku sa hral rýchly a veľmi kvalitný futbal. Našich 12 odchovancov sa vyplo k výkonu, ktorý bol jednoznačne top predstavenie. Už minulé zápasy sme sa raketovo zlepšili v taktickej zložke a dnes sme pokračovali. Je to pre nás super pocit keď vidíme ako naši už skoro dorastenci preukazujú veľkú chuť hrať, súťažiť. Extrémne sme si užívali 80 minút hry. V 1. polčase sme sa presadili jednym gólom a v druhom sme boli veľmi efektívní a strelili sme ďalších 5. Kondične sme zápas zvládli na jednotku. Herne vyzdvihneme prechod do útoku a ofenzívnu silu. Naše limity sme však stále schopní posúvať a tešíme sa na ďalšie zápasy. Výsledok 6:2, Góly: Noskovič, Fano, Pavlovič 2, Tomaga 2.


 • 17.02. turnaj v Bošáci.

Dopoludnia 2009 - Tomaga, Hritz, Beneš, Krajčo, Galo, Svitana

Výborné zlepšenie. Chlapci sa vedeli presadzovať v zápasoch keď súper nebol tak agresívny. V inom prípade sme ešte narážali, ale sme veľmi radi.

Popoludní 2012- Široký, Makovič, Kantek, Kováčik, Kupec, 

Úplne začiatky 6 ročných detí. Samko pôsobil nadštandardne dobre.


 • 16.02. triangel v Starom Meste ročníkov 2008. Hralo sa 6+1. Roč. 2008/07 Havrlent, Páleník, Moravčík, Hlavena, Hank, Spišáková, Halas, Beňo, Matejko

14:00 FŠ R.Hanko - Slovácko dievčatá

14:50 FŠ R.Hanko - JISKRA Staré Město

Toto sú akcie za ktorými sa oplatí cestovať. Chlapci, ktorí sú herne skúsenejší vyzerali v tejto konfrontácii veľmi dobre. Tešíme sa však z prejavu Oskiho, Mikiho, Michala a hlavne z prvej Sabinkinej akcie. Obidva zápasy sme prehrali čo však nebol presný ukazovateľ kvality.


 • 16.02. turnaj v Trebaticiach. Roč. 2010

Seidl, Svitana, Novotný, Strečanská, Matejková, Zuzic, Páleník, Čavojský

Prvé príjemné výkony našich detí znamenali potešenie z gólov a individuálnych akcií. 


 • 15.02. v piatok zápas v Piešťanoch o 19:30 hod. proti Vrbovému. 

 • 10.02 zápas na umelej tráve v Bánovciach. U15 a U13. 

Starší žiaci: Martišovič, Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Masaryk, Fano, Majerský, Schmitt, Tomaga - Zápas sme odohrali po tom čo začala úradovať chrípka a zranenia. Zostavu sme doplnili dvoma chlapcami z Bánoviec. Bol to zápas úplne iný ako pred týždňom. Súper bol údernejší  do ofenzívy a často ohrozoval našu bránku. Veľa šancí vychytal Marek. Prvý polčas bol z našej strany zlý. Našťastie sme cez prestávku prišli na to, ako využiť slabšiu stránku súpera. Nakoniec hodnotíme zápas pozitívne. Deti, ktoré sú zdravé odohrali plnú minutáž a precítili si ďalšie futbalové situácie a takto získavajú cenné skúsenosti. Nakoniec sme strelili ďalšie 4 góly v zápase čo je dobrá vizitka proti súperovi, ktorý vo svojej suťaži jednoznačne kraľuje. Výsledok 4:3 (0:2). Góly: L. Schmitt 3, A. Tomaga

O 09:45 mladší žiaci Zuzic, Domin, Polák, Moravčík, Mykultsia, Páleník, Peťovský, Jarabinský- Aj mladšia kategória sa nezaobišla bez kombinovanej zostavy. Chlapci si naozaj zahrali úplne do vyčerpania. Hrali s veľkým zápalom a behali ako motorové myši. Výsledok 4:6 bol peknou vizitkou ofenzívneho poňatia obidvoch tímov. 

 • 10.02. halový turnaj v Nemšovej. Ročník 2011.

Čavojský, Páleník, Strečanská, Brežný M+M, Kovalčík, Pšenek, Široký, Svitana

 • 09.02.halový turnaj v Diplomat aréne v Piešťanoch pre roč. 2008.

Hrnčiar, Matejko, Hritz, Tomaga, Božik, Hank, Sivák, Hlavena, Krajčo, Jelenek, Nikodem, Beneš

 • 09.02. Halová zimná liga v Cíferi. Roč. 2007/08

Mykultsia, Peťovský, Halas, Mikloškovci, Beňo, Jurík, Páleník, Moravčík, Havrlent, Zachar

Odohrali sme záverečné 4. kolo Cíferskej ligy. Tento zimný turnaj bol dobrým spestrením zimy. Zaslúžene sme si v počte bodov odniesli prvé miesto. Vážime si dobrý herný prejav aj u detí, ktoré nemajú toľko skúsenosti. 


 • 03. 02. v Starom Meste.

Starší žiaci proti U15 Starému Mestu. Hrá sa 10+1. 

Nominácia: Hlinka, Noskovič, Masaryk, Jarabinský, Fano, Folvarčík, Schmitt, Tomaga, Petráš, Hanková. Súper mal vo svojom družstve väčšiu polovicu detí z kategórie U14 tak ako my. Bol to po tejto stránke vyrovnaný zápas. Chlapci zo Starého Mesta boli technickí a veľmi hraví.  Vedeli nám vytvoriť tlak na loptu čiže mali sme dočinenia proti veľmi dobrému mužstvu. My sme predviedli veľmi bojovný zápas. Chlapci kondične išli na doraz. Herne sme hrali s chybami. Bol to stále len náš 3 zápas a budeme na tejto stránke pracovať. Výsledok 4:0 sme dosiahli potom, ako sme boli dosť efektívni v súperovej šestnástke. Góly: Tomaga 2, Schmitt, Hanková 

Mladší žiaci triangel od 13:00 - 16:00 Slovácko žiačky U15, Staré Mesto chlapci U13, FŠRH U13. Hrá sa 6+1. 

1. zápas o 13:00 proti Slovácku dievčatám U15

2. zápas o 14:00 proti Strarému Mestu U13

Domin, Danko, Majerský, Tarana, Vatrt, Jankových, Páleník, Moravčík, Mykultsia. Obidva zápasy mali veľmi vysoké tempo. Chlapci hrali obdivuhodne pekne. Sme veľmi radi za hravosť, konštruktívne riešenie situácii, góly. Sme radi za takúto skúsenosť vo veľmi dobrých herných podmienkach (ihrisko 6+1).

                                                                                                                                                                                                   

 • 01.02. Polročné prázdniny. Dopoludnia dvojzápas v Dubnici.
 • Ročník 2004/05 + dorast proti 2004 o 10:00 hod. Martišovič, Hlinka, Noskovič, Masaryk, Bakita, Jarabinský, Fano, Folvarčík, Schmitt, Tomaga, Gono, Odohrali sme zápas proti veľmi fyzicky, ale aj herne vyspelému mužstvu. Chlapci sa veľmi snažili. Herne sme po slušných úsekoch v hre často narážali čo nás stálo veľa síl. Bola to dobrá skúsenosť proti dobrému 1.ligovému mužstvu. Výsledok 0:5.Ročník 2005/06 proti 2005 o 12:00 hod. Danko, Majerský, Petráš, Tarana, Vatrt, Moravčík, Páleník, Gorek, Michlík, Polančík. Tento zápas sme rozbehli veľmi dobre. Vyzeralo, že sa budeme presadzovať aj gólovo. Postupne chlapcom dochádzali sily keďže až 7 detí malo v nohách 35 min. proti U15. Aj tu sme vekovo boli mladší. Chlapci ukázali individuálnu kvalitu, ale na prekonanie súpera sme dnes recept nenašli. Výsledok 0:4
 • 27.01. v nedeľu 1. zápas pre ročník 2004/05/06/07. V Skalici na umelej tráve. Najskôr sme odohrali zápas s našim roč. 2006-08 proti roč. 2006. Od začiatku sa naše deti presadzovali v poli individuálne a aj sme badali pokrok v kombinačnej hre. Toto zloženie družstva bolo naozaj silné na každom poste a preto sme mohli sledovať hernú prevahu nášho družstva aj napriek, že sme boli výrazne mladší. Výsledok 4:1 potešil a taktiež aj ďalšie strelecké pokusy či finálne prihrávky. Góly: Havrlent 2, Páleník, Majerský, 
 • Následne sme odohrali zápas proti roč. 2005. V našom družstve sme mali 4 deti z kategórie 2004. Na poste ľavej zálohy sme striedali štyri deti z 2006. Zápas bol na začiatku vyrovnaný. Hralo sa v rýchlom tempe, ktoré však často bolo spôsobené stratami lôpt na obidvoch stranách. Postupne sme dokázali hru lepšie ukontrolovať ako súper a aj vďaka miernej fyzickej prevahe sme zápas vyhrali 4:0.  Góly: Tomaga 3, Petráš. Vyzdvihneme 2 Manuelove prihrávky na gól. Pri prvom perfektne načasoval prihrávku do behu na Adama a pri druhej asistencii ukázal dravosť v súperovej šestnástke. 
 • V poslednom zápase si naše 2007-mičky, ktoré nezasiahli v predošlých zápasoch zahrali proti rovesníkom 2x30 min. Sme veľmi radi, že si deti zahrali a každou minútou sa zlepšovali. Výsledok 1:5. Gól: Matejko
 • Vo všetkých zápasoch sa deti realizovali proti akadémii (1. lige). Boli to pekné merania síl a sme radi za to čo sme videli a ako si deti zahrali aj v chladnejšom počasí.

