Výsledky akcií 2020Na tejto stránke budeme zverejňovať výsledky akcií v roku 2020.

Ďakujeme rodičom za spoluprácu v roku 2019, na základe čoho vznikli aj pekné fotogalérie.   

Akcie 2020


26.6. dvojzápas v Záblatí proti Záblatiu o 17:00 hod. . 

Ročník 2009/10 - Ďurikovič, Horváth, Belica, Vangel, Beták, Barinec, Bougdarovci, Božik, Behul, Sotoňak, Galo, Koch, Janča 

Ročník 2011 - Jakub Bernáth, Páleník, Rumanko, Kovalčík, Poruban


13.06. dvojzápas v Seredi

Roč. 2006/07 o 10:00 hod.  Zuzic, Seleš, Panák, Kvasnica, Jelenek, Beňo, Zachar, Mykultsia, Halas, Paulovič, Kunda, Maślanka, Kotleba, Lagin, Srnánek, Páleník, Výrostek, Forouhar,

Ročník 2008 o 11:45 hod. Kunda, Maślanka, Kotleba, Lagin, Srnánek, Murín, Bednár, Ďurikovič, Horváth, Vavro, Dúžek, Forouhar, Páleník, Výrostek, Adamča

Obidva zápasy mal dobrú úroveň. Do skupiny starších žiakov nastupovali aj mladšie deti.  Boli sme radi, že v prvom zápase sa staršie deti prezentovali zlepšenou hrou. Chlapci ukazujú ako sú individuálne na veľmi slušnej úrovni. Máme rezervy v taktickej zložke, ale sme vlastne so 14-12 ročnými deťmi ešte len na začiatku rozvoja aj tejto zložky športového výkonu. Mladším žiakom dnes herne zápas až tak nevyšiel. Súper mal svoju kvalitu. Striedali sme hokejovo a aj v bránke sa chlapci prestriedali. Sme za ďalšiu skúsenosť veľmi radi a sme pripravení s obidvoma žiackymi družstvami napredovať hlavne po hernej stránke. Toto obdobie chápeme ako veľmi zložité z pohľadu rozvoja hlavne hernej stránky, pretože riziko v hre môže vyústiť v horší  výsledok aj vtedy keď to nečakáme. Výsledkom nech nám je odvážna hra chlapcov.   


07.06. v nedeľu dopoludnia dvojzápas v Trnave proti Lokomotíve U15 a U13. 

Zuzic, Petričko, Seleš, Panák, Kvasnica, Jelenek, Beňo, Zachar, Mykultsia 

Zápas bol pre našich chlapcov veľmi náročný. Nestíhali sme proti nadštandarne dobrému mužstvu po žiadnej stránke. Ukazovali sme síce individuálnu kvalitu a tiež pekné pokusy o zakladanie útokov od brankára, Chýbala však tomu herná a fyzická vyspelosť našich detí. Hrali sme proti jednému z najlepších mužstiev v kategórii U15 v rámci Slovenska mimo akadémii. Bola to pre naše deti škola, ktorá nás určite posunie ďalej. 

Ročník 2008 o 11:45 hod. - Kunda, Maślanka, Kotleba, Lagin, Srnánek, Murín, Páleník, Bednár, Ďurikovič, Horváth, Vavro, Dúžek,  Forouhar, Výrostek, Šubertovci

Opäť platí to isté ako pri U15, že sme hrali v rámci U13 najnáročnejší zápas aký sa dá hrať v v tejto kategórii. Tu sme však boli vekovo jednoznačne vyrovnaným súperom a keďže chlapci predstavujú individuálnu vyspelosť, tak to bol vyrovnaný zápas. Dokonca sme vo veľmi náročných podmienkach dokázali prechádzať postupným tvorivým spôsobom. Boli sme pyšní a výsledok 1:4 neberieme až tak smerodajne pre túto kategóriu, keďže od detí chceme riziko v hre a tiež góly padajú typu "brankár nedočiahne na brvno". Veľkú pochvalu dostal Andrej v bráne, ktorý bol veľkou oporou a určite si v ďalších zápasoch zahrá aj v poli. 


06.06. v sobotu dvojzápas v TN na Ostrove proti AS ročníku 2009 a 2011.

