Výsledky akcií 2018

 • 29.12. halový turnaj v Melčiciach Lieskovom a ZŠ. Ročník 2004. Hrá sa 4+1.

Martišovič, Hlinka, Bakita, Noskovič, Schmitt, Tomaga, Masaryk, Hanková, Folvarčík, Fano

Rok 2018 zakončil ročník 2004 halovým turnajom v Melčiciach Lieskovom. Turnaj mal výkonnostnú úroveň okresnej ligy s výnimkou L.Rovní a našej školy. Turnaj proti domácim a L. Rovniam rozhodol, že naše družstvo turnaj vyhralo s plným bodovým ziskom. Chlapci aj v týchto zápasoch museli siahnuť na maximum, preto sme spokojní s turnajom a našimi deťmi. Turnaj bol dobrou formou odreagovania sa v čase voľných dní. Počas turnaja si deti zahrali exhibičný zápas proti mužstvu stars and friends (Matúš Bero, Skovajsa atď.) Ocenenie najlepšieho hráča a strelca si odniesla Viki a Adam Tomaga.

15.12. Halová zimná liga v Cíferi. Roč. 2007/08

Jurík, Halas, Páleník, Beňo, Jankových, Mikloškovci, Mocsonoky, Zachar.                                                                      Odohralo sa druhé kolo zimnej ligy pre ročník 2007/08. Opäť sme veľmi radi za zápasy, ktoré sa hrajú v rýchlom slede. Dnes sme deti z kategórie 2007/08 rozdelili na dva turnaje. Deti získavajú skúsenosti. Dobrou hrou a výsledkami sme potvrdili dočasnú líderskú pozíciu. Týmto turnajom sme pre kategóriu 2007/08 ukončili veľmi bohatý rok na zápasy a turnaje. 


15.12. halový turnaj v Púchove. Roč. 2006

Majerský, Petráš, Tarana, Domin, Polák, Danko, Zuzic, Vatrt, Moravčík, Havrlent,                                                            Na tento turnaj sme zložili tím z kategórie 2006+ traja mladší. Zúčastnili sme sa turnaja, ktorých zápasy mali nadpriemernú úroveň. Bol to veľmi dobrý turnaj pre nás. Okrem hrania a zábavy sme sa mohli venovať deťom aj z pohľadu rozvoja futbalu a fungovania v hre. Po prvých dvoch zápasoch sme zlepšili zápal pre hru. V poslednom sme sa presadili herne aj strelecky a sme radi, že sme pretavili snahu vo víťazstvo 6:3.  

09.12. Halový turnaj v Trnave. Organizuje Spartak. Roč. 2008 + december 2007.                                                   Páleník, Moravčík, Jankových, Havrlent, Mocsonoky, Halas, Hrnčiar, Jurík, Kovalčíková                                                    Zápasy mali najvyššiu možnú úroveň v tejto kategórii. Opäť nám ukázali, že niektoré naše deti patria v ovládaní lopty a v sebavedomom hernom prejave k tým šikovnejším. Naopak, niektoré sú na začiatku a učia sa vnímať hru z pohľadu rýchlosti. 

08.12. zápas proti Slovanu 2006 o 10:00 na umelej tráve na Pasienkoch. Naše 2005/06                                          Martišovič, Folvarčík, Fano, Ročiak, Gorek, Danko, Polák, Majerský, Tarana, Petráš, Domin, Hanková, Vatrt            Opäť zápas, ktorý naše deti dostane ďalej. Sme veľmi spokojní. Charakter hry bol jednostranný. Súper nám svojou nátlakovou hrou  vytváral veľmi náročné situácie a my sme za takéto podmienky vďačný. Z pohľadu hry sme dosiahli vrchol možností. Chýba nám v takýchto podmienkach sila smerom dopredu. Toto si určite budeme zdokonaľovať v zápasoch, ktoré nebudú také náročné. 

08.12. Halový turnaj v Trebaticiach. U9 ročník 2010 a mladší                                                                                                Brežný Maťko, Filus, Novotný, Šiška, Svitana, Strečanská, Matejková, Božik                 

06.12. vo štvrtok zápas v Trenčíne proti 2006 o 17:00 hod. Roč. 2005/06                                                                      Zuzic, Folvarčík, Fano, Ročiak, Majko, Danko, Polák, Majerský, Tarana, Petráš, Herák, Hanková                                      Hralo sa v Trenčíne 2x35 min. . Zápas mal od začiatku nadpriemerné tempo. Po dlhšej zápasovej pauze sa naše deti veľmi rýchlo adaptovali na herné podmienky. Na začiatku sme dostávali góly, keď Maťko v bráne ešte nedozrel na to, aby riešil situácie lepšie. Napriek tomu si veľa krát poradil dobre. Počas zápasu v jednotlivých úsekoch hry sme sa dokazovali presadzovať a taktiež dať loptu pod kontrolu. Trvácnosť držania lopty by niekedy mohla byť dlhšia, ale práve takéto zápasy nás to naučia. Strelili sme 2 pekné góly + sme si vypracovali niekoľko šancí. Sme veľmi pyšní na deti, ktoré predviedli veľmi peknú hru proti AS Trenčínu U13. Výsledok 8:2, gól Petráš, Herák

02.12. Halový turnaj v Trebaticiach. U8 ročník 2011 a mladší                                                                                                    Svitana, Brežný Michal, Čavojský, Kovalčík, Pšenek, Rihayová, Páleník, Strečanská                                                            Začinajúci ročník, ktorý získava nové skúsenosti z turnajového prostredia. Deťom sme nebrali radosť, že sú spolu a netlačili sme na futbal. Niektoré deti si to užili aj po futbalovej stránke.

02.12. turnaj v Senici. Roč. 2007.                                                                                                                                    Mikloška Š., Peťovský, Halas, Jurík, Mykultsia, Beňo, Moravčík, Páleník                                                                                Na turnaji sme sa stretli proti Senici, Prostejovu, Svratke Brno a Hlohovcu. Všetky zápasy boli vhodné na rozvoj. Napriek neúspešným výsledkom sme sa dostatočne presadzovali v hre 1:1. Na víťazstvo to nestačilo. Sme spokojní ako si chlapci počínali v dosť ťažkých herných situáciách.

25.11. turnaj v hale v Myjave. Roč. 2007/08.                                                                                                                Matejko, Mikloškovci, Peťovský, Mitošinka, Hrnčiar, Papšo, Páleník. Hralo sa v športovej hale proti Kunovu, Myjave a V. Orvištu. Sme radi, že môžeme všetkým deťom ponúknuť zápasú prax. Deti v hre využili, každý podľa svojich možností to čo momentálne vedia. Deti sa veľmi snažili, niektorí stále získavajú prvé skúsenosti a niektorí sa ešte v hre nevedie odviazať. My však deťom rozumieme a naďalej ich po každej stránke podporíme.                                                                   

24.11. Halový turnaj v Cíferi. Roč. 2007/08.                                                                                                                          Vatrt, Moravčík, Halas, Havrlent, Jankových, Páleník, Mykultsia, Jurík. Boli sme pyšní na chlapcov, ktorí ukázali, že sa nevenujú futbalu a športovaniu zbytočne. Dokázali sme po každej stránke prevýšiť súperov. Okrem výsledkov nás zaujímala futbalové správanie sa detí a realizácia. Bola to dobrá akcia. 5 družstiev garantuje, že zápasy idú rýchlo po sebe.  FŠRH-Cífer 2:0, FŠRH-Lokomotiva Trnava 1:0, FŠRH-Kopánka 2:1, FŠRH-Domino BA 6:0. Gólovo sa tentokrát najviac presadzoval Marko. V bráne to veľmi dobre zvládal Maťo M. 