Ročník 2006/07 proti 2006

Zuzic, Danko, Polák, Majerský, Petráš, Tarana, Domin, Vatrt, Moravčík, Páleník, Havrlent

O 11.15 ročník 2004/05 proti 2005

Martišovič, Hlinka, Noskovič, Masaryk, Jarabinský, Fano, Folvarčík, Ročiak, Gorek, Tomaga

O 12.30 ročník 2007/08 proti 2007, hralo sa 6+1, 

Mocsonoky, Matejko, Nikodém, Peťovský, Beňo

                                                                                                                                                                                                   

20.01. halový turnaj v Uherskom Hradišti. Roč. 2008                                                                                                    Moravčík, Havrlent, Páleník, Hank, Jankových, Sivák, Hlavena, Krajčo

Obsadili sme krásne tretie miesto. Vzhľadom na to, že sa niektoré deti stále len herne rozbiehajú a zbierajú skúsenosti z hry sme spokojní.

19.01. halový turnaj v Myjave. Roč. 2009                                                                                                                              Božik, Krajčo, Fabianovci, Hritz, Galo, Beneš 

Na tomto turnaji sme sa ocitli v konkurencii ostrielaných tímov. Zaostávali sme skúsenosťami. Naše deti budú mať možnosť ďalších zápasov a turnajov na ktoré sa tešíme. 

                                                                                                                                                                                                   

Rok 2018

    
 • 29.12. halový turnaj v Melčiciach Lieskovom a ZŠ. Ročník 2004. Hrá sa 4+1.

Martišovič, Hlinka, Bakita, Noskovič, Schmitt, Tomaga, Masaryk, Hanková, Folvarčík, Fano

Rok 2018 zakončil ročník 2004 halovým turnajom v Melčiciach Lieskovom. Turnaj mal výkonnostnú úroveň okresnej ligy s výnimkou L.Rovní a našej školy. Turnaj proti domácim a L. Rovniam rozhodol, že naše družstvo turnaj vyhralo s plným bodovým ziskom. Chlapci aj v týchto zápasoch museli siahnuť na maximum, preto sme spokojní s turnajom a našimi deťmi. Turnaj bol dobrou formou odreagovania sa v čase voľných dní. Počas turnaja si deti zahrali exhibičný zápas proti mužstvu stars and friends (Matúš Bero, Skovajsa atď.) Ocenenie najlepšieho hráča a strelca si odniesla Viki a Adam Tomaga.

15.12. Halová zimná liga v Cíferi. Roč. 2007/08

Jurík, Halas, Páleník, Beňo, Jankových, Mikloškovci, Mocsonoky, Zachar.                                                                      Odohralo sa druhé kolo zimnej ligy pre ročník 2007/08. Opäť sme veľmi radi za zápasy, ktoré sa hrajú v rýchlom slede. Dnes sme deti z kategórie 2007/08 rozdelili na dva turnaje. Deti získavajú skúsenosti. Dobrou hrou a výsledkami sme potvrdili dočasnú líderskú pozíciu. Týmto turnajom sme pre kategóriu 2007/08 ukončili veľmi bohatý rok na zápasy a turnaje. 


15.12. halový turnaj v Púchove. Roč. 2006

Majerský, Petráš, Tarana, Domin, Polák, Danko, Zuzic, Vatrt, Moravčík, Havrlent,                                                            Na tento turnaj sme zložili tím z kategórie 2006+ traja mladší. Zúčastnili sme sa turnaja, ktorých zápasy mali nadpriemernú úroveň. Bol to veľmi dobrý turnaj pre nás. Okrem hrania a zábavy sme sa mohli venovať deťom aj z pohľadu rozvoja futbalu a fungovania v hre. Po prvých dvoch zápasoch sme zlepšili zápal pre hru. V poslednom sme sa presadili herne aj strelecky a sme radi, že sme pretavili snahu vo víťazstvo 6:3.  

09.12. Halový turnaj v Trnave. Organizuje Spartak. Roč. 2008 + december 2007.                                                   Páleník, Moravčík, Jankových, Havrlent, Mocsonoky, Halas, Hrnčiar, Jurík, Kovalčíková                                                    Zápasy mali najvyššiu možnú úroveň v tejto kategórii. Opäť nám ukázali, že niektoré naše deti patria v ovládaní lopty a v sebavedomom hernom prejave k tým šikovnejším. Naopak, niektoré sú na začiatku a učia sa vnímať hru z pohľadu rýchlosti. 

08.12. zápas proti Slovanu 2006 o 10:00 na umelej tráve na Pasienkoch. Naše 2005/06                                          Martišovič, Folvarčík, Fano, Ročiak, Gorek, Danko, Polák, Majerský, Tarana, Petráš, Domin, Hanková, Vatrt            Opäť zápas, ktorý naše deti dostane ďalej. Sme veľmi spokojní. Charakter hry bol jednostranný. Súper nám svojou nátlakovou hrou  vytváral veľmi náročné situácie a my sme za takéto podmienky vďačný. Z pohľadu hry sme dosiahli vrchol možností. Chýba nám v takýchto podmienkach sila smerom dopredu. Toto si určite budeme zdokonaľovať v zápasoch, ktoré nebudú také náročné. 

08.12. Halový turnaj v Trebaticiach. U9 ročník 2010 a mladší                                                                                                Brežný Maťko, Filus, Novotný, Šiška, Svitana, Strečanská, Matejková, Božik                 

06.12. vo štvrtok zápas v Trenčíne proti 2006 o 17:00 hod. Roč. 2005/06                                                                      Zuzic, Folvarčík, Fano, Ročiak, Majko, Danko, Polák, Majerský, Tarana, Petráš, Herák, Hanková                                      Hralo sa v Trenčíne 2x35 min. . Zápas mal od začiatku nadpriemerné tempo. Po dlhšej zápasovej pauze sa naše deti veľmi rýchlo adaptovali na herné podmienky. Na začiatku sme dostávali góly, keď Maťko v bráne ešte nedozrel na to, aby riešil situácie lepšie. Napriek tomu si veľa krát poradil dobre. Počas zápasu v jednotlivých úsekoch hry sme sa dokazovali presadzovať a taktiež dať loptu pod kontrolu. Trvácnosť držania lopty by niekedy mohla byť dlhšia, ale práve takéto zápasy nás to naučia. Strelili sme 2 pekné góly + sme si vypracovali niekoľko šancí. Sme veľmi pyšní na deti, ktoré predviedli veľmi peknú hru proti AS Trenčínu U13. Výsledok 8:2, gól Petráš, Herák

02.12. Halový turnaj v Trebaticiach. U8 ročník 2011 a mladší                                                                                                    Svitana, Brežný Michal, Čavojský, Kovalčík, Pšenek, Rihayová, Páleník, Strečanská                                                            Začinajúci ročník, ktorý získava nové skúsenosti z turnajového prostredia. Deťom sme nebrali radosť, že sú spolu a netlačili sme na futbal. Niektoré deti si to užili aj po futbalovej stránke.

02.12. turnaj v Senici. Roč. 2007.                                                                                                                                    Mikloška Š., Peťovský, Halas, Jurík, Mykultsia, Beňo, Moravčík, Páleník                                                                                Na turnaji sme sa stretli proti Senici, Prostejovu, Svratke Brno a Hlohovcu. Všetky zápasy boli vhodné na rozvoj. Napriek neúspešným výsledkom sme sa dostatočne presadzovali v hre 1:1. Na víťazstvo to nestačilo. Sme spokojní ako si chlapci počínali v dosť ťažkých herných situáciách.