 • o 09:30 hod. na Ostrove proti AS roč. 2011 - hrá sa na dvoch ihriskách 4+1. Naše 2009/10/11. Zraz o 08:30 hod. v TN na Ostrove. 

Nominácia: Ročník 2009/10/11 v Trenčíne - Belica, Janča, Barinec, Beták, Bougdarovci, Bernát, Behuľ, Krasňanovci, Rumanko, Poruban, Bernáth, Božik, Sivák, Hritz, Brežný Matej, Seidl.

 • o 11:00 hod. na Ostrove proti AS ročníku 2009 - hrá sa na jednom ihrisku 8+1. Naše 2008/09 + niektoré 2007. 

Nominácia: Maślanka, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Kunda, Lagin, Bednár, Srnánek, Murín, Petričko, Panák, Ďurikovič, Horváth, Páleník, Halas, Forouhar, Výrostek


 • 08.03. v nedeľu zápas ročníkov 2009/10/11 v Moravanoch.

o 09:30 hod. .

Božik, Hritz, Galo, Pavlík, Krajčovič, Ďurikovič, Horváth, Beták, Bougdarovci, Janča, Beneš

Po rozcvičke na koordinačnom rebríku sme chlapcov rozdelil na dve družstvá. Hrali sme 3 x 15 min. Zápas mal dobrú úroveň. Deti sa realizovali bez zásahu dospelých. Cieľom je dosiahnuť ideálne podmienky pre deti na to, aby rozhodovanie bolo spontánne a založené na vlastnej skúsenosti. 

o 10:45 hod. .

Adamča, Koch, Sotoňák, Debnár, Janega, Masaryk, Čavojský, Dzibela, Páleník Samko, Pšenek, Štuller, Bernát, Behul, Krasňan, Rumanko, Bernáth, Poruban,

Hodinový zápas po rozcvičke vygradoval a výsledkový náboj deti vyprovokoval k veľmi zapálenému prejavu. Tešíme sa za čas strávený s deťmi.


 • 07.03. v sobotu o 14:00 zápas v Bratislave proti Dominu 2007. Roč. 2007/08

Zuzic, Halas, Mykultsia, Zachar, Kunda, Páleník, Maślanka, Kotleba, Kvasnica, Lagin, Bednár, Srnánek, Murín, Petríčko, 

Zápas proti 2007 a 1. lige vyzeral z našej strany oveľa lepšie ako proti poľskej akadémii. Hrali sme so súperom vyrovnanú partiu. Gólovo sme sa síce presadili len 3 krát, ale v poli sme sa súperovi vyrovnávali. Boli sme v obidvoch šestnáskach menej skúsení a netaktickí. Môžeme však vyjadriť spokojnosť. Takéto zápasy nám ukazujú ako chlapci napredujú, ale zároveň motivujú k zlepšovaniu sa. V tomto zápase sa gólovo dvakrát presadil Voloďa a jedenkrát Sandro. 


 • 06.03. v piatok dvojzápas proti Zaglebie Sosnowiec v Piešťanoch na umelej tráve. Ročník 2006/07/08 proti 2007 a ročník 2008/09 proti 2009.  

Roč. 2006/07/08 - Zuzic, Halas, Mykultsia, Vatrt, Zachar, Kunda, Moravčík, Páleník, Maślanka, Kotleba, Kvasnica, Lagin, Bednár, Srnánek, Murín, Petríčko, Seleš

Ročník 2008/09 - Božik, Hritz, Krajčovič, Ďurikovič, Horváth, Beták, Bougdarovci, 

Obidva zápasy sa hrali na šírku ihriska 6+1 a starší 7+1. Boli to náročné zápasy, v ktorých súper disponoval vyššou úrovňou. Taktiež súper bol vyspelejší a učením pokročilejší a taktiež vekovo starší. Bola to poučná skúsenosť. Pod tlakom sme robili chyby, aké inokedy nerobíme a súper loptu zadarmo nestrácal.  Sme však radi za zápas. Chlapcom máme čo vysvetľovať a po hernej stránke napredovať. 