24.11. odohral ročník 2004/05 zápas v Bratislave proti FC Petržalka 2005.                                                        Martišovič, Schmitt, Masaryk, Noskovič, Hanková, Hlinka, Folvarčík, Fano, Petráš, Majko, Gorek, Domin. Perfektná možnosť sa konfrontovať s deťmi z 1. ligy. Hralo sa v ešte dobrých poveternostných podmienkach na umelej tráve. Zápas ukázal, že deti musia veľa pracovať po každej stránke. Na druhej strane sa úplne vyrovnali súperovi a výsledok 2:2 bol spravodlivým ukazovateľom toho, čo sa dialo na ihrisku. Góly: S. Fano po peknej Manuelovej prihrávke a  V. Hanková po spolupráci s Lukasom.

                                                                                                                                                                                                  24.11. turnaj v Senici. Ročník 2009.                                                                                                                                  
Božik, Beneš, Galo, Hritz, Matejková, Majková, Vavro, Sivák
Pre naše deti úplne ideálne podmienky na zábavu a rozvoj futbalových predpokladov. Hralo sa na dvoch ihriskách. Tešili sme sa z každej úspešnej činnosti. Podarilo sa nám streliť niekoľko gólov z čoho mali radosť všetky deti. 

  

18.11. turnaj v Trenčíne. Ročník 2011. Naše deti z kategórie 2011/10 odohrali zápasy proti deťom z Trenčína, Juventusu Žiliny a Piešťan. 

11.11. turnaj v Trenčíne. Na Sihoti sa odohral turnaj ročníkov 2009. My sme nastúpili so 16-timi deťmi s ročníkom 2008/09. Pre mladšie deti to bol veľký výkonnostný skok. Hralo sa rýchlo a naše neskúsené deti nestíhali reagovať na podnety v hre. Je však potrebné, aby sme zvýšili deťom hernú prax (roč.2009). Pre staršie deti to boli tiež dobré zápasy, kde sa mohli opäť vrátiť na menšie ihriská a rozvíjať sa individuálne. 

10.11. Zápas v Topoľčanoch. V tomto zápase sme boli v 1. polčase jednoznačne lepším mužstvom. Dokázali sme zotrvať na súperovej polke dostatočne dlho. Dali sme pekný gól. Súper niekoľko krát pohrozil rýchlim prechodom do útoku. Podarilo sa im 3 krát nadštandardne dobre vyriešiť finálne situácie z čoho sme dostali dva góly. V úvode 2. polčasu sme nezvládli štandardnú situáciu a taktiež ďalšiu brejkovú situáciu. Chlapci však hrali naďalej a znížili sme na 3:4. Góly. Adam Tomaga, Lukas Schmitt 2.
Hodnotenie jesene. Celá jeseň prebehla veľmi rýchlo. Charakter našich zápasov bol takmer identický. Snažíme sa hrať s loptou. Hráme s rizikom pre výsledok. My naďalej v tomto budeme pokračovať. Dnes vzhľadom na vek je naša hra zvýšené riziko pre výsledok, ale o niekoľko rokov to budú štandardné situácie, v ktorých sa naše deti budú cítiť komfortne. Určite by sme mali popracovať na taktickej stránke. Ale aj tu sme limitovaní vekom viacerých chlapcov.  My sa počas najbližšieho obdobia zameriame na to čo deti v tomto veku potrebujú a chceme, aby naši zverenci išli do dorastu zdraví, silní a hlavne plní chuti do futbalu.

Mladší žiaci odohrali zápas proti veľmi futbalovému mužstvu. Bol to dobrý zápas pre obidve strany. My sme spokojní s celou sezónou. Chlapci predvádzali pekné vyrovnané zápasy. Často krát sme ukazovali individuálnu silu. Sme na chlapcov hrdí. Taktiež aj tu platí, že deti ostávajú stále deti a budeme robiť tak, aby sme mysleli na ich budúcnosť.

Rodičom ďakujeme za podporu, trpezlivosť aj keď tej nie je nikdy na rozdávanie. 

03.11. zápas dorastu s Dvorníkmi. V tomto zápase sme výrazne prevyšovali súpera a výsledok 4:1 bol stále neadekvátnym vyjadrením rozdielu kvality.  Mali sme veľa šancí a neustáli tlak. Sezóna sa skončila a sme pripavení sa našim dorastencom venovať ďalej. Bol to pre nás zábavný a zmysluplne strávený polrok. Tešíme sa na nový povrch s umelou trávou, kde sa bude dať trénovať v zimnom období a odstraňovať technické nedostatky. 

03.11. odohrali naši žiaci posledný súťažný zápas v domácom prostredí. Starší žiaci začali veľmi dobre. Lukas sa opäť dostal do situácie 1:1 proti brankárovi a taktiež pri Adamovej T. šanci sme už takmer kričali gól. V obidvoch prípadoch nám vyšli pekné kolmé prihrávky o ktoré sa chlapci snažia už veľmi dlho. V tomto majú naši chalani veľkú podporu a sme trpezliví. V ďalšom priebehu hry sme nezvládli obranné činnosti. Dvaja fyzicky vyspelí chlapci v útoku nám robili problémy. Pozitívne je však, že chlapci v obrane postupne odhodili zbytočný rešpekt zvýšili na dôraze a pozornosti a boli pre vyspelých útočníkov adekvátnou prekážkou. Gól na 1:3 sme strelili po peknej Lukasovej strele a vedomej útočnej spolupráci viacerých hráčov. V 2. polčase sme išli s cieľom ohrozovať bránku súpera a pokúsiť sa o vyrovnanie. Dostali sme sa v útočnej fáze do dobrých príležitostí, ale naša snaha zostala nevyužitá. Chýbala nám ešte väčšia presnosť a v zakončení pokoj či skúsenosť. V tomto zápase sa nedarilo niektorým deťom. Oli narážal na starších a Samka stále povzbudzujeme k odvážnej hre v situáciach, keď sa treba tlačiť smerom dopredu.  Kubo Gorek nastúpil z pozície náhradníka a hral opäť dobre a rozumne. Tento zápas sme prehrali, ale odnášame si veľa skúsenosti z hry. Chlapci zažili veľa podnetov v útočných aj obranných herných situáciách. 

Mladší žiaci: Opäť platí to isté. Chlapci silní na lopte. Fantastická úspešnosť zakladania hry od brankára a následný prechod do útoku. Deti budeme toto učiť naďalej. Je to niečo, čo väčšinu súperov ani nenapadne hrať. Sme strašne radi, že ponúkame deťom viac  a sme presvedčení, že to raz budú potrebovať. Týmto si chlapci rozvíjajú hru v priestore, postupný prechod do útoku a hlavne zažívajú situácie, ktoré ich v budúcnosti neprekvapia. Bolo v našich silách dosiahnuť lepší výsledok v podobe skóre. Chlapci robili maximum. Išli z ihriska úplne vyčerpaní. Potešila nás šanca Kuba Poláka, ktorá síce neskončila v bránke, ale vznikla po peknom uvoľnení. Taktiež niektoré individuálne záležitosti a myšlienkové pochody boli riešené nadštandardne. Po takýchto zápasoch musíme chlapcom vysvetľovať čo je okrem dosiahnutého  skóre naozajstné víťazstvo a čo prehra v tomto veku. Tieto zápasy sú dobré, že vidíme aj úplný opak toho čo my s deťmi robíme a môžeme porovnať a zároveň nám to slúži ako materiál k nášmu rozvoju a rozvoju detí. 