25.11. turnaj v hale v Myjave. Roč. 2007/08.                                                                                                                Matejko, Mikloškovci, Peťovský, Mitošinka, Hrnčiar, Papšo, Páleník. Hralo sa v športovej hale proti Kunovu, Myjave a V. Orvištu. Sme radi, že môžeme všetkým deťom ponúknuť zápasú prax. Deti v hre využili, každý podľa svojich možností to čo momentálne vedia. Deti sa veľmi snažili, niektorí stále získavajú prvé skúsenosti a niektorí sa ešte v hre nevedie odviazať. My však deťom rozumieme a naďalej ich po každej stránke podporíme.                                                                   

24.11. Halový turnaj v Cíferi. Roč. 2007/08.                                                                                                                          Vatrt, Moravčík, Halas, Havrlent, Jankových, Páleník, Mykultsia, Jurík. Boli sme pyšní na chlapcov, ktorí ukázali, že sa nevenujú futbalu a športovaniu zbytočne. Dokázali sme po každej stránke prevýšiť súperov. Okrem výsledkov nás zaujímala futbalové správanie sa detí a realizácia. Bola to dobrá akcia. 5 družstiev garantuje, že zápasy idú rýchlo po sebe.  FŠRH-Cífer 2:0, FŠRH-Lokomotiva Trnava 1:0, FŠRH-Kopánka 2:1, FŠRH-Domino BA 6:0. Gólovo sa tentokrát najviac presadzoval Marko. V bráne to veľmi dobre zvládal Maťo M. 

24.11. odohral ročník 2004/05 zápas v Bratislave proti FC Petržalka 2005.                                                        Martišovič, Schmitt, Masaryk, Noskovič, Hanková, Hlinka, Folvarčík, Fano, Petráš, Majko, Gorek, Domin. Perfektná možnosť sa konfrontovať s deťmi z 1. ligy. Hralo sa v ešte dobrých poveternostných podmienkach na umelej tráve. Zápas ukázal, že deti musia veľa pracovať po každej stránke. Na druhej strane sa úplne vyrovnali súperovi a výsledok 2:2 bol spravodlivým ukazovateľom toho, čo sa dialo na ihrisku. Góly: S. Fano po peknej Manuelovej prihrávke a  V. Hanková po spolupráci s Lukasom.

                                                                                                                                                                                                  24.11. turnaj v Senici. Ročník 2009.                                                                                                                                  
Božik, Beneš, Galo, Hritz, Matejková, Majková, Vavro, Sivák
Pre naše deti úplne ideálne podmienky na zábavu a rozvoj futbalových predpokladov. Hralo sa na dvoch ihriskách. Tešili sme sa z každej úspešnej činnosti. Podarilo sa nám streliť niekoľko gólov z čoho mali radosť všetky deti. 

  

18.11. turnaj v Trenčíne. Ročník 2011. Naše deti z kategórie 2011/10 odohrali zápasy proti deťom z Trenčína, Juventusu Žiliny a Piešťan. 

11.11. turnaj v Trenčíne. Na Sihoti sa odohral turnaj ročníkov 2009. My sme nastúpili so 16-timi deťmi s ročníkom 2008/09. Pre mladšie deti to bol veľký výkonnostný skok. Hralo sa rýchlo a naše neskúsené deti nestíhali reagovať na podnety v hre. Je však potrebné, aby sme zvýšili deťom hernú prax (roč.2009). Pre staršie deti to boli tiež dobré zápasy, kde sa mohli opäť vrátiť na menšie ihriská a rozvíjať sa individuálne. 

10.11. Zápas v Topoľčanoch. V tomto zápase sme boli v 1. polčase jednoznačne lepším mužstvom. Dokázali sme zotrvať na súperovej polke dostatočne dlho. Dali sme pekný gól. Súper niekoľko krát pohrozil rýchlim prechodom do útoku. Podarilo sa im 3 krát nadštandardne dobre vyriešiť finálne situácie z čoho sme dostali dva góly. V úvode 2. polčasu sme nezvládli štandardnú situáciu a taktiež ďalšiu brejkovú situáciu. Chlapci však hrali naďalej a znížili sme na 3:4. Góly. Adam Tomaga, Lukas Schmitt 2.
Hodnotenie jesene. Celá jeseň prebehla veľmi rýchlo. Charakter našich zápasov bol takmer identický. Snažíme sa hrať s loptou. Hráme s rizikom pre výsledok. My naďalej v tomto budeme pokračovať. Dnes vzhľadom na vek je naša hra zvýšené riziko pre výsledok, ale o niekoľko rokov to budú štandardné situácie, v ktorých sa naše deti budú cítiť komfortne. Určite by sme mali popracovať na taktickej stránke. Ale aj tu sme limitovaní vekom viacerých chlapcov.  My sa počas najbližšieho obdobia zameriame na to čo deti v tomto veku potrebujú a chceme, aby naši zverenci išli do dorastu zdraví, silní a hlavne plní chuti do futbalu.

Mladší žiaci odohrali zápas proti veľmi futbalovému mužstvu. Bol to dobrý zápas pre obidve strany. My sme spokojní s celou sezónou. Chlapci predvádzali pekné vyrovnané zápasy. Často krát sme ukazovali individuálnu silu. Sme na chlapcov hrdí. Taktiež aj tu platí, že deti ostávajú stále deti a budeme robiť tak, aby sme mysleli na ich budúcnosť.

Rodičom ďakujeme za podporu, trpezlivosť aj keď tej nie je nikdy na rozdávanie. 

03.11. zápas dorastu s Dvorníkmi. V tomto zápase sme výrazne prevyšovali súpera a výsledok 4:1 bol stále neadekvátnym vyjadrením rozdielu kvality.  Mali sme veľa šancí a neustáli tlak. Sezóna sa skončila a sme pripavení sa našim dorastencom venovať ďalej. Bol to pre nás zábavný a zmysluplne strávený polrok. Tešíme sa na nový povrch s umelou trávou, kde sa bude dať trénovať v zimnom období a odstraňovať technické nedostatky. 

03.11. odohrali naši žiaci posledný súťažný zápas v domácom prostredí. Starší žiaci začali veľmi dobre. Lukas sa opäť dostal do situácie 1:1 proti brankárovi a taktiež pri Adamovej T. šanci sme už takmer kričali gól. V obidvoch prípadoch nám vyšli pekné kolmé prihrávky o ktoré sa chlapci snažia už veľmi dlho. V tomto majú naši chalani veľkú podporu a sme trpezliví. V ďalšom priebehu hry sme nezvládli obranné činnosti. Dvaja fyzicky vyspelí chlapci v útoku nám robili problémy. Pozitívne je však, že chlapci v obrane postupne odhodili zbytočný rešpekt zvýšili na dôraze a pozornosti a boli pre vyspelých útočníkov adekvátnou prekážkou. Gól na 1:3 sme strelili po peknej Lukasovej strele a vedomej útočnej spolupráci viacerých hráčov. V 2. polčase sme išli s cieľom ohrozovať bránku súpera a pokúsiť sa o vyrovnanie. Dostali sme sa v útočnej fáze do dobrých príležitostí, ale naša snaha zostala nevyužitá. Chýbala nám ešte väčšia presnosť a v zakončení pokoj či skúsenosť. V tomto zápase sa nedarilo niektorým deťom. Oli narážal na starších a Samka stále povzbudzujeme k odvážnej hre v situáciach, keď sa treba tlačiť smerom dopredu.  Kubo Gorek nastúpil z pozície náhradníka a hral opäť dobre a rozumne. Tento zápas sme prehrali, ale odnášame si veľa skúsenosti z hry. Chlapci zažili veľa podnetov v útočných aj obranných herných situáciách. 

Mladší žiaci: Opäť platí to isté. Chlapci silní na lopte. Fantastická úspešnosť zakladania hry od brankára a následný prechod do útoku. Deti budeme toto učiť naďalej. Je to niečo, čo väčšinu súperov ani nenapadne hrať. Sme strašne radi, že ponúkame deťom viac  a sme presvedčení, že to raz budú potrebovať. Týmto si chlapci rozvíjajú hru v priestore, postupný prechod do útoku a hlavne zažívajú situácie, ktoré ich v budúcnosti neprekvapia. Bolo v našich silách dosiahnuť lepší výsledok v podobe skóre. Chlapci robili maximum. Išli z ihriska úplne vyčerpaní. Potešila nás šanca Kuba Poláka, ktorá síce neskončila v bránke, ale vznikla po peknom uvoľnení. Taktiež niektoré individuálne záležitosti a myšlienkové pochody boli riešené nadštandardne. Po takýchto zápasoch musíme chlapcom vysvetľovať čo je okrem dosiahnutého  skóre naozajstné víťazstvo a čo prehra v tomto veku. Tieto zápasy sú dobré, že vidíme aj úplný opak toho čo my s deťmi robíme a môžeme porovnať a zároveň nám to slúži ako materiál k nášmu rozvoju a rozvoju detí. 


