Najbližšie akcie

Sezóna 2019/20

Učenie v novej sezóne v kategórii žiakov (2005-08) vyústi do rozvoja techniky podľa nášho zásobníka cvičení. Prípravné cvičenia poznáme pod názvom "arsenalovky, westhamovky", ktoré majú pôvod v anglických akadémiách, v ktorých pôsobil Martin Šviderský. Tieto cvičenia sme si dotvorili do jedinečnosti podľa našej filozofie. Cvičenia pri správnom usmernení a dobrom prevedení majú pozitívny vplyv na rozvoj techniky v premenlivých podmienkach cvičenia. Deti získavajú pozitívne návyky v rýchlom slede zmeny miesta a učia sa orientovať v priestore. Bude to vynikajúca príprava na budúci rozvoj kombinačných schopností. Deti si rozdelíme podľa aktuálnych úrovní a tak aj zvolíme obtiažnosť spomínaných cvičení. Následne sa zameriame na prenos získaných návykov do zápasov. Všetky zápasy budeme využívať na max. rozvoj. Investujeme všetko do učenia v zápasoch, turnajoch, či to budú oblastné zápasy, turnaje, ukazovačky v tréningoch alebo iné.  Forma bude zábavná a zároveň veľmi efektívna. Vyhneme sa tlaku na výsledok, ktorý často vyústi v chaos. Oprieme sa o vedomé kroky s cieľom nie byť ideálnym, ale k ideálu smerovať. Po najúspešnejšej sezóne máme ešte väčšie skúsenosti a odhodlanie vyprodukovať v spolupráci s rodičmi do ďalšej sezóny ďalších fantastických ľudí a futbalistov.  Učenie mladších ročníkov (prípravky) bude podmienené hravosťou a rozvojom futbalovej zručnosti. 

Prečo nekladieme dôraz na organizované súťaže SFZ? Do kategórie U15 dovedieme deti už tretím rokom na úroveň zaujímavú pre akadémie. Máme veľký odliv hráčov do týchto prostredí. Niektoré deti, ktoré nemajú také skoré ambície však ostávajú v našom prostredí naďalej, ale pre nižší počet si nechceme vytvárať tlak voči pravidlám SFZ a taktiež sami voči sebe. Prihlásili sme U15 ObFZ a tam môžeme dopĺňať deti z viacerých ročníkov a nakoniec pre nižšiu vekovú úroveň detí bude táto súťaž až moc náročná. Berme tento fakt, ktorý nastal už tretím rokom ako fantastickú vizitku pre trénerov a rodičov. Veď doprevadiť deti do prostredia s ďalším napredovaním je našim cieľom a preto tento model bude pre všetkých ten najlepší a nakoniec z pohľadu filozofie FŠRH pre deti do 14 rokov aj najefektívnejší. Konfrontácia s najvyššou úrovňou bude riešená priebežne cez prípravné zápasy a turnaje.    


Akcie novej sezóny 2019/20

Kategória žiaci

2005/06/07/08

August pre 2008/07. Pôjdeme na 2 väčšie turnaje. Ešte nevieme kedy sa začnú zápasy ObFZ. V auguste sa zameriame na stredy 07.08., 14.08., 21.08., a 28.08. zápasy proti AS Trenčínu, FK Pohroniu, Spartaku Trnava, Lokomotíve Trnava atď. Deti zoberieme vlakom každú stredu ráno. Dopoludnia odohráme zápas + ďalší program. Podrobnejšie v rozpise akcií. 


07.08. v stredu zápas v Trenčíne proti AS Trenčínu 2008. Naše 2007/08. Doprava vlakom, zápas, strava, kúpalisko bezprostredne po zápase. Všetko v Trenčíne na académii This is my sen. Zodpovedný tréner Hanko a tréner Nemergut.

Nominácia: Zuzic, Beňo, Halas, Jelenek, Matejko, Mykultsia, Nikodem, Peťovský, Vatr, Zachar, Páleník, Moravčík, Havrlent, Jankových, Vavro, Hlavena, Sivák, Kunda? + deti zo školy z Trenčína

Prípadnú neúčasť z dôvodu prázdnin, alebo iné prosím oznámte čo najskôr.


10.08. turnaj v Slováckom Spytihněve. 

  • Dopoludnie 2006/07
  • Popoludnie 2008

14.08. v stredu zápas v ? Doprava vlakom 


21.08. v stredu zápasy v Trenčíne proti AS Trenčínu a FK Pohroniu 2008. Naše 2007/08. Doprava vlakom, zápasy, strava, kúpalisko bezprostredne po zápase. Všetko v Trenčíne na académii This is my sen. Zodpovedný tréner Hanko a tréner Nemergut.

Nominácia: Zuzic, Beňo, Halas, Jelenek, Matejko, Mykultsia, Nikodem, Peťovský, Vatr, Zachar, Páleník, Moravčík, Havrlent, Jankových, Vavro, Hlavena, Sivák, Kunda? + deti zo školy z Trenčína

Prípadnú neúčasť z dôvodu prázdnin, alebo iné prosím oznámte čo najskôr.


28.08. v stredu zápas v Trnave proti Lokomotíve Trnava roč. 2007.  Naše 2007/08. Doprava vlakom. Program upresníme podľa času zápasu. Zápas - popoludnie, alebo dopoludnie. Kúpalisko a strava je v areáli Lokomotívy. Kúpanie prispôsobime času zápasu. Zodpovedný tréner Hanko a tréner Nemergut. 

Nominácia: Zuzic, Ročiak, Spišáková, Beňo, Halas, Jelenek, Matejko, Mykultsia, Nikodem, Peťovský, Vatr, Zachar, Páleník, Moravčík, Havrlent, Jankových, Vavro, Hlavena, Sivák, Kunda? + deti zo školy z Trenčína

Prípadnú neúčasť z dôvodu prázdnin, alebo iné prosím oznámte čo najskôr.


Kategória prípravky

2009/10/11 

Zápasy a turnaje cez prázdniny pre prípravky neplánujeme. Niektoré deti ročník 2009/10 súťažné zápasy v ObFZ U12. Rozpis zápasov ešte nevieme. 

Ročníky 2012 a mladšie hrávať zápasy v najbližšom polroku nebudú. Niektoré 2012 môžu doplniť 2011. Určíme podľa zrelosti dieťaťa. 


31.08. turnaj 2008 v Zašovej. Roč. 2007/08

Účastníci turnaja

AC Sparta Praha
SK Sigma Olomouc
FC JUVENTUS ŽILINA
FC Petržalka
FK Dubnica
Górnik Zabrze
Jupie FŠMH Banská Bystrica
MFK Frýdek-Místek
MFK Vítkovice
SFC Opava
ŠTK Šamorín
Zagłębie Dąbrowskie
Zagłębie Sosnowiec

Futbalová škola R.H. 

Nominácia: 


Tréningy extra: 

Individuálne tréningy každú stredu od 15:00-16:00 hod. pre deti od 09-18 rokov. Rozvoj techniky a pohybu - Coerver. Individuálny prístup. Max. 6 deti. Dvaja tréneri. 

Momentálne prihlásené 2 deti

Cenník

Prihlásenie na 0915 978 248 

Aktuálny rozvrh

Rok 2019 - August

V Moravanoch

V Orvišti

V Trenčíne