30.10. zápas v Pečeňadoch-dorast. Zápas sa hral vo veľkom vetre. Chlapci od začiatku boli jednoznačne futbalovejší. Súper v 1. polčase 4 krát prekopol loptu cez našu obranu a my sme dostali v priebehu niekoľko minút 4 góly. Chlapci pokračovali v dobíjaní bránky. Prvý gól bol po krásnej akcii. Druhý a tretí po pekných strelách. Tento zápas bol v našej réžii napriek tomu výsledok pre nás nepriaznivý 3:6.  Opäť však môžeme vyjadriť spokojnosť s tým, že chlapci chcú napredovať ako hráči a mužstvo. Hrajú futbal aký sa v našich zemepisných šírkach nenosí. Dnes bolo niekoľko hráčov z formy a preto sme niektoré kľúčové momenty z pohľadu defenzívy nevyriešili správne. Chlapci sú pripravení svoj potenciál rozvíjať natoľko, aby dokázali deštruktívny blok súperových hráčov rozbiť. Poctivo trénujú a my sme na tento tím pyšní.


28.10. zápas v Piešťanoch. Roč. 2007/08 odohral zápas v Piešťanoch. Tento víkend bol pre nás náročný z pohľadu toho, že sme museli viaceré deti vyťažiť v sobotu aj nedeľu.  Súper bol behavý a robil nám ťažké podmienky. My sme sa dnes nedokázali presadiť z objektívnych dôvodov. 


27.10. Zápas v Myjave -žiaci. Starší žiaci sa z úvodu zápasu nevedeli dostať do hernej pohody. Postupne sa hra vyrovnávala a zároveň naši chlapci získavali stále väčšiu istotu na lopte. Hra vzhľadom na to, že sme hrali vo veľmi omladenom tíme bola dobrá. V závere polčasu sme dostali gól. Po polčase sme sa vypli k veľmi dobrému výkonu. Chlapci nechali na ihrisku všetko. Zaslúžili by sme si lepší výsledok. Šance a strely ostali nevyužité.  Adam Tomaga a Lukas Schmitt  si vypracovali šance zároveň hnali akcie smerom vpred a preukázali nesmiernu túžbu po víťazstve. Pridali sa ďalší a bolo nám po zápase ľúto, že sa nám nepodarilo vyrovnať. 

V tomto zápase veľmi dobre zahrali všetky deti z kategórie 2004. Viaceré z nich preukázali výkon hodiaci sa do akadémií. Futbal im momentálne ukazuje hlavne z pohľadu kolektívneho výsledku tu horšiu tvár. Zaplatená daň je obrovská. Keď sa budú chlapci takto snažiť, tak im to futbal v budúcnosti vráti. Hlavne sme radi, že sme videli chlapcov, ktorých dlhodobo obmedzujú rastové bolesti vo výkonoch opäť vitálnych a silných.  

Mladší žiaci opäť podali veľmi kvalitný zápas. Už sme si zvykli na nadštandardné výkony 2006-árov doplnené mladšími. Góly: Sandro a Jakub M.


27.10. Zápas v Ostrove. Dorast. Chlapci sa snažili o konštruktívnu hru. Trochu nám v tom bránia v tomto čase horšie terény. Taktiež musíme rešpektovať silu súpera, ktorý bol vekovo starší a fyzicky silnejší. Naši skoro mladší dorastenci hrajú futbal náročný na výsledok, ale chalani cítia pointu a to im dáva motiváciu pracovať na sebe. Zápas sme prehrali 0:2, ale góly viseli na vlásku. • Zápas s Borovcami o 16:00 hod. Roč. 2007/08

Zápas s Borovcami utorok 23.10. o 16:00 hod. Roč. 2007/08

Matejko, Hrnčiar, Vavro, Hank, Jelenek, Jurík, Páleník, Zachar, Peťovský, Beňo,.Havrlent, Halas

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 24.10. zápas v Uherskom Hradišti proti Slovácku juniorkam. Hrá sa na umelej tráve o 18:30 hod. .Roč. 2004/05/06

Masaryk, Schmitt, Hanková, Bakita, Jarabinský, Tomaga, Folvarčík, Majko, Fano, Petráš, Tarana, Majerský

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 20.10 s Lokomotívou Trnava. Žiaci

Starší žiaci: Masaryk, Schmitt, Noskovič, Bakita, Jarabinský, Folvarčík, Majko, Fano, Petráš, Ročiak, Gorek, Martišovič,

Mladší žiaci: Zuzic, Danko, Polák, Majerský, Domin, Tarana, Vatrt, Moravčík, Zachar, Páleník, Mykultsia,, Jurík, Herák

-----------------------------------------------------------------------------------------------

16.10. Zápas vo Vrbovom . Roč.2007/08

Beňo, Hrnčiar, Jelenek, Jurík, Moravčík, Vatrt, Zachar, Mocsonoky, Matejko, Peťovský, Vavro,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 14.10 turnaj v Trenčíne. Roč. 2011/10

Brežný M., Seidl, Šiška, Novotný, Páleník, Čavojský, Strečanská, Pšenek, Makovič,

10:00 hod. AS Trenčín bieli - FŠRH

10:30 hod. Juventus Žilina - AS Trenčín červený

11:00 hod. AS Trenčín bieli - Juventus Žilina

11:30 hod. AS Trenčín červení - FŠRH

12:00 hod Juventus Žilina - FŠRH

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 14.10. v Šali. Žiaci

Starší žiaci: Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Bakita, Ištok, Masaryk, Petráš, Fano, Folvarčík, Majko, Gorek, Ročiak, Tomaga

Mladší žiaci: Zuzic, Polák, Danko, Majerský, Tarana, Domin, Vatrt, Moravčík, Miklovič, Havrlent, Páleník, Halas, Mykultsia,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • Zápas s Kostoľanmi 09.10. o 16:30 hod. v Moravanoch.Roč.2007/08

Matejko, Vavro, Peťovský, Beňo, Mikloškovci, Hrnčiar, Jelenek, Jurík, Mocsonoky, Páleník,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 10.10. Minichampions liga v Častkovciach. Roč. 2007

Nominácia max. 9 detí (hrá sa 4+1) - Moravčík, Vatrt, Halas, Havrlent, Zachar, Peťovský, Páleník, Mykultsia.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 03.10. v stredu zápas proti Slovácku juniorkam v Moravanoch.. Roč. 2004/05/06

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 04.10. vo štvrtok zápas proti Myjave o 16:00 hod. . Roč.2009

Krajčo, Domin, Kovalčíková, Fabianovci, Sivák, Tomaga, Beneš, Vavro, Majková, Svitana

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 07.10. s Komárnom. Žiaci

Starší žiaci: Martišovič, Noskovič, Hlinka, Bakita, Masaryk, Folvarčík, Fano, Petráš, Gorek, Tomaga, Majko, Ročiak, Ištok,

Mladší žiaci: Zuzic, Tarana, Miklovič, Majerský, Danko, Polák, Domin, Zachar, Havrlent, Páleník, Halas, Moravčík, Vatrt, Mykultsia

-----------------------------------------------------------------------------------------------

29.09. v Partizánskom. Žiaci

 • Starší žiaci: Martišovič, Noskovič, Jarabinský, Bakita, Masaryk, Folvarčík, Fano, Petráš, Gorek, Tomaga, Majko, Ročiak, Majerský
 • Mladší žiaci: Zuzic, Polák, Danko, Miklovič, Tarana, Herák, Domin, Vatrt, Moravčík, Páleník, Havrlent, Mykultsia,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 29.09. v Dubovanoch o 13:30 hod. . Roč. 2007/08