30.10. zápas v Pečeňadoch-dorast. Zápas sa hral vo veľkom vetre. Chlapci od začiatku boli jednoznačne futbalovejší. Súper v 1. polčase 4 krát prekopol loptu cez našu obranu a my sme dostali v priebehu niekoľko minút 4 góly. Chlapci pokračovali v dobíjaní bránky. Prvý gól bol po krásnej akcii. Druhý a tretí po pekných strelách. Tento zápas bol v našej réžii napriek tomu výsledok pre nás nepriaznivý 3:6.  Opäť však môžeme vyjadriť spokojnosť s tým, že chlapci chcú napredovať ako hráči a mužstvo. Hrajú futbal aký sa v našich zemepisných šírkach nenosí. Dnes bolo niekoľko hráčov z formy a preto sme niektoré kľúčové momenty z pohľadu defenzívy nevyriešili správne. Chlapci sú pripravení svoj potenciál rozvíjať natoľko, aby dokázali deštruktívny blok súperových hráčov rozbiť. Poctivo trénujú a my sme na tento tím pyšní.


28.10. zápas v Piešťanoch. Roč. 2007/08 odohral zápas v Piešťanoch. Tento víkend bol pre nás náročný z pohľadu toho, že sme museli viaceré deti vyťažiť v sobotu aj nedeľu.  Súper bol behavý a robil nám ťažké podmienky. My sme sa dnes nedokázali presadiť z objektívnych dôvodov. 


27.10. Zápas v Myjave -žiaci. Starší žiaci sa z úvodu zápasu nevedeli dostať do hernej pohody. Postupne sa hra vyrovnávala a zároveň naši chlapci získavali stále väčšiu istotu na lopte. Hra vzhľadom na to, že sme hrali vo veľmi omladenom tíme bola dobrá. V závere polčasu sme dostali gól. Po polčase sme sa vypli k veľmi dobrému výkonu. Chlapci nechali na ihrisku všetko. Zaslúžili by sme si lepší výsledok. Šance a strely ostali nevyužité.  Adam Tomaga a Lukas Schmitt  si vypracovali šance zároveň hnali akcie smerom vpred a preukázali nesmiernu túžbu po víťazstve. Pridali sa ďalší a bolo nám po zápase ľúto, že sa nám nepodarilo vyrovnať. 

V tomto zápase veľmi dobre zahrali všetky deti z kategórie 2004. Viaceré z nich preukázali výkon hodiaci sa do akadémií. Futbal im momentálne ukazuje hlavne z pohľadu kolektívneho výsledku tu horšiu tvár. Zaplatená daň je obrovská. Keď sa budú chlapci takto snažiť, tak im to futbal v budúcnosti vráti. Hlavne sme radi, že sme videli chlapcov, ktorých dlhodobo obmedzujú rastové bolesti vo výkonoch opäť vitálnych a silných.  

Mladší žiaci opäť podali veľmi kvalitný zápas. Už sme si zvykli na nadštandardné výkony 2006-árov doplnené mladšími. Góly: Sandro a Jakub M.


27.10. Zápas v Ostrove. Dorast. Chlapci sa snažili o konštruktívnu hru. Trochu nám v tom bránia v tomto čase horšie terény. Taktiež musíme rešpektovať silu súpera, ktorý bol vekovo starší a fyzicky silnejší. Naši skoro mladší dorastenci hrajú futbal náročný na výsledok, ale chalani cítia pointu a to im dáva motiváciu pracovať na sebe. Zápas sme prehrali 0:2, ale góly viseli na vlásku.


 • Zápas s Borovcami o 16:00 hod. Roč. 2007/08

Zápas s Borovcami utorok 23.10. o 16:00 hod. Roč. 2007/08

Matejko, Hrnčiar, Vavro, Hank, Jelenek, Jurík, Páleník, Zachar, Peťovský, Beňo,.Havrlent, Halas

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 24.10. zápas v Uherskom Hradišti proti Slovácku juniorkam. Hrá sa na umelej tráve o 18:30 hod. .Roč. 2004/05/06

Masaryk, Schmitt, Hanková, Bakita, Jarabinský, Tomaga, Folvarčík, Majko, Fano, Petráš, Tarana, Majerský

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 20.10 s Lokomotívou Trnava. Žiaci

Starší žiaci: Masaryk, Schmitt, Noskovič, Bakita, Jarabinský, Folvarčík, Majko, Fano, Petráš, Ročiak, Gorek, Martišovič,

Mladší žiaci: Zuzic, Danko, Polák, Majerský, Domin, Tarana, Vatrt, Moravčík, Zachar, Páleník, Mykultsia,, Jurík, Herák

-----------------------------------------------------------------------------------------------

16.10. Zápas vo Vrbovom . Roč.2007/08

Beňo, Hrnčiar, Jelenek, Jurík, Moravčík, Vatrt, Zachar, Mocsonoky, Matejko, Peťovský, Vavro,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 14.10 turnaj v Trenčíne. Roč. 2011/10

Brežný M., Seidl, Šiška, Novotný, Páleník, Čavojský, Strečanská, Pšenek, Makovič,

10:00 hod. AS Trenčín bieli - FŠRH

10:30 hod. Juventus Žilina - AS Trenčín červený

11:00 hod. AS Trenčín bieli - Juventus Žilina

11:30 hod. AS Trenčín červení - FŠRH

12:00 hod Juventus Žilina - FŠRH

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 14.10. v Šali. Žiaci

Starší žiaci: Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Bakita, Ištok, Masaryk, Petráš, Fano, Folvarčík, Majko, Gorek, Ročiak, Tomaga

Mladší žiaci: Zuzic, Polák, Danko, Majerský, Tarana, Domin, Vatrt, Moravčík, Miklovič, Havrlent, Páleník, Halas, Mykultsia,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • Zápas s Kostoľanmi 09.10. o 16:30 hod. v Moravanoch.Roč.2007/08

Matejko, Vavro, Peťovský, Beňo, Mikloškovci, Hrnčiar, Jelenek, Jurík, Mocsonoky, Páleník,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 10.10. Minichampions liga v Častkovciach. Roč. 2007

Nominácia max. 9 detí (hrá sa 4+1) - Moravčík, Vatrt, Halas, Havrlent, Zachar, Peťovský, Páleník, Mykultsia.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 03.10. v stredu zápas proti Slovácku juniorkam v Moravanoch.. Roč. 2004/05/06

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 04.10. vo štvrtok zápas proti Myjave o 16:00 hod. . Roč.2009

Krajčo, Domin, Kovalčíková, Fabianovci, Sivák, Tomaga, Beneš, Vavro, Majková, Svitana

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 07.10. s Komárnom. Žiaci

Starší žiaci: Martišovič, Noskovič, Hlinka, Bakita, Masaryk, Folvarčík, Fano, Petráš, Gorek, Tomaga, Majko, Ročiak, Ištok,

Mladší žiaci: Zuzic, Tarana, Miklovič, Majerský, Danko, Polák, Domin, Zachar, Havrlent, Páleník, Halas, Moravčík, Vatrt, Mykultsia

-----------------------------------------------------------------------------------------------

29.09. v Partizánskom. Žiaci

 • Starší žiaci: Martišovič, Noskovič, Jarabinský, Bakita, Masaryk, Folvarčík, Fano, Petráš, Gorek, Tomaga, Majko, Ročiak, Majerský
 • Mladší žiaci: Zuzic, Polák, Danko, Miklovič, Tarana, Herák, Domin, Vatrt, Moravčík, Páleník, Havrlent, Mykultsia,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 29.09. v Dubovanoch o 13:30 hod. . Roč. 2007/08

Jurík, Matejko, Zachar, Mikloškovci, Vavro, Beňo, Mocsonoky,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 30.09. turnaj v Seredi. Roč. 2010

Šiška, Páleník, Čavojský, Strečanská, Zuzic, Kovalčík, Božik

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 22.09. zápas s Piešťanmi. Žiaci

St. žiaci: Martišovič, Masaryk, Hlinka, Noskovič, Bakita, Schmitt, Tomaga, Fano, Folvarčík, Petráš, Jarabinský, Gorek, Ročiak, Majko,

Ml. žiaci: Zuzic, Danko, Polák, Majerský, Domin, Miklovič, Tarana, Herák, Páleník, Vatrt, Moravčík, Halas, Havrlent,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 23.09. zápas s Trebaticami o 10:00 hod. . Roč.2007/08

Páleník, Moravčík, Halas, Havrlent, Zachar, Beňo, Hrnčiar, Jelenek, Jurík, Matejko, Peťovský, Mocsonoky, Vozár, Drahovský, Spišaková, Tomaga, Božik, Beneš, Kovalčíková.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 15.09. v Seredi 10:00 a 12:00 hod.. Žiaci

St.žiaci: Martišovič, Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Majko, Fano, Folvarčík, Schmitt, Masaryk, Tomaga, Petráš, Gorek, Ročiak, Bakita

Ml.žiaci: Zuzic, Tarana, Polák, Majerský, Danko, Miklovič, Domin, Herák, Mykultsia, Moravčík, Havrlent, Páleník, Halas

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 15.09. v Lopašove o 16:00 hod. Roč.2007/08

Zachar, Mikloškovci, Hrnčiar, Jurík, Nikodem, Peťovský, Matejko, Vavro, Hank,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 15.09. v Drahovciach o 16:00 hod. .Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 16.09. zápas Myjave o 14:30 hod.. Roč.2009. Hrá sa v Myjave na umelej tráve 7+1.