 • 15.02. 2020 - Turnaj ŽH (ŽIJEME HROU) v Brne. 
Dopoludnie - mali sme 2 tímy.  
Roč. 2007 - Halas, Mykultsia, Vatrt, Petríčko, Páleník, Moravčík.
Roč. 2008 - Kunda, Maślanka, Kotleba, Krajčovič, Lagin, Bednár, Srnánek, Murín.
Popoludnie - Jeden tím. Adresa
Ročník 2008/09 - Pavlík, Ďurikovič, Horváth, Božik, Beták, Vangel, Belica.

Všetky tri družstvá (21 detí) odohrali 6 zápasov v ideálnych podmienkach na rozvoj hernej stránky. Chlapci sa točili na postoch a dôraz sme kládli na individuálny prejav. Najstaršie deti 2007/08 preukazujú veľmi slušnú úroveň kreativity a ročník 2009 nás milo prekvapil svojou hrou a ukázal potenciál na rozvoj. 


 • 09.02. v Senici proti 2010 od 13:00 - 16:00. Roč. 2009/10

Beneš, Koch, Galo, Sotoňák, Matejková, Ďurikovič, Horváth, Janča, Beták, Vangel, Bougdar Omar, Bernát

Dvojročník 2009/10 sa zúčastnil triangla v Senici. Hrali sme proti Senici a Hodonínu takmer 3 hod. . V zostave sme mali deti s rozdielnou zápasovou konfrontáciou. Napriek tomu sme deti v zostavách na obidvoch ihriskách miešali. V takýchto zápasoch sa snažíme pristúpiť k deťom tak, aby sa nebáli realizovať sa. Veľa detí sa však "vybláznilo" dostatočne a tiež boli úspešné v realizácii. V niektorých prípadoch deťom chýba futbalová zručnosť a skúsenosť. Našou úlohou je deťom ponúknuť ďalšie takéto podobné akcie.


 • 02.02. 4.kolo Ciferskej ligy od 08:30 hod. . Roč.2008

Moravčík, Páleník, Kunda, Maślanka, Lagin, Murín, Bednár, Dúžek. 

4. kolo Cíferskej ligy sme nezačali najlepšie. Proti Academy Senec sme neboli dosť aktívni a to sa podpísalo pod výsledok aj celkový prejav. Proti Dominu BA sme štartovali turbíny a v ďalších troch zápasoch sme to boli my. V celkovom súčte bodov celej cíferskej ligy sme skončili za Sencom a Dominom. Celkovo hodnotíme túto účasť ako pekné spestrenie zimných mesiacov a tiež ako prostriedok učenia a získavania skúseností. 


 • 01.02. v Myjave v športovej hale. Ročník 2012

Augustín, Brežný Michal, Janíček, Moravec, Rihayová, Široký, Mihok, Kňažík Peťko, Sokol

Vynikajúci turnaj pre začínajúce 7 ročné deti. Sme radi, že sme sa v konkurencii Myjavy, Brezovej pod Bradlom, Starej Turej a Lipova presadzovali a tak sme z pekného turnaja odchádzali veľmi spokojní.


 • 01.02.2020 zápas v Skalici

Proti U13 o 10:00 hod. . Hrá sa 10+1. Ročník 2007/08. 

Zuzic, Beňo, Mykultsia, Vatrt, Lagin, Murín, Kunda, Bednár, Maślanka, Krajčovič, Matejko, Horváth

Vynikajúci zápas s vysokým tempom. Pred zápasom sme z dôvodu veľkej maródky nášho aj skalického mužstva mali obavy či sa vekovo a úrovňou stretneme. Nakoniec obidve družstvá boli zostavené z kategórie 2007/08 a 1. krát na veľkom ihrisku odohral zápas najmladší na ihrisku M.Horváth. Zápas mal dobrú kvalitu a opäť musíme vyjadriť spokojnosť s napredovaním detí. Síce sme zápas prehrali 4:0, ale náš výkon bol nadpriemerne dobrý a to nielen z pohľadu kolektívneho, ale individuálne riešenie situácii mali jasné črty odvahy a kreativity. Najslabšou stránkou bola finálna útočná fáza hry. Deti sú však stále v štádiu osvojovania, zdokonaľovania a získavania herných situácii. Budeme pracovať na tom, aby sa deti v týchto situáciach cítili ľahký a to nielen v nohách, ale hlavne myšlienkovo. Toto je dlhodobý proces a z vlastnej skúsenosti vieme ako musíme byť trpezliví, podporní, odovzdávajuci, chápajúci v dobrom aj zlom. 