Jurík, Matejko, Zachar, Mikloškovci, Vavro, Beňo, Mocsonoky,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 30.09. turnaj v Seredi. Roč. 2010

Šiška, Páleník, Čavojský, Strečanská, Zuzic, Kovalčík, Božik

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 22.09. zápas s Piešťanmi. Žiaci

St. žiaci: Martišovič, Masaryk, Hlinka, Noskovič, Bakita, Schmitt, Tomaga, Fano, Folvarčík, Petráš, Jarabinský, Gorek, Ročiak, Majko,

Ml. žiaci: Zuzic, Danko, Polák, Majerský, Domin, Miklovič, Tarana, Herák, Páleník, Vatrt, Moravčík, Halas, Havrlent,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 23.09. zápas s Trebaticami o 10:00 hod. . Roč.2007/08

Páleník, Moravčík, Halas, Havrlent, Zachar, Beňo, Hrnčiar, Jelenek, Jurík, Matejko, Peťovský, Mocsonoky, Vozár, Drahovský, Spišaková, Tomaga, Božik, Beneš, Kovalčíková.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 15.09. v Seredi 10:00 a 12:00 hod.. Žiaci

St.žiaci: Martišovič, Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Majko, Fano, Folvarčík, Schmitt, Masaryk, Tomaga, Petráš, Gorek, Ročiak, Bakita

Ml.žiaci: Zuzic, Tarana, Polák, Majerský, Danko, Miklovič, Domin, Herák, Mykultsia, Moravčík, Havrlent, Páleník, Halas

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 15.09. v Lopašove o 16:00 hod. Roč.2007/08

Zachar, Mikloškovci, Hrnčiar, Jurík, Nikodem, Peťovský, Matejko, Vavro, Hank,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 15.09. v Drahovciach o 16:00 hod. .Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 16.09. zápas Myjave o 14:30 hod.. Roč.2009. Hrá sa v Myjave na umelej tráve 7+1.

Beneš, Božik, Krajčo, Vavro, Hank, Tomaga, Svitana, Domin, Kovalčíková, Brežný, Galo, Benech, Majková

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 12.09. zápas proti Hlohovcu U17. Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

08.09. s Trebaticami o 10:00 a 12:00 hod..

St.žiaci: Martišovič, Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Majko, Fano, Folvarčík, Schmitt, Masaryk, Tomaga, Petráš, Gorek, Ročiak, Bakita

Ml.žiaci: Zuzic, Tarana, Polák, Majerský, Danko, Miklovič, Domin, Herák, Vatrt, Moravčík, Havrlent, Páleník, Halas, Zachar

-----------------------------------------------------------------------------------------------

08.09. vo Vrbovom o 16.00 hod. .Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

08.09. turnaj v Trnave. Organizuje Spartak.

Tomaga, Krajčo, Beneš, Božik, Domin T., Fabianovci, Šiška, Svitana,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

09.09. s Ostrovom o 10:00 hod. Spoločný zraz o 09:30 hod.. Roč.2007/08

Mikloškovci, Beňo, Halas, Havrlent, Hrnčiar, Jurík, Mocsonoky, Nikodem, Peťovský, Matejko, Páleník, Vavro, Hank

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 01.09. v Chtelnici o 10:30 hod. . Roč. 2007/08

Moravčík, Vatrt, Zachar, Havrlent, Mikloškovci, Hrnčiar, Hank, Vavro, Beňo, Jurík, Nikodem, Mocsonoky

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 01.09. v Dvorníkoch o 16:00 hod. .Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 02.09. v Štúrove

Martišovič, Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Fano, Folvarčík, Schmitt, Tomaga, Petráš, Gorek, Majerský

Tarana, Zuzic, Polák, Danko, Miklovič, Domin, Herák, Vatrt, Moravčík, Páleník, Mykultsia, Mikloškovci

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 29.08. zápas s Novým Mestom.

Starší žiaci zraz o 09.00 hod.. Hlinka, Noskovič, Jarabinský, Majko, Fano, Folvarčík, Schmitt, Masaryk, Tomaga, Gorek, Tarana, Polák

Mladší žiaci zraz o 11:15 hod. Zuzic, Polák, Danko, Miklovič, Domin, Herák, Vatrt, Havrlent, Moravčík, Páleník, Zachar, Mykultsia, Jurík, Beňo.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 29.08. v Chtelnici o 17:00 hod. Dorast

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • zápas 25.08. s ČFK Nitra

Hlinka, Masaryk, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Fano, Folvarčík, Jarabinský, Majko, Petráš, Majerský, Tarana

Zuzic, Tarana, Polák, Domin, Mikloškovci, Páleník, Vatrt, Halas, Moravčík, Havrlent, Jurík, Beňo, Zachar

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 25.08. v sobotu 1.zápas dorastu proti ŠK 2011.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 26.08. - 1.súťažný zápas prípraviek U13 v Moravanoch proti V. Orvišťu o 10:00 hod..

Mikloškovci, Páleník, Vatrt, Halas, Moravčík, Havrlent, Jurík, Beňo, Jelenek, Hank, Vavro, Zachar

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 22.08. prípravný zápas o 09:30 hod. v Moravanoch proti Spartaku Trnava U15(2004).Naše 2004/05+dorast

Ondris, Piešťanský, Valko, Halanda, Bartovic, Noskovič, Tomaga, Hanková, Schmitt, Fano, Folvarčík, Jarabinský, Majko, Michlík

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 22.08. prípravný zápas o 18:30 proti U15 V.Orvište.

Bakita, Gorek, Miklovič, Danko, Domin, Polák, Zuzic, Mikloškovci, Vatrt, Halas, Moravčík, Havrlent, Jurík, Beňo,

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 18.08. turnaj v Trnave. Organizuje Spartak. Roč. 2007/08

Nominácia: Havrlent, Páleník, Moravčík, Beňo, Halas, Jankových, Jurík, Mikloškovci, Vatrt

9:00 - 9:30 FCST bieli - FC Slovan Hlohovec

9:00 - 9:30 FCST červení - Futbalová škola Róberta Hanka

9:45-10:15 FCST bieli - Futbalová škola Róberta Hanka

9:45-10:15 FCST červení - FC Slovan Hlohovec

10:30 - 11:00 FCST červení - FCST bieli

10:30 - 11:00 FC Slovan Hlohovec - Futbalová škola Róberta Hanka

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • Zápas 19.08. v nedeľu v N. Zámkoch.

Starší žiaci: Martišovič, Ištok, Bakita, Hlinka, Noskovič, Schmitt, Masaryk, Tomaga, Folvarčík, Jarabinský, Fano, Gorek, Majko

Mladší žiaci: Zuzic, Miklovič, Domin, Tarana, Danko, Herák, Majerský, Vatrt, Moravčík, Havrlent, Jurík, Páleník, Mikloškovci

 • 15.08. v stredu pripravný dvojzápas v Ladcoch o 17:00 proti Púchovu U15 a U14.

Nominácia proti U15 Valko, Bartovic, Halanda, Hanková, Hlinka, Schmitt, Masaryk, Ištok, Tomaga, Bakita

Nominácia proti U 14 Polák, Miklovič, Herák, Danko, Domin, Zuzic, Tarana, Folvarčík, Jarabinský, Michlík, Polakovič, Gorek,

 • zápas 11.08. s Galantou v Moravanoch

  Nominácia:Starší žiaci zraz o 09:00 hod. Martišovič, Hlinka, Noskovič, Schmitt, Masaryk, Ištok, Fano, Tomaga, Majko, Petráš, Ročiak, Folvarčík, JarabinskýMladší žiaci zraz o 11:15 hod. Polák, Miklovič, Herák, Danko, Domin, Zuzic, Tarana, Vatrt, Moravčík, Havrlent, Páleník, Halas, Zachar, Mykultsia, Jurík

23.06. turnaj v Pravenci ročníkov 2008. Naše 2008+december 2007. Prihlásené timy AS Trenčín, Prievidza, Jupie B.Bystrica, FŠRH.....