Beneš, Božik, Krajčo, Vavro, Hank, Tomaga, Svitana, Domin, Kovalčíková, Brežný, Galo, Benech, Majková

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 12.09. zápas proti Hlohovcu U17. Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

08.09. s Trebaticami o 10:00 a 12:00 hod..

St.žiaci: Martišovič, Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Majko, Fano, Folvarčík, Schmitt, Masaryk, Tomaga, Petráš, Gorek, Ročiak, Bakita

Ml.žiaci: Zuzic, Tarana, Polák, Majerský, Danko, Miklovič, Domin, Herák, Vatrt, Moravčík, Havrlent, Páleník, Halas, Zachar

-----------------------------------------------------------------------------------------------

08.09. vo Vrbovom o 16.00 hod. .Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

08.09. turnaj v Trnave. Organizuje Spartak.

Tomaga, Krajčo, Beneš, Božik, Domin T., Fabianovci, Šiška, Svitana,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

09.09. s Ostrovom o 10:00 hod. Spoločný zraz o 09:30 hod.. Roč.2007/08

Mikloškovci, Beňo, Halas, Havrlent, Hrnčiar, Jurík, Mocsonoky, Nikodem, Peťovský, Matejko, Páleník, Vavro, Hank

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 01.09. v Chtelnici o 10:30 hod. . Roč. 2007/08

Moravčík, Vatrt, Zachar, Havrlent, Mikloškovci, Hrnčiar, Hank, Vavro, Beňo, Jurík, Nikodem, Mocsonoky

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 01.09. v Dvorníkoch o 16:00 hod. .Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 02.09. v Štúrove

Martišovič, Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Fano, Folvarčík, Schmitt, Tomaga, Petráš, Gorek, Majerský

Tarana, Zuzic, Polák, Danko, Miklovič, Domin, Herák, Vatrt, Moravčík, Páleník, Mykultsia, Mikloškovci

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 29.08. zápas s Novým Mestom.

Starší žiaci zraz o 09.00 hod.. Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Majko, Fano, Folvarčík, Schmitt, Masaryk, Tomaga, Gorek, Tarana, Polák

Mladší žiaci zraz o 11:15 hod. Zuzic, Polák, Danko, Miklovič, Domin, Herák, Vatrt, Havrlent, Moravčík, Páleník, Zachar, Mykultsia, Jurík, Beňo.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 29.08. v Chtelnici o 17:00 hod. Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • zápas 25.08. s ČFK Nitra

Hlinka, Masaryk, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Fano, Folvarčík, Jarabinský, Majko, Petráš, Majerský, Tarana

Zuzic, Tarana, Polák, Domin, Mikloškovci, Páleník, Vatrt, Halas, Moravčík, Havrlent, Jurík, Beňo, Zachar

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 25.08. v sobotu 1.zápas dorastu proti ŠK 2011.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 26.08. - 1.súťažný zápas prípraviek U13 v Moravanoch proti V. Orvišťu o 10:00 hod..

Mikloškovci, Páleník, Vatrt, Halas, Moravčík, Havrlent, Jurík, Beňo, Jelenek, Hank, Vavro, Zachar

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 22.08. prípravný zápas o 09:30 hod. v Moravanoch proti Spartaku Trnava U15(2004).Naše 2004/05+dorast

Ondris, Piešťanský, Valko, Halanda, Bartovic, Noskovič, Tomaga, Hanková, Schmitt, Fano, Folvarčík, Jarabinský, Majko, Michlík

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 22.08. prípravný zápas o 18:30 proti U15 V.Orvište.

Bakita, Gorek, Miklovič, Danko, Domin, Polák, Zuzic, Mikloškovci, Vatrt, Halas, Moravčík, Havrlent, Jurík, Beňo,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 18.08. turnaj v Trnave. Organizuje Spartak. Roč. 2007/08

Nominácia: Havrlent, Páleník, Moravčík, Beňo, Halas, Jankových, Jurík, Mikloškovci, Vatrt

9:00 - 9:30 FCST bieli - FC Slovan Hlohovec

9:00 - 9:30 FCST červení - Futbalová škola Róberta Hanka

9:45-10:15 FCST bieli - Futbalová škola Róberta Hanka

9:45-10:15 FCST červení - FC Slovan Hlohovec

10:30 - 11:00 FCST červení - FCST bieli

10:30 - 11:00 FC Slovan Hlohovec - Futbalová škola Róberta Hanka

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • Zápas 19.08. v nedeľu v N. Zámkoch.

Starší žiaci: Martišovič, Ištok, Bakita, Hlinka, Noskovič, Schmitt, Masaryk, Tomaga, Folvarčík, Jarabinský, Fano, Gorek, Majko

Mladší žiaci: Zuzic, Miklovič, Domin, Tarana, Danko, Herák, Majerský, Vatrt, Moravčík, Havrlent, Jurík, Páleník, Mikloškovci

 • 15.08. v stredu pripravný dvojzápas v Ladcoch o 17:00 proti Púchovu U15 a U14.

Nominácia proti U15 Valko, Bartovic, Halanda, Hanková, Hlinka, Schmitt, Masaryk, Ištok, Tomaga, Bakita

Nominácia proti U 14 Polák, Miklovič, Herák, Danko, Domin, Zuzic, Tarana, Folvarčík, Jarabinský, Michlík, Polakovič, Gorek,

 • zápas 11.08. s Galantou v Moravanoch

  Nominácia:Starší žiaci zraz o 09:00 hod. Martišovič, Hlinka, Noskovič, Schmitt, Masaryk, Ištok, Fano, Tomaga, Majko, Petráš, Ročiak, Folvarčík, JarabinskýMladší žiaci zraz o 11:15 hod. Polák, Miklovič, Herák, Danko, Domin, Zuzic, Tarana, Vatrt, Moravčík, Havrlent, Páleník, Halas, Zachar, Mykultsia, Jurík

23.06. turnaj v Pravenci ročníkov 2008. Naše 2008+december 2007. Prihlásené timy AS Trenčín, Prievidza, Jupie B.Bystrica, FŠRH.....

Halas, Havrlent, Jurík, Mocsonoky, Hank, Hlavena, Orlovský, Vavro, Beneš,

Rozpis_zápasov_7_družstiev.docx

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 23.06. turnaj v Krakovanoch. Roč.2010( Salka, Seidl, Božik, Brežný Matej, Šiška, Matejková, Strečanská, Filus, Čavojský)

6M_Turnaj_U8_23.6.2018.xls

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 19.06. zápas v Moravanoch proti Spartaku Trnava ročníku 2008. Náš roč. 2007/08. Hrá sa na dvoch ihriskách.

Nominácia: Beňo, Halas, Havrlent, Hrnčiar, Jankových, Jelenek, Jurík, Matejko, Mikloškovci, Mocsonoky, Moravčík, Páleník, Vatrt, Zachar, Hank, Hlavena, Kovalčíková, Orlovský, Sivák, Vavro.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 17.06. s L. Rovňami v Moravanoch.

Starší žiaci Martišovič, Jendrušák, Masaryk, Bakita, Kardoš, Ištok, Fano, Majerský, Petráš, Tarana, Pabiš, Vesperín, Pavlovič, Gono, Minárik.

Mladší žiaci Vatrt, Moravčík, Havrlent, Beňo, Matejko, Zuzic, Zachar, Mikloškovci, Peťovský, Jurík, Mocsonoky, Halas, Páleník,, Hrnčiar, Hričovec

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 16.06. Zápas s Dubnicou

Starší žiaci Jendrušák, Krajčo, Burza, Barančík, Valík, Noskovič, Hanková, Osvald, Tomaga, Taraba, Pavlovič, Kardoš, Schmitt

Mladší žiaci Martišovič, Polák, Petráš, Tarana, Fano, Ročiak, Gorek, Majko, Majerský, Zuzic, Domin, Danko, Pabiš

---------------------------------------------------------------------------------------

16.06. Megaturnaj v Senci. Roč. 2009

Vavro, Tomaga, Krajčo, Bubeník, Kovalčíková, Matejková, Orlovský, Beneš, Božik, Fabiánovci, Svitana rozlosovanie_MŠK_SENEC_2018

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 14.06. štvrtok zápas v Nitre

Starší žiaci o 16:30 hod. Jendrušák, Krajčo, Burza, Barančík, Valík, Noskovič, Hanková, Osvald, Tomaga, Taraba, Pavlovič, Kardoš, Schmitt

Mladší žiaci o 18:00 hod. Martišovič, Polák, Petráš, Tarana, Fano, Ročiak, Gorek, Majko, Majerský, Zuzic, Domin, Danko, Pabiš

---------------------------------------------------------------------------------------

09.06. Zápas v Piešťanoch

 • Starší žiaci:Jendrušák, Burza, Barančík, Valík, Noskovič, Hassam, Hanková, Osvald, Tomaga, Taraba, Pavlovič, Vesperín, Kardoš, Schmitt

Mladší žiaci: Martišovič, Polák, Petráš, Tarana, Fano, Ročiak, Gorek, Majko, Majerský, Miklovič, Domin, Pabiš, Danko

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 09.06. turnaj v Krakovanoch. Roč. 2011 (Páleník, Čavojský, Svitana, Strečanská, Kovalčík, Brežný Michal, Cabaud, Pšenek, Rihayová, Sokol)

6M_Turnaj_U7_9.6.2018.xls

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 05.06. Zápas proti Myjave 2010 a mladších.

