Výsledky akcií 2020


Na tejto stránke budeme zverejňovať výsledky akcií v roku 2020.

Akcie 2020

04.10. nedeľa o 10:30 hod. FŠRH Moravany nad Váhom - OFK Drahovce

Beták, Vangel, Galo, Koch, Sivák, Čavojský, Páleníkovci, Matejková, Seidl, Brežný, Pavlík, Klačan, Sobek -Zápas sa hral na umelej tráve. Zápas bol zaujímavýa mal aj potrebný náboj. Hráči boli viac v kontakte s loptou čo sa ukázalo ako správne. Skóre 13:15.


8. kolo 27.09. nedeľa o 12:00 hod. U13 OK Častkovce - Futbalová škola Róberta Hanka

Dúžek, Horváth, Kováč, Božik, Bougdarovci, Belica, Beták, Vangel, Ďurikovič, Maślanka, Murín

Opäť neuveriteľný zápas. Výkon bol opäť perfektný. Chlapci majú nadšenie pre hru a silne vôľové vlastnosti. Snažíme sa pestovať v deťoch silné herné základy, aby sme mohli robiť nadstavbu. Posledné dva zápasy boli veľmi zložité a my sme to zvládali na vek detí a nedávnu úroveň jednotlivcov moc dobre. Krásne góly Amira, Omara, Samira a obzvlášť Mura nás všetkých zdvihli zo sedadiel. Už dnes sa tešíme na ďalší zápas..


8. kolo 27.09. nedeľa o 10:00 hod. U15 OK Častkovce - Futbalová škola Róberta Hanka

Nominácia: Lagin, Panák, Zachar, Kunda, Mykultsia, Páleník, Halas, Výrostek, Adamča, Beňo, Murín

V zápase sme hľadali to čo sme chceli. Niektoré deti svoju hravosť premenili na kvalitu. V sumáre proti oveľa staršiemu tímu sme herne držali krok. V ostatných parametroch sme aj z objektívnych dôvodov nestačili. Budeme naďalej investovať čas do rozvoja hernej stránky a hľadať hernú istotu a tiež nadhľad nad hernými situáciami. Určite ak chceme posunúť limity našich detí iná cesta neexistuje. Sme radi, že môžeme takto rozmýšľať. Je to zložitá cesta, ale pre všetkých zábavná. Výsledky sa budú dosahovať podľa zložitosti hry a súpera. My svojej ceste dôverujeme a tešíme sa na ďalšie víkendy.


 • Zápas v Senici 26.09. v nafukovačke dopoludnie proti roč. 2012. 

Čavojský, Štuller, Makovič, Augustín, Moravec, Široký, Szucs, Rolinčin, Kňažík Peter, Rihayová, Sokol, Poruban, Melicher, 

Hrali sme na dvoch ihriskách. Skúsenejšie deti držali krok a individuálne sa presadzovali. 

Na druhom ihrisku získavali deti vzácne skúsenosti. Veľmi sa nám akcia páčila. Radi si takéto akcie zopakujeme.


20.09. nedeľa o 10:30 hod. FŠRH Moravany nad Váhom - PFK Piešťany

Janča, Barinec, Klačan, Belica, Beták, Vangel, Seidl, Brežný, Galo, Koch, Sotoňák, Matejková, Čavojský, Páleník S., Sobek, Pšenek, Pavlik

Deti zbierajú ďalšie skúsenosti z hry. Pre túto kategóriu je potrebný tréning na zdokonaľovanie individuálnych činností. V sumáre to pre budúcnosť tohto tímu a detí vidíme pozitívne, tak ako už pravidelne  pri minulých ročníkoch. S podporou rodičov máme veľké skúsenosti a cit pre ďalší rozvoj, na ktorý sa tešíme.


20.09. dvojzápas v Trnave proti Spartaku U13 a CFT Academy U13.