Halas, Havrlent, Jurík, Mocsonoky, Hank, Hlavena, Orlovský, Vavro, Beneš,

Rozpis_zápasov_7_družstiev.docx

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 23.06. turnaj v Krakovanoch. Roč.2010( Salka, Seidl, Božik, Brežný Matej, Šiška, Matejková, Strečanská, Filus, Čavojský)

6M_Turnaj_U8_23.6.2018.xls

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 19.06. zápas v Moravanoch proti Spartaku Trnava ročníku 2008. Náš roč. 2007/08. Hrá sa na dvoch ihriskách.

Nominácia: Beňo, Halas, Havrlent, Hrnčiar, Jankových, Jelenek, Jurík, Matejko, Mikloškovci, Mocsonoky, Moravčík, Páleník, Vatrt, Zachar, Hank, Hlavena, Kovalčíková, Orlovský, Sivák, Vavro.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

 • 17.06. s L. Rovňami v Moravanoch.

Starší žiaci Martišovič, Jendrušák, Masaryk, Bakita, Kardoš, Ištok, Fano, Majerský, Petráš, Tarana, Pabiš, Vesperín, Pavlovič, Gono, Minárik.

Mladší žiaci Vatrt, Moravčík, Havrlent, Beňo, Matejko, Zuzic, Zachar, Mikloškovci, Peťovský, Jurík, Mocsonoky, Halas, Páleník,, Hrnčiar, Hričovec

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 16.06. Zápas s Dubnicou

Starší žiaci Jendrušák, Krajčo, Burza, Barančík, Valík, Noskovič, Hanková, Osvald, Tomaga, Taraba, Pavlovič, Kardoš, Schmitt

Mladší žiaci Martišovič, Polák, Petráš, Tarana, Fano, Ročiak, Gorek, Majko, Majerský, Zuzic, Domin, Danko, Pabiš

---------------------------------------------------------------------------------------

16.06. Megaturnaj v Senci. Roč. 2009

Vavro, Tomaga, Krajčo, Bubeník, Kovalčíková, Matejková, Orlovský, Beneš, Božik, Fabiánovci, Svitana rozlosovanie_MŠK_SENEC_2018

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 14.06. štvrtok zápas v Nitre

Starší žiaci o 16:30 hod. Jendrušák, Krajčo, Burza, Barančík, Valík, Noskovič, Hanková, Osvald, Tomaga, Taraba, Pavlovič, Kardoš, Schmitt

Mladší žiaci o 18:00 hod. Martišovič, Polák, Petráš, Tarana, Fano, Ročiak, Gorek, Majko, Majerský, Zuzic, Domin, Danko, Pabiš

---------------------------------------------------------------------------------------

09.06. Zápas v Piešťanoch

 • Starší žiaci:Jendrušák, Burza, Barančík, Valík, Noskovič, Hassam, Hanková, Osvald, Tomaga, Taraba, Pavlovič, Vesperín, Kardoš, Schmitt

Mladší žiaci: Martišovič, Polák, Petráš, Tarana, Fano, Ročiak, Gorek, Majko, Majerský, Miklovič, Domin, Pabiš, Danko

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 09.06. turnaj v Krakovanoch. Roč. 2011 (Páleník, Čavojský, Svitana, Strečanská, Kovalčík, Brežný Michal, Cabaud, Pšenek, Rihayová, Sokol)

6M_Turnaj_U7_9.6.2018.xls

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 05.06. Zápas proti Myjave 2010 a mladších.

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 02.06. s Prievidzou

Starší žiaci Jendrušák, Valík, Barančík, Osvald, Noskovič, Burza, Taraba, Hanková, Tomaga, Hassam, Schmitt, Vesperín, Pavlovič,

Mladší žiaci Martišovič, Tarana, Danko, Majko, Miklovič, Fano, Ročiak, Gorek, Petráš, Majerský, Zuzic, Polák, Páleník

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 03.06. turnaj v Piešťanoch. Roč. 2007

PFK_Junior_Cup_-_03.06.2018_-_vylosovanie.docx

Nominácia: Moravčík, Vatrt, Havrlent, Páleník, Halas, Hrnčiar, Jurík, Mikloškovci, Mocsonoky, Mykultsia, Zachar

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 31.05. vo štvrtok zápas proti Častkovciam

Starší žiaci Martišovič, Pavlovič, Vesperín, Masaryk, Bakita, Gono, Minárik, Ištok, Fano, Petráš, Majerský, Kardoš, Schmitt, Jendrušák, Hanková

Mladší žiaci Tarana, Danko, Polák, ďalší nominovaní sú Havrlent, Moravčík, Vatrt, Páleník, Zuzic, Halas, Hrnčiar, Mocsonoky, Jurík, Mikloškovci

 • 26.05. zápas v Holíči

Starší žiaci: Martišovič, Pavlovič, Vesperín, Masaryk, Bakita, Gono, Fano, Petráš, Majerský, Kardoš, Schmitt

Spoločný odchod o 08:00 hod. od Tesca

Mladší žiaci: Hrnčiar, Halas, Zachar, Mikloškovci, Jurík, Matejko, Mocsonoky, Moravčík, Vatrt, Peťovský, Drahovský, Páleník, Havrlent,

Zraz o 11:15 hod. Vrádišťská 27, 908 51 Holíč

 • 19.05. zápas s Myjavou

Starší žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Krajčo, Valík, Osvald, Taraba, Hanková, Hassam, Noskovič, Schmitt, Pavlovič, Kardoš, Vesperín

Mladší žiaci: Majko, Majerský, Fano, Tarana, Petráš, Danko, Polák, Zuzic, Ročiak, Gorek, Domin, Halas

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 20.05. zápas s Novákmi

Starší žiaci: Jendrušák, Hanková, Bakita, Vesperín, Pavlovič, Kardoš, Masaryk, Valigura, Schmitt, Gono, Minárik, Ištok, Majerský, Petráš

Mladší žiaci: Vatrt, Moravčík, Havrlent, Jurík, Halas, Páleník, Hrnčiar, Matejko, Mikloškovci, Oravec, Beňo, Zachar

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 12.05. triangel v Púchove ročníkov 2007. (Púchov, Juventus Žilina, FŠRH).

Vatrt, Páleník, Havrlent, Mocsonoky, Jankových, Peťovský, Mikloškovci, Hrnčiar, Jurík, Matejko, Zuzic

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 12.05. turnaj v Seredi. Roč. 2010.

Svitana, Božik, Strečanská, Šiška, Brežný Maťko, Buška, Seidl, Páleník

rozpis sereď.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 13.05. zápas v Trnave proti Lokomotíve

Starší žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Krajčo, Hassam, Taraba, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Pavlovič, Vesperín, Kardoš

Mladší žiaci Martišovič, Majko, Pabiš, Danko, Ročiak, Polák, Zuzic, Majerský, Petráš, Fano

 • 08.05. zápas s Komárnom

Starší žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Krajčo, Hanková, Taraba, Osvald, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Pavlovič, Vesperín,

Mladší žiaci Martišovič, Majko, Pabiš, Danko, Ročiak, Polák, Domin, Miklovič, Zuzic, Tarana, Majerský, Petráš, Gorek

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 08.05. turnaj v Bratislave ročníkov 2008. Organizuje FC Petržalka. Roč. 2008+decembrové 2007. Moravčík, Havrlent, Páleník, Hank, Jurík, Mocsonoky, Vatrt, Beneš, Tomaga, Hrá sa 5+1.