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 02.06. s Prievidzou

Starší žiaci Jendrušák, Valík, Barančík, Osvald, Noskovič, Burza, Taraba, Hanková, Tomaga, Hassam, Schmitt, Vesperín, Pavlovič,

Mladší žiaci Martišovič, Tarana, Danko, Majko, Miklovič, Fano, Ročiak, Gorek, Petráš, Majerský, Zuzic, Polák, Páleník

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 03.06. turnaj v Piešťanoch. Roč. 2007

PFK_Junior_Cup_-_03.06.2018_-_vylosovanie.docx

Nominácia: Moravčík, Vatrt, Havrlent, Páleník, Halas, Hrnčiar, Jurík, Mikloškovci, Mocsonoky, Mykultsia, Zachar

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 31.05. vo štvrtok zápas proti Častkovciam

Starší žiaci Martišovič, Pavlovič, Vesperín, Masaryk, Bakita, Gono, Minárik, Ištok, Fano, Petráš, Majerský, Kardoš, Schmitt, Jendrušák, Hanková

Mladší žiaci Tarana, Danko, Polák, ďalší nominovaní sú Havrlent, Moravčík, Vatrt, Páleník, Zuzic, Halas, Hrnčiar, Mocsonoky, Jurík, Mikloškovci

 • 26.05. zápas v Holíči

Starší žiaci: Martišovič, Pavlovič, Vesperín, Masaryk, Bakita, Gono, Fano, Petráš, Majerský, Kardoš, Schmitt

Spoločný odchod o 08:00 hod. od Tesca

Mladší žiaci: Hrnčiar, Halas, Zachar, Mikloškovci, Jurík, Matejko, Mocsonoky, Moravčík, Vatrt, Peťovský, Drahovský, Páleník, Havrlent,

Zraz o 11:15 hod. Vrádišťská 27, 908 51 Holíč

 • 19.05. zápas s Myjavou

Starší žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Krajčo, Valík, Osvald, Taraba, Hanková, Hassam, Noskovič, Schmitt, Pavlovič, Kardoš, Vesperín

Mladší žiaci: Majko, Majerský, Fano, Tarana, Petráš, Danko, Polák, Zuzic, Ročiak, Gorek, Domin, Halas

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 20.05. zápas s Novákmi

Starší žiaci: Jendrušák, Hanková, Bakita, Vesperín, Pavlovič, Kardoš, Masaryk, Valigura, Schmitt, Gono, Minárik, Ištok, Majerský, Petráš

Mladší žiaci: Vatrt, Moravčík, Havrlent, Jurík, Halas, Páleník, Hrnčiar, Matejko, Mikloškovci, Oravec, Beňo, Zachar

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 12.05. triangel v Púchove ročníkov 2007. (Púchov, Juventus Žilina, FŠRH).

Vatrt, Páleník, Havrlent, Mocsonoky, Jankových, Peťovský, Mikloškovci, Hrnčiar, Jurík, Matejko, Zuzic

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 12.05. turnaj v Seredi. Roč. 2010.

Svitana, Božik, Strečanská, Šiška, Brežný Maťko, Buška, Seidl, Páleník

rozpis sereď.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 13.05. zápas v Trnave proti Lokomotíve

Starší žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Krajčo, Hassam, Taraba, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Pavlovič, Vesperín, Kardoš

Mladší žiaci Martišovič, Majko, Pabiš, Danko, Ročiak, Polák, Zuzic, Majerský, Petráš, Fano

 • 08.05. zápas s Komárnom

Starší žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Krajčo, Hanková, Taraba, Osvald, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Pavlovič, Vesperín,

Mladší žiaci Martišovič, Majko, Pabiš, Danko, Ročiak, Polák, Domin, Miklovič, Zuzic, Tarana, Majerský, Petráš, Gorek

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 08.05. turnaj v Bratislave ročníkov 2008. Organizuje FC Petržalka. Roč. 2008+decembrové 2007. Moravčík, Havrlent, Páleník, Hank, Jurík, Mocsonoky, Vatrt, Beneš, Tomaga, Hrá sa 5+1.

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 05.05. turnaj v Starom Meste. Roč. 2009

Rozpis_COLORLAK_2018_r.2009.xls

Krajčo, Tomaga, Bubeník, Božik, Sivák, Beneš, Koch, Hank

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 05.05. turnaj vo Vsetíne ročníkov 2006. Naše 2006/05

Nominácia: Martišovič, Majko, Majerský, Petráš, Danko, Ročiak, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Vatrt, Michlík

rozpis-zapasy-2018.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 06.05. zápas v Považskej Bystrici

Starší žiaci Jendrušák, Burza, Valík, Krajčo, Hanková, Taraba, Osvald, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Pavlovič

Mladší žiaci Majko, Havrlent, Halas, Páleník, Zachar, Mikloškovci, Hrnčiar, Beňo, Matejko, Hričovec, Jurík,

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 06.05. zápas s Dubnicou (doma)

Starší žiaci Martišovč, Bakita, Vesperín, Valigura, Gono, Minárik, Petráš, Majerský, Tarana, Pabiš,

Mladší žiaci Danko, Ročiak, Polák, Domin, Miklovič, Vatrt, Moravčík, Zuzic

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 01.05. v utorok zápas proti Bánovciam

Starší žiaci o 10:00 hod., Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Krajčo, Hanková, Taraba, Osvald, Hassam, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Pavlovič, Závodský,

Mladší žiaci o 12:00 hod.Martišovič, Majko, Majerský, Petráš, Danko, Ročiak, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Pabiš, Halas, Havrlent, Páleník

---------------------------------------------------------------------------------------

28.04. v sobotu zápas v Šali

Starší žiaci o 10:00 hod. Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Krajčo, Hanková, Taraba, Osvald, Hassam, Noskovič, Tomaga,

Mladší žiaci o 12:00 hod. Majko, Danko, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Zuzic, Halas, Páleník, Havrlent

---------------------------------------------------------------------------------------

28.04. v sobotu zápas v Novom Meste nad Váhom

Starší žiaci o 10:00 hod.

Martišovič, Pavlovič, Závodský, Vesperín, Kardoš, Valigura, Masaryk, Petráš, Majerský, Fano, Schmitt

Mladší žiaci o 12:00 hod.

Moravčík, Hričovec, Oravec, Beňo, Hrnčiar, Jelenek, Jurík, Mikloškovci, Zachar, Peťovský, Matejko

---------------------------------------------------------------------------------------

Cez víkend sme odohrali štyri zápasy. Starší žiaci proti Seredi odohrali jeden veľmi pekný zápas. Súper bol taktický a fyzicky vyspelý. Chlapci naskočili od začiatku dobre. Zachytili vysoké tempo hry. Súper nás pri zakladaní útokov napádal. My sme tieto situácie zvládali nadštandardne. Nezvládli sme jeden roh, ktorý rozhodol o výsledku. Naši chlapci dokázali veľmi slušne riešiť situácie. Bolo to veľmi pekné vystúpenie našich detí. Snažili sa koľko vedeli a zároveň predviedli veľmi pekný herný prejav. Niektoré individuálne výkony boli z pohľadu riešenia situácii a kreativity na veľmi vysokej úrovni. Mladších žiakov sme zložili z kategórie prípraviek. Zápas nemôžeme hodnotiť. Z objektívnych dôvodov sme nevedli súvislejšie podržať loptu. Môžeme však smelo označiť našich pripravkárov z pohľadu individuálnych herných činností za úspešné a kvalitné.

V nedeľu sme odohrali zápasy proti Prievidzi U14 a potom U12. Obidva zápasy mali nadštandardnú úroveň. Starší žiaci predviedli najlepšie vystúpenie. Vidíme veľký pokrok. Vďaka súperovi sa hral obojstranne tvorivý futbal. Toto je naša predstava ako rozvíjať deti a spoznávať hru čo najhlbšie. Individuálne výkony niektorých hráčov nám vyrazili dych. Strelili sme dva góly z množstva šancí. Boli sme prekvapení z prejavu súpera. Ešte sme sa nikdy nestretli s takou odvážnou hrou v zakladaní útokov od brankára. Bol to fantastický zápas užitočný pre všetkých.