Nominácia: Panák, Zachar, Kunda, Petričko, Mykultsia, Halas, Výrostek, Adamča, Beňo, Lagin, Maślanka, Murín, Forouhar, Ďurikovič, Horváth, Kováč

Zápasy proti Spartaku U13 a CFT academy U14 boli z kategórie najťažších. Boli to vyrovnané zápasy po každej stránke a lepšia vizitka a zároveň silnejšia motivácia do ďalších futbalových dní už nemôže byť.


7. kolo 19.09. sobota o 10:00 hod. U15 Futbalová škola Róberta Hanka - FC Slovan Hlohovec

Nominácia: Zuzic, Panák, Zachar, Kunda, Mykultsia, Páleník, Halas, Jelenek, Výrostek, Adamča, Beňo, Lagin,  Petričko 

Tento zápas nám nevyšiel. Stratené sebavedomie v hre sme našli už o deň neskôr v nedeľu proti Spartaku Trnava  a CFT academy. To sme veľmi radi a budeme chcieť na tieto zápasy nadviazať.

7. kolo 19.09. sobota o 12:00 hod. U13 Futbalová škola Róberta Hanka - FC Slovan Hlohovec

Dúžek, Forouhar, Horváth, Kováč, Božik, Bougdarovci, Belica, Beták, Vangel, Maślanka, Murín - tento zápas bol z našej strany veľmi dobrý a to po každej stránke a hlavne, že sme nepodľahli nepriaznivému stavu a celkovej atmosfére. Víťazstvo 4:3 je k danému hernému prejavu bonus naviac. 


6. kolo 13.09. nedeľa o 10:00 hod. U15 FC Topoľčany (B) - Futbalová škola Róberta Hanka

Zuzic, Panák, Zachar, Kunda, Petričko, Mykultsia, Páleník, Halas, Jelenek, Výrostek, Adamča, Beňo

Zápas aký deti v U15 a U13 ešte nikdy nehrali. Deti z Topolčian sú učením popredu. Poznajú viac hru na veľkom ihrisku. Poznajú princípy kolektívneho poňatia hry. Naše pokusy končili na individuálnej snahe, alebo chybnej spolupráci dvoch hráčov. Napriek tomu sme vďačný za takýto zápas. Určite dostal do pozornosti nás trénerov a tiež aj detí. Veľa si z tohto zápasu odnášame. Našťastie vieme ako zachytiť učenie v našom prípade, aby sme napredovali v ďalších týždňoch. Máme pred sebou veľmi dobré súťažné aj prípravné zápasy.  

Podobné hodnotenie platí aj pre U13. Veľmi dobrý súper a dokonca vekovo aj mladší ako sme my. Opäť platí, že sme po takticko-hernej stránke pozadu. Cítime potenciál deti a to znamená, že aj výhľad do ďalšieho budovania mužstva je dobrý. Taktiež sme vďačný za zápas a za cennú skúsenosť. Takéto zápasy nám ukazujú smer. Predošlé zápasy nemali potrebný náboj a ani nám nemohli odhaliť zákutia hry. 

6. kolo 13.09. nedeľa o 12:00 hod. U13 FC Topoľčany (B) - Futbalová škola Róberta Hanka - Lagin, Maślanka, Murín, Božik, Vavro, Dúžek, Forouhar, Bednár, Belica, Ďurikovič, Horváth, Kováč, Beták, Vangel, Bougdarovci


12.09. zápas v sobotu proti Seredi a Senici pre deti 2010/11 a niektoré 2012 vo V. Orvišti o 10:00 hod. 

Pšenek, Štuller, Krasňanovci, Bernáth, Poruban, Rumanko, Augustín, Makovič, Rihayová, Bernát, Janíček. Hralo sa na dvoch ihriskách 4+1.

Zápas o 10:00 - 10:45 hod. FŠRH-Senica

Zápas o 11:00 - 11:45 hod. Senica-Sereď

Zápas o 12:00 - 12:45 hod. FŠRH-Sereď

Vynikajúca skúsenosť, pre ktorú sa oplatilo obetovať čas. Perfektné počasie v peknom prostredí.  Deti odohrali dva zápasy na rôznych rozmeroch ihriska v rôznom počte hráčov od 3+1, 4+1 a 6+1.