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 05.05. turnaj v Starom Meste. Roč. 2009

Rozpis_COLORLAK_2018_r.2009.xls

Krajčo, Tomaga, Bubeník, Božik, Sivák, Beneš, Koch, Hank

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 05.05. turnaj vo Vsetíne ročníkov 2006. Naše 2006/05

Nominácia: Martišovič, Majko, Majerský, Petráš, Danko, Ročiak, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Vatrt, Michlík

rozpis-zapasy-2018.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 06.05. zápas v Považskej Bystrici

Starší žiaci Jendrušák, Burza, Valík, Krajčo, Hanková, Taraba, Osvald, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Pavlovič

Mladší žiaci Majko, Havrlent, Halas, Páleník, Zachar, Mikloškovci, Hrnčiar, Beňo, Matejko, Hričovec, Jurík,

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 06.05. zápas s Dubnicou (doma)

Starší žiaci Martišovč, Bakita, Vesperín, Valigura, Gono, Minárik, Petráš, Majerský, Tarana, Pabiš,

Mladší žiaci Danko, Ročiak, Polák, Domin, Miklovič, Vatrt, Moravčík, Zuzic

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 01.05. v utorok zápas proti Bánovciam

Starší žiaci o 10:00 hod., Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Krajčo, Hanková, Taraba, Osvald, Hassam, Noskovič, Tomaga, Schmitt, Pavlovič, Závodský,

Mladší žiaci o 12:00 hod.Martišovič, Majko, Majerský, Petráš, Danko, Ročiak, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Pabiš, Halas, Havrlent, Páleník

---------------------------------------------------------------------------------------

28.04. v sobotu zápas v Šali

Starší žiaci o 10:00 hod. Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Krajčo, Hanková, Taraba, Osvald, Hassam, Noskovič, Tomaga,

Mladší žiaci o 12:00 hod. Majko, Danko, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Zuzic, Halas, Páleník, Havrlent

---------------------------------------------------------------------------------------

28.04. v sobotu zápas v Novom Meste nad Váhom

Starší žiaci o 10:00 hod.

Martišovič, Pavlovič, Závodský, Vesperín, Kardoš, Valigura, Masaryk, Petráš, Majerský, Fano, Schmitt

Mladší žiaci o 12:00 hod.

Moravčík, Hričovec, Oravec, Beňo, Hrnčiar, Jelenek, Jurík, Mikloškovci, Zachar, Peťovský, Matejko

---------------------------------------------------------------------------------------

Cez víkend sme odohrali štyri zápasy. Starší žiaci proti Seredi odohrali jeden veľmi pekný zápas. Súper bol taktický a fyzicky vyspelý. Chlapci naskočili od začiatku dobre. Zachytili vysoké tempo hry. Súper nás pri zakladaní útokov napádal. My sme tieto situácie zvládali nadštandardne. Nezvládli sme jeden roh, ktorý rozhodol o výsledku. Naši chlapci dokázali veľmi slušne riešiť situácie. Bolo to veľmi pekné vystúpenie našich detí. Snažili sa koľko vedeli a zároveň predviedli veľmi pekný herný prejav. Niektoré individuálne výkony boli z pohľadu riešenia situácii a kreativity na veľmi vysokej úrovni. Mladších žiakov sme zložili z kategórie prípraviek. Zápas nemôžeme hodnotiť. Z objektívnych dôvodov sme nevedli súvislejšie podržať loptu. Môžeme však smelo označiť našich pripravkárov z pohľadu individuálnych herných činností za úspešné a kvalitné.

V nedeľu sme odohrali zápasy proti Prievidzi U14 a potom U12. Obidva zápasy mali nadštandardnú úroveň. Starší žiaci predviedli najlepšie vystúpenie. Vidíme veľký pokrok. Vďaka súperovi sa hral obojstranne tvorivý futbal. Toto je naša predstava ako rozvíjať deti a spoznávať hru čo najhlbšie. Individuálne výkony niektorých hráčov nám vyrazili dych. Strelili sme dva góly z množstva šancí. Boli sme prekvapení z prejavu súpera. Ešte sme sa nikdy nestretli s takou odvážnou hrou v zakladaní útokov od brankára. Bol to fantastický zápas užitočný pre všetkých.

Mladší žiaci podávajú dlhodobo výkon s maximálnym nasadením. K tomu si chlapci držia kvalitný prejav. K hre 1:1 sa stále viac pridáva prihrávková činnosť. Chlapci sa vedia stále lepšie orientovať v priestore. Chlapci sú draví a veľmi ich futbal baví. Je radosť sledovať priamočiarosť a technickú vyspelosť našich detí. Niektorí majú oboje. Vysledok 7:3 aj s troma prípravkarmi bol zaslúžený.

21.04. zápasy proti Seredi

St.žiaci: Jendrušák, Barančík, Burza, Valík, Noskovič, Hanková, Taraba, Krajčo, Hassam, Tomaga, Osvald, Pavlovič, Schmitt

Ml.žiaci:Ročiak, Gorek, Zuzic, Havrlent, Páleník, Halas, Hričovec, Mikloško Šimon, Zachar, Mocsonoky, Jurík, Beňo, Hrnčiar

22.04. zápasy proti Prievidzi "B"

St. žiaci: Jendrušák, Barančík, Bakita, Kardoš, Vesperín, Pavlovič, Tomaga, Hanková, Masaryk, Schmitt, Noskovič, Minárik, Valigura,

Ml. žiaci: Martišovič, Fano, Majerský, Petráš, Ročiak, Gorek, Polák, Domin, Miklovič, Tarana, Pabiš, Moravčík, Vatrt

---------------------------------------------------------------------------------------

21.04. v sobotu o 13:00. zápas medzi sebou. Ročník 2009 + niektorí 2008

Beneš, Krajčo, Domin, Hank, Hlavena, Kapusnák, Koch, Kovalčíková, Orlovský, Sivák, Strečanský, Strečanská, Vavro, Vozár, Božik, Matejko, Papšo, Jelenek

14.04. zápas v Hlohovci

 • St. žiaci: Jendrušák, Barančík, Krajčo, Burza, Hassam, Osvald, Taraba, Noskovič, Valík, Tomaga, Závodský, Hanková
 • Ml.žiaci: Miklovič, Polák, Danko, Tarana, Ročiak, Gorek, Majko, Domin, Zuzic, Páleník, Halas
 • --------------------------------------------------------------------------------

14.04. zápas v Nemšovej

St.žiaci: Martišovič, Pavlovič, Vesperín, Bakita, Petráš, Masaryk, Minárik, Schmitt, Valigura, Majerský, Fano

Ml.žiaci: Vatrt,, Mikloškovci, Havrlent, Hričovec, Beňo, Jurík, Mocsonoky, Peťovský, Zachar, Matejko

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 11.04. v stredu zápas v Partizánskom
 • Jendrušák, Barančík, Krajčo, Burza, Hassam, Osvald, Taraba, Noskovič, Valík, Tomaga, Pavlovič, Vesperín, Závodský

Fano, Petráš, Majerský, Miklovič, Polák, Danko, Tarana, Ročiak, Gorek, Majko, Domin, Havrlent, Zuzic

---------------------------------------------------------------------------------------

07.04. zápas s Trebaticami

St.žiaci: Jendrušák, Barančík, Valík, Krajčo, Burza, Osvald, Taraba, Hassam, Noskovič, Tomaga, Pavlovič, Závodský,

Zápas sa začal v komornej atmosfére. Hráči na obidvoch stranách sa rozbiehali iba pomaly. Zápas postupne naberal na obrátkach. Boli sme spokojní s určitými fázami hry. Terén trochu komplikoval kombinácie. Konečný výsledok 0:0 bol pre nás nezaslúžený. Chlapci trafili 4 krát brvno bránky. Mali sme veľa rohových kopov. V defenzíve sme si poradili so situáciami celkom dobre. Veríme, že sa náš výkon bude zlepšovať aj vstrielaní gólov.