Mladší žiaci podávajú dlhodobo výkon s maximálnym nasadením. K tomu si chlapci držia kvalitný prejav. K hre 1:1 sa stále viac pridáva prihrávková činnosť. Chlapci sa vedia stále lepšie orientovať v priestore. Chlapci sú draví a veľmi ich futbal baví. Je radosť sledovať priamočiarosť a technickú vyspelosť našich detí. Niektorí majú oboje. Vysledok 7:3 aj s troma prípravkarmi bol zaslúžený.

21.04. zápasy proti Seredi

St.žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Noskovič, Hanková, Taraba, Krajčo, Hassam, Tomaga, Osvald, Pavlovič, Schmitt

Ml.žiaci:Ročiak, Gorek, Zuzic, Havrlent, Páleník, Halas, Hričovec, Mikloško Šimon, Zachar, Mocsonoky, Jurík, Beňo, Hrnčiar

22.04. zápasy proti Prievidzi "B"

St. žiaci: Jendrušák, Barančík, Bakita, Kardoš, Vesperín, Pavlovič, Tomaga, Hanková, Masaryk, Schmitt, Noskovič, Minárik, Valigura,

Ml. žiaci: Martišovič, Fano, Majerský, Petráš, Ročiak, Gorek, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Pabiš, Moravčík, Vatrt

---------------------------------------------------------------------------------------

21.04. v sobotu o 13:00. zápas medzi sebou. Ročník 2009 + niektorí 2008

Beneš, Krajčo, Domin, Hank, Hlavena, Kapusnák, Koch, Kovalčíková, Orlovský, Sivák, Strečanský, Strečanská, Vavro, Vozár, Božik, Matejko, Papšo, Jelenek

14.04. zápas v Hlohovci

 • St. žiaci: Jendrušák, Barančík, Krajčo, Burza, Hassam, Osvald, Taraba, Noskovič, Valík, Tomaga, Závodský, Hanková
 • Ml.žiaci: Miklovič, Polák, Danko, Tarana, Ročiak, Gorek, Majko, Domin, Zuzic, Páleník, Halas
 • --------------------------------------------------------------------------------

14.04. zápas v Nemšovej

St.žiaci: Martišovič, Pavlovič, Vesperín, Bakita, Petráš, Masaryk, Minárik, Schmitt, Valigura, Majerský, Fano

Ml.žiaci: Vatrt,, Mikloškovci, Havrlent, Hričovec, Beňo, Jurík, Mocsonoky, Peťovský, Zachar, Matejko

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 11.04. v stredu zápas v Partizánskom
 • Jendrušák, Barančík, Krajčo, Burza, Hassam, Osvald, Taraba, Noskovič, Valík, Tomaga, Pavlovič, Vesperín, Závodský

Fano, Petráš, Majerský, Miklovič, Polák, Danko, Tarana, Ročiak, Gorek, Majko, Domin, Havrlent, Zuzic

---------------------------------------------------------------------------------------

07.04. zápas s Trebaticami

St.žiaci: Jendrušák, Barančík, Valík, Krajčo, Burza, Osvald, Taraba, Hassam, Noskovič, Tomaga, Pavlovič, Závodský,

Zápas sa začal v komornej atmosfére. Hráči na obidvoch stranách sa rozbiehali iba pomaly. Zápas postupne naberal na obrátkach. Boli sme spokojní s určitými fázami hry. Terén trochu komplikoval kombinácie. Konečný výsledok 0:0 bol pre nás nezaslúžený. Chlapci trafili 4 krát brvno bránky. Mali sme veľa rohových kopov. V defenzíve sme si poradili so situáciami celkom dobre. Veríme, že sa náš výkon bude zlepšovať aj vstrielaní gólov.

Ml.žiaci: Pabiš, Fano, Petráš, Majerský, Ročiak, Gorek, Majko, Tarana, Polák, Danko, Miklovič, Zuzic,

1. polčas bol z našej strany ukážkový. Ukázali sme veľmi silnú individuálnu schopnosť sa presadzovať. V 2. polčase sme museli riešiť defenzívnu činnosť, ale bolo to v poriadku a udržali sme si veľmi kvalitné výkony.

---------------------------------------------------------------------------------------

07.04. halový turnaj v Hrnčiarovciach. Roč. 2010

Buška, Salka, Seidl, Svitana, Božik, Strečanská, Matejková, Páleník,

Chlapci začínajú a majú dobré predpoklady napredovať.

turnaj.lokomotiva.tt.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------

08.04. s Myjavou .

St.žiaci: Jendrušák, Masaryk, Bakita, Závodský, Kardoš, Vesperín, Minárik, Pavlovič, Gono, Osvald, Krajčo, Tomaga, Hanková

Tento zápas nebol dobrý. Súper sa zameral na defenzívu a nevedli sme sa dostať cez hráčov Myjavy. Boli sme často neúspešní v činnostiach. Celý zápas sa niesol v našej nepohode. Stále sa snažíme deťom dodávať pohodu. Deti cítili akýsi vnútorný tlak a nevedeli sa slobodne prejaviť. Deti z kategórie 2003 potiahli mužstvo. Napriektomu sme si dokázali vypracovať dosť šancí.

Ml.žiaci: Halas, Páleník, Havrlent, Vatrt, Hričovec, Oravec, Hrnčiar, Jelenek, Mocsonoky, Peťovský, Mikloškovci

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 03.04. v utorok v Kanianke.

St. žiaci o 15:30 hod. Barančík, Valík, Burza, Krajčo, Taraba, Tomaga, Noskovič, Hassam, Vesperín, Pavlovič, Kardoš, Masaryk, Schmitt,

Ml. žiaci o 17:00 hod. Majerský, Fano, Ročiak, Gorek, Polák, Domin, Petráš, Pabiš, Tarana, Zuzic, Miklovič, Vatrt, Moravčík

---------------------------------------------------------------------------------------

30.03. v piatok zápas v Nových Zámkoch.

St. žiaci o 10:00 hod. Jendrušák, Barančík, Valík, Burza, Krajčo, Hanková, Taraba, Tomaga, Noskovič, Závodský, Hassam, Pavlovič

Ml. žiaci o 12:00 hod. Martišovič, Fano, Gorek, Danko, Polák, Domin, Petráš, Pabiš, Tarana, Zuzic , Miklovič, Majko

---------------------------------------------------------------------------------------

31.03. v sobotu zápas v Kútoch.

St. žiaci o 10:00 hod. Gono, Vesperín, Pavlovič, Bakita, Noskovič, Masaryk, Kardoš, Závodský, Hassam, Petráš, Fano

Spoločný odchod od Tesca o 07:50 hod.

Ml. žiaci o 12:00 hod. na zmenšenom ihrisku Moravčík, Vatrt, Páleník, Havrlent, Beňo, Halas,, Peťovský, Zachar, Hričovec, Jurík

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 25.03. turnaj v D.Strede. Roč. 2007. Hrá sa 6+1. Dunajská Streda, 2 akadémie z Maďarska, Karlovka Ves, FŠRH

Páleník, Havrlent, Vatrt, Mikloškovci, Zachar, Mocsonoky, Halas, Hrnčiar, Jurík, Zuzic, Jankových, Beňo

DAC_miniturnaj_mar_25.docx

 • 24.03 v sobotu proti Štúrovu v Moravanoch.

Nominácia st. žiaci: Jendrušák, Barančík, Valík, Burza, Krajčo, Hanková, Osvald, Taraba, Tomaga, Noskovič, Schmitt, Kardoš, Závodský

Zápas sa v úvode prelínal z jednej strany na druhú. Obidve mužstvá ohrozovali súperovu bránku. Od 10 min. bol však zápas jednoznačne herne v náš prospech. Vybrali sme si ešte slabšiu chvílku v závere polčasu. V 2. sa hra natrvalo presťahovala na súperovu bránku. Vyťažili sme z toho len jeden gól čo v konečnom výsledku znamenal výsledok 1:1 keďže v závere zápasu súper z priameho voľného kopu po nakopnutí, loptu dotlačil do našej bránky. V zápase kde sme mali hru pod kontrolou chýbalo jediné k spokojnosti a to góly. Bolo veľmi veľa príležitostí na strelenie gólu. No musíme akceptovať nižšiu úspešnosť v zakončení. Taktiež stále prechod do útoku je málo dynamický. Vyžaduje si to stále učiť sa a oboznamovať sa so situáciami. Sme v kategórii, kedy je čo sa učiť a zostať trpezliví. Chceme deti vyprovokovať ku kvalite, tak ako sme to robili celé predchádzajúce obdobie. Po súperovú šestnástku majú deti veľmi pekne vyprofilovaný vlastný názor na situácie. Výsledok nás veľmi mrzel a veríme, ale deti však musíme pochváliť, lebo naozaj hrajú svojou hlavou a nerobia náhodné veci. Chcú sa dostať k súperovej bránke konštruktívne. Je to s chybami, ale takáto je postupnosť učenia a veríme, že v zakončení budeme postupne úspešnejší. Jediný gól v tomto zápase strelil Oski, ktorý ešte trafil spojnicu, vypracoval si čistú šancu po nájazde a mal spolu so svojimi spoluhráčmi niekoľko streleckých pokusov z poza šestnástky.