05.09. v sobotu o 10:30 hod. MFK Vrbové - FŠRH Moravany

Nominácia: Janča, Klačan, Barinec, Galo, Pavlík, Sotoňák, Koch, Sobek, Seidl, Pšenek, Čavojský, Páleník S. Deti potrebujú odohrať ďalšie zápasy. V tréningoch sa zameriame na zvyšovanie technickej úrovne detí. Deti majú v tréneroch veľkú podporu. Negatívny výsledok je len momentálna odozva neskúsenosti a mladého veku detí.


5. kolo 05.09. sobota o 10:00 hod. U15 Futbalová škola Róberta Hanka - OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom

Nominácia: Petričko, Panák, Kunda, Zachar, Halas, Páleník, Výrostek, Adamča, Mykultsia, Lagin, Jelenek, Beňo, Seleš - Aj v tomto zápase sme chceli dostať dej pod svoju kontrolu. Je pozitívne, že už v piatom zápase v rade sa tak deje. Počas zápasu hráčov nútime k aktivite. Súper mal sympatický prejav a aj preto to bola viac vedomá hra ako náhoda. Opäť sa tešíme na ďalšie zápasy, ktoré určite budú náročnejšie. 

5. kolo 05.09. sobota o 12:00 hod. U13 Futbalová škola Róberta Hanka - OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom

Nominácia: Kováč, Forouhar, Bednár, Dužek, Božik, Vavro, Bougdarovci, Belica, Ďurikovič, Horváth, Beták, Vangel, Murín, Maślanka - Chlapci sa opäť futbalovo vybláznili. Máme veľmi dobrý pocit z týchto zápasov. Bez ohľadu na dosiahnutie výsledku radi sledujeme pozitívnu energiu detí, ktorá  v dobre nastavenom prostredi (rodičia, treneri) mení na kreativitu v hre. 


4. kolo 01.09. UTOROK o 10:00 hod. U15 PFK Piešťany (B) - Futbalová škola Róberta Hanka

Nominácia: Zuzic, Petričko, Panák, Kunda, Zachar, Halas, Páleník, Výrostek, Adamča, Mykultsia, Lagin, Jelenek, Beňo - Aj v tomto zápase sme si mohli otestovať aktuálnu výkonnosť. Tým máme na mysli technickú, kondičnú úroveň a hlavne to najpodstatnejšie v tomto veku a to hľadanie vlastného obrazu o hre. Môžeme zhodnotiť, že po zápase s Trenčínom U12 a Piešťanom U15 sme urobili pokrok aj v taktickom myslení detí. Deti sa zapalujú pre podstatu, ktorá o niekoľko rokov bude priorita a to dosiahnutie výsledku. V zápase sme vynikli slušným ovládaním lopty. Súvisle sme loptu vedeli podržať. Z tohto prejavu pramenil prvý gól, ktorý vsietil Danko P., po perfektom Sandrovom podržaní lopty a finálnej Zaškovej prihrávke. Druhý gól bol veľmi podobný. Opäť vychádzal z kvalitnej hry záložnikov. Gól tentokrát pripravil Danko P., Maxovi ako na podnose. Tretí gól sme strelili po zisku lopty na našej polke. Rýchly prechod do útoku nám vyšiel ukážkovo.  Zaško vonkajškom poslal Maxa do šance, ktorú chladnokrvne premenil. Sme spokojní, ale vidíme veľké možnosti napredovania. Tešíme sa na ďalšie zápasy.

4. kolo 01.09. UTOROK o 12:00 hod. U13 PFK Piešťany (B) - Futbalová škola Róberta Hanka

Nominácia: Bednár, Dužek, Božik, Vavro, Bougdarovci, Belica, Ďurikovič, Beták, Vangel, Murín, Maślanka, - Zápas opäť vhodný na sebarealizáciu. Herná individuálna kvalita detí je stále na vyššej úrovni. Toto bude našim cieľom ešte veľmi dlho.  