Ml.žiaci: Pabiš, Fano, Petráš, Majerský, Ročiak, Gorek, Majko, Tarana, Polák, Danko, Miklovič, Zuzic,

1. polčas bol z našej strany ukážkový. Ukázali sme veľmi silnú individuálnu schopnosť sa presadzovať. V 2. polčase sme museli riešiť defenzívnu činnosť, ale bolo to v poriadku a udržali sme si veľmi kvalitné výkony.

---------------------------------------------------------------------------------------

07.04. halový turnaj v Hrnčiarovciach. Roč. 2010

Buška, Salka, Seidl, Svitana, Božik, Strečanská, Matejková, Páleník,

Chlapci začínajú a majú dobré predpoklady napredovať.

turnaj.lokomotiva.tt.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------

08.04. s Myjavou .

St.žiaci: Jendrušák, Masaryk, Bakita, Závodský, Kardoš, Vesperín, Minárik, Pavlovič, Gono, Osvald, Krajčo, Tomaga, Hanková

Tento zápas nebol dobrý. Súper sa zameral na defenzívu a nevedli sme sa dostať cez hráčov Myjavy. Boli sme často neúspešní v činnostiach. Celý zápas sa niesol v našej nepohode. Stále sa snažíme deťom dodávať pohodu. Deti cítili akýsi vnútorný tlak a nevedeli sa slobodne prejaviť. Deti z kategórie 2003 potiahli mužstvo. Napriektomu sme si dokázali vypracovať dosť šancí.

Ml.žiaci: Halas, Páleník, Havrlent, Vatrt, Hričovec, Oravec, Hrnčiar, Jelenek, Mocsonoky, Peťovský, Mikloškovci

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 03.04. v utorok v Kanianke.

St. žiaci o 15:30 hod. Barančík, Valík, Burza, Krajčo, Taraba, Tomaga, Noskovič, Hassam, Vesperín, Pavlovič, Kardoš, Masaryk, Schmitt,

Ml. žiaci o 17:00 hod. Majerský, Fano, Ročiak, Gorek, Polák, Domin, Petráš, Pabiš, Tarana, Zuzic, Miklovič, Vatrt, Moravčík

---------------------------------------------------------------------------------------

30.03. v piatok zápas v Nových Zámkoch.

St. žiaci o 10:00 hod. Jendrušák, Barančík, Valík, Burza, Krajčo, Hanková, Taraba, Tomaga, Noskovič, Závodský, Hassam, Pavlovič

Ml. žiaci o 12:00 hod. Martišovič, Fano, Gorek, Danko, Polák, Domin, Petráš, Pabiš, Tarana, Zuzic , Miklovič, Majko

---------------------------------------------------------------------------------------

31.03. v sobotu zápas v Kútoch.

St. žiaci o 10:00 hod. Gono, Vesperín, Pavlovič, Bakita, Noskovič, Masaryk, Kardoš, Závodský, Hassam, Petráš, Fano

Spoločný odchod od Tesca o 07:50 hod.

Ml. žiaci o 12:00 hod. na zmenšenom ihrisku Moravčík, Vatrt, Páleník, Havrlent, Beňo, Halas,, Peťovský, Zachar, Hričovec, Jurík

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 25.03. turnaj v D.Strede. Roč. 2007. Hrá sa 6+1. Dunajská Streda, 2 akadémie z Maďarska, Karlovka Ves, FŠRH

Páleník, Havrlent, Vatrt, Mikloškovci, Zachar, Mocsonoky, Halas, Hrnčiar, Jurík, Zuzic, Jankových, Beňo

DAC_miniturnaj_mar_25.docx

 • 24.03 v sobotu proti Štúrovu v Moravanoch.

Nominácia st. žiaci: Jendrušák, Barančík, Valík, Burza, Krajčo, Hanková, Osvald, Taraba, Tomaga, Noskovič, Schmitt, Kardoš, Závodský

Zápas sa v úvode prelínal z jednej strany na druhú. Obidve mužstvá ohrozovali súperovu bránku. Od 10 min. bol však zápas jednoznačne herne v náš prospech. Vybrali sme si ešte slabšiu chvílku v závere polčasu. V 2. sa hra natrvalo presťahovala na súperovu bránku. Vyťažili sme z toho len jeden gól čo v konečnom výsledku znamenal výsledok 1:1 keďže v závere zápasu súper z priameho voľného kopu po nakopnutí, loptu dotlačil do našej bránky. V zápase kde sme mali hru pod kontrolou chýbalo jediné k spokojnosti a to góly. Bolo veľmi veľa príležitostí na strelenie gólu. No musíme akceptovať nižšiu úspešnosť v zakončení. Taktiež stále prechod do útoku je málo dynamický. Vyžaduje si to stále učiť sa a oboznamovať sa so situáciami. Sme v kategórii, kedy je čo sa učiť a zostať trpezliví. Chceme deti vyprovokovať ku kvalite, tak ako sme to robili celé predchádzajúce obdobie. Po súperovú šestnástku majú deti veľmi pekne vyprofilovaný vlastný názor na situácie. Výsledok nás veľmi mrzel a veríme, ale deti však musíme pochváliť, lebo naozaj hrajú svojou hlavou a nerobia náhodné veci. Chcú sa dostať k súperovej bránke konštruktívne. Je to s chybami, ale takáto je postupnosť učenia a veríme, že v zakončení budeme postupne úspešnejší. Jediný gól v tomto zápase strelil Oski, ktorý ešte trafil spojnicu, vypracoval si čistú šancu po nájazde a mal spolu so svojimi spoluhráčmi niekoľko streleckých pokusov z poza šestnástky.

Nominácia ml. žiaci: Danko, Polák, Martišovič, Majko, Fano, Petráš, Pabiš, Majerský, Tarana, Gorek, Ročiak, Hričovec, Oravec, Zuzic,

Zápas mal dobrú úroveň. Futbal v tejto kategórii je stále kostrbatý a neucelený. Hra v priestore je stále s chybami. Môžeme však povedať, že deti hrajú presne ako sa hodí na ich vek. Nestrácajú hlavu a vždy dokážu vytiahnuť 11-12 ročné deti v ťažko riešiteľných situáciach kvalitné vedenie lopty, hru 1:1 a popri tom dokážu každý podľa momentálnych schopností vidieť a rozvíjať kombinácie celkom slušne. Tento zápas sme vyhrali 3:1, Góly: Majko, Fano, Majerský

---------------------------------------------------------------------------------------

23.03. v piatok zápas proti Gbelom v Moravanoch.

St. žiaci: Jendrušák, Barančík, Valík, Burza, Krajčo, Hanková, Osvald, Taraba, Tomaga, Noskovič, Schmitt, Závodský, Gono, Vesperín, Pavlovič, Bakita, Minárik, Masaryk

Zápas bol slabšej úrovne. Súpera sme dokázali prekonať 8 krát.