Nominácia ml. žiaci: Danko, Polák, Martišovič, Majko, Fano, Petráš, Pabiš, Majerský, Tarana, Gorek, Ročiak, Hričovec, Oravec, Zuzic,

Zápas mal dobrú úroveň. Futbal v tejto kategórii je stále kostrbatý a neucelený. Hra v priestore je stále s chybami. Môžeme však povedať, že deti hrajú presne ako sa hodí na ich vek. Nestrácajú hlavu a vždy dokážu vytiahnuť 11-12 ročné deti v ťažko riešiteľných situáciach kvalitné vedenie lopty, hru 1:1 a popri tom dokážu každý podľa momentálnych schopností vidieť a rozvíjať kombinácie celkom slušne. Tento zápas sme vyhrali 3:1, Góly: Majko, Fano, Majerský

---------------------------------------------------------------------------------------

23.03. v piatok zápas proti Gbelom v Moravanoch.

St. žiaci: Jendrušák, Barančík, Valík, Burza, Krajčo, Hanková, Osvald, Taraba, Tomaga, Noskovič, Schmitt, Závodský, Gono, Vesperín, Pavlovič, Bakita, Minárik, Masaryk

Zápas bol slabšej úrovne. Súpera sme dokázali prekonať 8 krát.

Nominácia ml. žiaci. Danko, Polák, Martišovič, Fano, Petráš, Pabiš, Majerský, Tarana, Domin, Gorek, Ročiak, Vatrt, Moravčík, Páleník, Havrlent, Halas, Matejko

Ťažký zápas proti šikovným chlapcom naše deti zvládli dobre. Takéto zápasy majú svoju kvalitu. Výsledok 2:4. Góly: Vatrt, Majerský

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 18.03 turnaj v Bošáci. Organizuje Nové Mesto.

Dopoludnia roč. 2008

Vozár, Hank, Havrlent, Páleník, Moravčík, Hlavena, Orlovský, Sivák, Jankových

18.3._roc 2008.docx

Popoludní roč. 2009

Krajčo, Bubeník, Božik, Tomaga, Beneš, Matejková, Strečanský/á, Koch

18.3._roc2009.docx

 • 10.03. zápas v Topoľčanoch.

2003/04 - Jendrušák Burza, Krajčo, Hanková, Hassam, Taraba, Valík, Noskovič, Pavlovič, Vesperín, Závodský, Ištok

---------------------------------------------------------------------------------------

2005/06 -Martišovič, Fano, Majerský, Tarana, Petráš, Polák, Danko, Domin, Miklovič, Majko, Gorek, Havrlent

-------------------------------------------------------------------------------------

11.03. miniliga v BA-Karlova Ves. Roč. 2007, 2008, 2009

Havrlent, Jankových, Jelenek, Matejko, Páleník, Peťovský, Moravčík, Vatrt, Zuzic, Hank, Hlavena, Matejková, Beneš, Božik, Krajčo

-------------------------------------------------------------------------------------

07.03. v stredu zápas v Senci o 18:00 hod. . Roč.2003/04

Burza, Krajčo, Hanková, Hassam, Taraba, Valík, Ištok, Závodský, Valigura, Petráš, Majko

---------------------------------------------------------------------------------------

04.03. zápas v Senici proti 2006 od 09:15 - 10:30. Roč. 2005/06. Hralo sa 6+1 v nafukovačke.

Martišovič, Majerský, Petráš, Polák, Domin, Miklovič, Majko, Gorek, Hričovec, Zuzic

--------------------------------------------------------------------------------------

03.03 zápas proti Častkovciam v Novom Meste o 09:00 hod.. Roč. 2003/04

Nominácia: Burza, Barančík, Hanková,, Taraba, Valík, Ištok, Schmitt, Vesperín, Závodský, Noskovič, Petráš

---------------------------------------------------------------------------------------

03.03. turnaj v Senici. Hrá sa v nafukovačke. 2 skupiny, 4+1. Roč. 2007

Nominácia: Halas, Havrlent, Páleník, Vatrt, Jurík, Mocsonoky, Moravčík

Turnaj_nafukovačka.docx

---------------------------------------------------------------------------------------

24-26.02. sústredenie v Brezovej pod Bradlom

Barančík, Tomaga, Fano, Majko, Hanková, Gono, Masaryk, Burza, Osvald, Valík, Vesperín, Pavlovič

---------------------------------------------------------------------------------------

26.02. turnaj v Senici v nafukovačke. Roč. 2008

Vozár, Hlavena, Kovalčíková, Sivák, Moravčík, Páleník, Havrlent, Beneš, Hrnčiar

---------------------------------------------------------------------------------------

17.02. zápas v Novom Meste. Roč. 2003/04

---------------------------------------------------------------------------------------

10.02. zápas v Brumove na umelej tráve proti Slovácku juniorkám.

Martišovič, Pavlovič, Vesperín, Petráš O., Schmitt, Majerský, Ištok, Burza, Valík, Taraba, Krajčo, Masaryk

V tomto zápase museli nastúpiť hráči aj z dopoludňajšieho zápasu z dôvodu absencie viacerých hráčov kvôli chorobe. Hralo sa 3x25 minút. Zápas sa odohral obojstranne vo veľmi slušnom tempe. Obidve mužstvá sa orientovali na konštruktívnu hru a preto zápas mal vysokú úroveň. Bol to zápas, v ktorom nám dievčatá vytvárali svojou aktivitou ťažké podmienky. Boli sme veľmi spokojní s hrou od brankára a následným rozvíjaním akcií po polovicu ihrisku. Prechod do útoku nám robí najväčšie problémy. V tomto zápase to bolo ešte náročnejšie aj kvôli tomu, že ihrisko bolo menších rozmerov, ale v prvom rade chlapci potrebujú čas a taktiež nazbierať skúsenosti z ďalších podobných zápasov.

Výsledok 1:3, gól Schmitt

---------------------------------------------------------------------------------------

10.02. zápas v Novom Meste proti st.žiakom od 08:30. Roč. 2003/04

Jendrušák, Barančík, Osvald, Krajčo, Taraba, Burza, Hassam, Noskovič, Valík, Tomaga, Gono, Masaryk

Ešte len 3. zápase zápas v tomto roku v žiackej kategórii sa odohrával v slabom tempe. Hlavne v druhom polčase sa súper ťažko dostával na našu polovicu. Pre nás to znamenalo to, že sme sa mohli zlepšovať v ofenzívnej činnosti. Podarilo sa nám prekonať len 7 krát súperovho bankára. V tejto činnosti sa budeme zlepšovať.

Výsledok 7:0, góly

---------------------------------------------------------------------------------------

11.02. miniliga v BA-Karlova Ves. Roč. 2007, 2008, 2009

Nominácia roč. 2007 (Mikloškovci, Matejko, Beňo, Hrnčiar, Jurík, Peťovský, Vatrt)

Nominácia roč. 2008 (Moravčík, Havrlent, Páleník, Hank, Kovalčíková, Orlovský, Hlavena)

Nominácia roč. 2009 (Tomaga, Matejková, Strečanská, Beneš)

---------------------------------------------------------------------------------------

03.02. zápas v Senici. Roč.2007

---------------------------------------------------------------------------------------

04.02. dvojzápas v Kroměříži na umelej tráve. Ročník 2003 a 2004

Jendrušák, Valík, Krajčo, Hassam, Burza, Osvald, Taraba, Valigura, Martišovič, Petráš, Vesperín, Kardoš, Pavlovič, Masaryk, Schmitt, Noskovič, Tomaga, Hanková, Majko, Majerský

---------------------------------------------------------------------------------------

27.01. Turnaj v Púchove. Hala - umelý trávnik. Roč.2006

Petráš, Majerský, Danko, Polák, Domin, Pabiš, Ročiak, Gorek, Michlík, Zuzic

Hrálo sa 6+1

---------------------------------------------------------------------------------------

27.01. halový turnaj v Seredi. Roč. 2004

skf_u18.pdf

Martišovič, Fano, Vesperín, Pavlovič, Kardoš, Schmitt, Ištok, Minárik

---------------------------------------------------------------------------------------

27.01. zápas v Senci. Roč. 2003 o 14:30 hod. umelá tráva

Jendrušák, Valík, Hanková, Hassam, Noskovič, Masaryk, Tomaga, Burza, Barančík, Krajčo, Taraba, Valigura

---------------------------------------------------------------------------------------

28.01. halový turnaj v N. Meste. Roč. 2007

Rozlosovanie-NMNV-U11-28-1-2018.pdf

Nominácia: Zachar, Havrlent, Halas, Mocsonoky, Moravčík, Vatrt, Jurík, Peťovský

 • 14.01. turnaj v Spytihněve. Roč. 2009
 • 16.01.Zápas v Púchove.
 • 20.01. Memoriál Ľuboša Mihálika
 • 21.01. turnaj v Spytihněve. Roč.2007