 • 26.01. v nedeľu v Senici proti 2012 v nafukovačke.Roč. 2012/11.

Čavojský, Kovalčík, Páleník, Štuller, Rumanko, Bernáth, Augustín, Brežný Michal, Makovič, Janíček, Rihayová, Široký,

Odohrali sme zápas na dvoch ihriskách až 80 minút. Pre deti to bola veľmi pekná skúsenosť. V takýchto zápasoch sledujeme individuálnu činnosť detí. Podnecujeme ich k aktivite trpezlivým a rešpektujúcim prístupom. Nám sa páčilo, že veľká väčšina detí sa prejavovala veľmi odvážne. Nekladieme dôraz na organizáciu hry. Pre výsledky je táto forma vedenia rozhodujúca, ale pre individualitu brzdiaca. 


 • 25.01. 2020 - Turnaj ŽH (ŽIJEME HROU) v Brne. Turnaje prebiehali v TCM Zbrojovky Brno v nafukovacej hale na UT 4. generácie.

Ročníky 2007 dopoludnia: Zuzic, Beňo, Vatrt, Zachar, Páleník, Moravčík, Mykultsia, Kvasnica

 1. 9:00 - 9:17    ČAFC - FŠRH
 2. 9:36 - 9:53   FŠRH - Třebíč
 3. 10:12 - 10:29 FŠRH - Vyškov
 4. 10:48 - 11:05 Slatina - FŠRH
 5. 11:24 - 11:41   SK Líšeň - FŠRH

Ročníky 2008 popoludní: Mykultsia, Kotleba, Lagin, Bednár, Murín,  Petríčko, Pavlík

 1. 12:00 - 12:14 FŠRH - Vyškov
 2. 13:00 - 13:14 FŠRH - FŠ Třebíč
 3. 14:00 - 14:14 FŠRH - Líšeň
 4. 14:45 - 14:59 FŠRH - Drnovice
 5. 15:15 - 15:29 Medlánky - FŠRH
 6. 15:45 - 15:59 FŠRH - Bystrc 

Obidva turnaje boli pre naše ročníky 2007/08 ako vyšité na mieru. Dopoludnia si to hlavne rozdali deti z roč. 2007 a popoludní 2008. Z turnajov si odnášame veľa dotykov, veľa skúseností z herných situácií. Napriek tomu, že sa výsledky na turnaji nerátali do konečného poradia, ale deti v žiackom veku cítia výsledok ako motiváciu. Sme radi za takúto klímu kde mieru vážnosti výsledku sme si mohli určovať my a nemuseli sme výsledok považovať za dôležitý preto, lebo si to želajú tréneri, organizátor, rodičia atď. Celý turnaj bol o deťoch. Góly sme dávali aj dostávali. Tento turnaj bol povzbudením pre deti do ďalších futbalových dní. Musíme pochváliť kvalitu detí súperových tímov napriek tomu, že to nie sú akadémie a tiež kaučing trénerov orientovaný na rozvoj detí. 


 • 26.01. Turnaju v Cíferi organizovaný Academy Senec sme sa nemohli zúčastniť z dôvodu choroby detí. 

 • 19.01.2020 - Zápas v Senici v nafukovačke proti roč. 2009. Roč. 2009/08.

Maślanka, Páleník, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Krajčovič, Lagin, Bednár, Murín, Belica, Ďurikovič, Horváth, Janča, Barinec, Beták, Hritz,

Zápas, ktorý nám dal veľmi veľa ako vždy proti deťom, ktoré nám dokázali svojou hrou vytvárať zložité podmienky pre hru. Deti z kategórie 2008 sa prejavovali odvážne a tiež využili aj svoju miernu výhodu veku. Hra sa začína podobať na futbal. Vznikajú súvislé útočné akcie. Chlapci začínajú hrať vedome a najmä svojou hlavou. Samozrejme aj tu vidíme možnosti ako sa začať zlepšovať, ale môžeme veselo povedať, že táto kategória je na začiatku veľmi zaujímavého rozvoja. Deti z kategórie 2009 sú prirodzene o úroveň pozadu. Náš prístup a očakávania sú iné. Sú medzi deťmi veľké rozdiely, ale právo toto je silná stránka našej školy a veríme si, že dokážeme deťom v spolupráci s rodičmi vytvoriť  klímu, ktorá posunie deti po športovej stránke bez rozdielu na akej úrovni sa momentálne 10 ročné dieťa nachádza. Napriek tomu aj v tejto kategórii sa deti veľmi snažili a pochválili sme ich za ich aktivitu.   