Nominácia ml. žiaci. Danko, Polák, Martišovič, Fano, Petráš, Pabiš, Majerský, Tarana, Domin, Gorek, Ročiak, Vatrt, Moravčík, Páleník, Havrlent, Halas, Matejko

Ťažký zápas proti šikovným chlapcom naše deti zvládli dobre. Takéto zápasy majú svoju kvalitu. Výsledok 2:4. Góly: Vatrt, Majerský

---------------------------------------------------------------------------------------

 • 18.03 turnaj v Bošáci. Organizuje Nové Mesto.

Dopoludnia roč. 2008

Vozár, Hank, Havrlent, Páleník, Moravčík, Hlavena, Orlovský, Sivák, Jankových

18.3._roc 2008.docx

Popoludní roč. 2009

Krajčo, Bubeník, Božik, Tomaga, Beneš, Matejková, Strečanský/á, Koch

18.3._roc2009.docx

 • 10.03. zápas v Topoľčanoch.

2003/04 - Jendrušák Burza, Krajčo, Hanková, Hassam, Taraba, Valík, Noskovič, Pavlovič, Vesperín, Závodský, Ištok

---------------------------------------------------------------------------------------

2005/06 -Martišovič, Fano, Majerský, Tarana, Petráš, Polák, Danko, Domin, Miklovič, Majko, Gorek, Havrlent

-------------------------------------------------------------------------------------

11.03. miniliga v BA-Karlova Ves. Roč. 2007, 2008, 2009

Havrlent, Jankových, Jelenek, Matejko, Páleník, Peťovský, Moravčík, Vatrt, Zuzic, Hank, Hlavena, Matejková, Beneš, Božik, Krajčo

-------------------------------------------------------------------------------------

07.03. v stredu zápas v Senci o 18:00 hod. . Roč.2003/04

Burza, Krajčo, Hanková, Hassam, Taraba, Valík, Ištok, Závodský, Valigura, Petráš, Majko

---------------------------------------------------------------------------------------

04.03. zápas v Senici proti 2006 od 09:15 - 10:30. Roč. 2005/06. Hralo sa 6+1 v nafukovačke.

Martišovič, Majerský, Petráš, Polák, Domin, Miklovič, Majko, Gorek, Hričovec, Zuzic

--------------------------------------------------------------------------------------

03.03 zápas proti Častkovciam v Novom Meste o 09:00 hod.. Roč. 2003/04

Nominácia: Burza, Barančík, Hanková,, Taraba, Valík, Ištok, Schmitt, Vesperín, Závodský, Noskovič, Petráš

---------------------------------------------------------------------------------------

03.03. turnaj v Senici. Hrá sa v nafukovačke. 2 skupiny, 4+1. Roč. 2007

Nominácia: Halas, Havrlent, Páleník, Vatrt, Jurík, Mocsonoky, Moravčík

Turnaj_nafukovačka.docx

---------------------------------------------------------------------------------------

24-26.02. sústredenie v Brezovej pod Bradlom

Barančík, Tomaga, Fano, Majko, Hanková, Gono, Masaryk, Burza, Osvald, Valík, Vesperín, Pavlovič

---------------------------------------------------------------------------------------

26.02. turnaj v Senici v nafukovačke. Roč. 2008

Vozár, Hlavena, Kovalčíková, Sivák, Moravčík, Páleník, Havrlent, Beneš, Hrnčiar

---------------------------------------------------------------------------------------

17.02. zápas v Novom Meste. Roč. 2003/04

---------------------------------------------------------------------------------------

10.02. zápas v Brumove na umelej tráve proti Slovácku juniorkám.

Martišovič, Pavlovič, Vesperín, Petráš O., Schmitt, Majerský, Ištok, Burza, Valík, Taraba, Krajčo, Masaryk

V tomto zápase museli nastúpiť hráči aj z dopoludňajšieho zápasu z dôvodu absencie viacerých hráčov kvôli chorobe. Hralo sa 3x25 minút. Zápas sa odohral obojstranne vo veľmi slušnom tempe. Obidve mužstvá sa orientovali na konštruktívnu hru a preto zápas mal vysokú úroveň. Bol to zápas, v ktorom nám dievčatá vytvárali svojou aktivitou ťažké podmienky. Boli sme veľmi spokojní s hrou od brankára a následným rozvíjaním akcií po polovicu ihrisku. Prechod do útoku nám robí najväčšie problémy. V tomto zápase to bolo ešte náročnejšie aj kvôli tomu, že ihrisko bolo menších rozmerov, ale v prvom rade chlapci potrebujú čas a taktiež nazbierať skúsenosti z ďalších podobných zápasov.

Výsledok 1:3, gól Schmitt

---------------------------------------------------------------------------------------

10.02. zápas v Novom Meste proti st.žiakom od 08:30. Roč. 2003/04

Jendrušák, Barančík, Osvald, Krajčo, Taraba, Burza, Hassam, Noskovič, Valík, Tomaga, Gono, Masaryk

Ešte len 3. zápase zápas v tomto roku v žiackej kategórii sa odohrával v slabom tempe. Hlavne v druhom polčase sa súper ťažko dostával na našu polovicu. Pre nás to znamenalo to, že sme sa mohli zlepšovať v ofenzívnej činnosti. Podarilo sa nám prekonať len 7 krát súperovho bankára. V tejto činnosti sa budeme zlepšovať.

Výsledok 7:0, góly

---------------------------------------------------------------------------------------

11.02. miniliga v BA-Karlova Ves. Roč. 2007, 2008, 2009

Nominácia roč. 2007 (Mikloškovci, Matejko, Beňo, Hrnčiar, Jurík, Peťovský, Vatrt)

Nominácia roč. 2008 (Moravčík, Havrlent, Páleník, Hank, Kovalčíková, Orlovský, Hlavena)

Nominácia roč. 2009 (Tomaga, Matejková, Strečanská, Beneš)

---------------------------------------------------------------------------------------

03.02. zápas v Senici. Roč.2007

---------------------------------------------------------------------------------------

04.02. dvojzápas v Kroměříži na umelej tráve. Ročník 2003 a 2004

Jendrušák, Valík, Krajčo, Hassam, Burza, Osvald, Taraba, Valigura, Martišovič, Petráš, Vesperín, Kardoš, Pavlovič, Masaryk, Schmitt, Noskovič, Tomaga, Hanková, Majko, Majerský

---------------------------------------------------------------------------------------

27.01. Turnaj v Púchove. Hala - umelý trávnik. Roč.2006

Petráš, Majerský, Danko, Polák, Domin, Pabiš, Ročiak, Gorek, Michlík, Zuzic

Hrálo sa 6+1

---------------------------------------------------------------------------------------

27.01. halový turnaj v Seredi. Roč. 2004

skf_u18.pdf

Martišovič, Fano, Vesperín, Pavlovič, Kardoš, Schmitt, Ištok, Minárik

---------------------------------------------------------------------------------------

27.01. zápas v Senci. Roč. 2003 o 14:30 hod. umelá tráva

Jendrušák, Valík, Hanková, Hassam, Noskovič, Masaryk, Tomaga, Burza, Barančík, Krajčo, Taraba, Valigura

---------------------------------------------------------------------------------------

28.01. halový turnaj v N. Meste. Roč. 2007

Rozlosovanie-NMNV-U11-28-1-2018.pdf

Nominácia: Zachar, Havrlent, Halas, Mocsonoky, Moravčík, Vatrt, Jurík, Peťovský

 • 14.01. turnaj v Spytihněve. Roč. 2009
 • 16.01.Zápas v Púchove.
 • 20.01. Memoriál Ľuboša Mihálika
 • 21.01. turnaj v Spytihněve. Roč.2007