 • 19.01.2020 - Halový turnaj v Novom Meste nad Váhom. Ročník 2010

Božik, Bogdarovci, Brežný Matej, Bernát, Behuľ, Krasňan, Matejková, Čavojský

Sme veľmi radi za ďalšiu skúsenosť. Každou akciou niečo sledujeme. Pre túto kategóriu a momentálnu úroveň deti podporujme v sebarealizácii. Každé dieťa sa prejavuje rôzne. Boli zápasy, v ktorých sme sa na malom ihrisku presadzovali a niekedy zas menej. Deti všeobecne viac chybujú ako sú úspešné, ale môžeme povedať, že Slávko, Aďo a Emily boli s loptou dosť úspešní. Tréneri sú pripravení deti povzbudzovať v činnostiach s loptou.  


12.01. Zápas v Myjave proti 2007/08 na umelej tráve. Kvasnica, Zuzic, Beňo, Halas, Matejko, Mykultsia, Vatrt, Zachar, Moravčík, Páleník, Kotleba, Lagin, Petričko.

Hralo sa v peknom slnečnom počasí a sme radi, že sa nám na poslednú chvíľu podarilo vybaviť akciu hlavne určenú pre 2007. Tie doplnili niektoré 2008. Zápas bol od prvej minúty pre nás veľmi zaujímavý. Individuálne sme ukazovali dobrú úroveň a vlastne počas celého zápasu sme sa pokúšali o prekonanie súpera umnou finálnou prihrávkou. Veľmi veľa pokusov stroskotalo na pozornej obrane súpera. Deťom však tento zápas pomohol, aby sa v tejto fáze rozvoja zlepšili. A naozaj druhý gól sme dali po peknej finálnej prihrávke Danca na Sandra. V závere za stavu 2:1 si súper v snahe vyrovnať vytvoril tlak v podobe rohov a štandardných situácií. Chlapci si precítili aj vypäté herné situácie. V závere Danco nájazdom z polovice ihriska prekonal brankára na dva krát a uzavrel skóre 3:1. Prvý gól strelil Tomáš strelou spoza šestnástky.  Veľmi sa tešíme ako sme si počínali v zápase s 8. mužstvom 2. ligy U13 po každej stránke. Takéto akcie nás nabíjajú do ďalšej práce. Cieľom je základy naďalej spevňovať a rozširovať. Tešíme sa na ďalšie akcie pre 2007/08.


11.01.2020 - Turnaj v Myjave. Roč.2011 + niektoré 2010.

Brežný Matej, Novotný, Seidl, Krasňan, Rumanko, Bernáth, Poruban, Čavojský, Kovalčík, Páleník, Pšenek, Štuller

Odohrali sme v hale proti deťom z Myjavy a Sobotišťa až 100 minút. Páčila sa nám takáto skúsenosť. Chlapci sa stále viac rozbiehali a niektoré deti sa individuálne pekne presadzovali. Tešíme sa z gólov a ďalších pekných úspešných aj neúspešných činností.


11.01. 2020 - Cíferská liga. Roč.2008. 

Páleník, Moravčík, Vavro, Maślanka, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Krajčovič, Kunda, Lagin, Bednár, Murín

Rok 2020 sme začali Cíferským turnajom. Po mesačnej prestávke sme sa tešili na ďalšiu konfrontáciu. V týchto zápasoch sa zameriavame na hernú skúsenosť. Niektoré deti dosahujú úroveň, ktorú môžeme charakterizovať ako začínajúca sa snaha o vedomú hru. Dochádza k zdokonaľovaniu techniky a tým aj hernej myšlienky. Niektoré deti sú v štádiu "len" osvojovania techniky. Vyskytuje sa veľa chýb. Napriek tomu sme trpezliví a podporní. Veríme si a je otázka času kedy sa pridajú ďalšie deti a budú stále lepšie zvládať pomerne ťažké situácie v hale s lenivou loptou.