30.08. v nedeľu o 10:30 hod. FŠRH Moravany - TJ Družstevník Dechtice Nominácia: Páleník Daniel, Beták, Vangel, Janča, Klačan, Galo, Belica, Pavlík, Sotoňák, Koch, Sobek, Čavojský, Seidl, Pšenek 

Odohrali sme pekný zápas. Deti boli v hre veselé. Mali sme veľmi dobrý pocit z toho čo deti ukazovali. Hlavne nás teší, že deti majú veľkú chuť a to je čo chceme v tomto veku navodiť. Deťom tejto kategórie začína séria zápasov a je vhodný čas na získavanie herných skúseností.


28.08. v piatok o 16:00 hod. zápas v Trenčíne na Ostrove proti roč. 2009. Roč. 2007/08/09. ´Ďurikovič, Beňo, Zachar, Halas, Páleník, Mykultsia, Vavro, Adamča, Maślanka, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Kunda, Lagin, Bednár, Murín, Panák, Petričko, Výrostek,

Výsledok 4:4. Zápas veľmi vhodný pre ďalšie napredovanie. Súper nás preveril po každej stránke. Prvých 20 minút sme dokáźali hrať veľmi dobre. Postupne nás súper prehrával po kondičnej stránke. Naše deti nedokázali vydržať v tempe celý zápas. To nás paralizovalo v hre s loptou. Tešíme sa, že sme mohli hrať takýto zápas.  


3. kolo 22.08. sobota o 10:00 hod. U15 ŠK LR CRYSTAL - Futbalová škola Róberta Hanka

Nominácia: Zuzic, Petričko, Panák, Kunda, Zachar, Halas, Páleník, Výrostek, Seleš, Adamča, Mykultsia,  Beňo 

3. kolo 22.08. sobota o 12:00 hod. U13 ŠK LR CRYSTAL - Futbalová škola Róberta Hanka

Nominácia: Lagin, Murín, Maślanka, Kotleba, Dužek, Božik, Bougdarovci, Belica, Ďurikovič, Horváth, Beták, Vangel 


2. kolo 15.08. sobota o 10:00 hod. U15 Futbalová škola Róberta Hanka - TJ Iskra Holíč

Nominácia: Zuzic, Petričko, Panák, Kunda, Zachar, Halas, Páleník, Výrostek, Mykultsia, Lagin, Jelenek, Beňo   

2. kolo 15.08. sobota o 12:00 hod. U13 Futbalová škola Róberta Hanka - TJ Iskra Holíč

Nominácia: Kotleba, Božik, Bougdarovci, Belica, Ďurikovič, Horváth, Beták, Vangel, Murín, Maślanka


26.6. dvojzápas v Záblatí proti Záblatiu o 17:00 hod. . 

Ročník 2009/10 - Ďurikovič, Horváth, Belica, Vangel, Beták, Barinec, Bougdarovci, Božik, Behul, Sotoňak, Galo, Koch, Janča 

Ročník 2011 - Jakub Bernáth, Páleník, Rumanko, Kovalčík, Poruban


13.06. dvojzápas v Seredi

Roč. 2006/07 o 10:00 hod.  Zuzic, Seleš, Panák, Kvasnica, Jelenek, Beňo, Zachar, Mykultsia, Halas, Paulovič, Kunda, Maślanka, Kotleba, Lagin, Srnánek, Páleník, Výrostek, Forouhar,

Ročník 2008 o 11:45 hod. Kunda, Maślanka, Kotleba, Lagin, Srnánek, Murín, Bednár, Ďurikovič, Horváth, Vavro, Dúžek, Forouhar, Páleník, Výrostek, Adamča

Obidva zápasy mal dobrú úroveň. Do skupiny starších žiakov nastupovali aj mladšie deti.  Boli sme radi, že v prvom zápase sa staršie deti prezentovali zlepšenou hrou. Chlapci ukazujú ako sú individuálne na veľmi slušnej úrovni. Máme rezervy v taktickej zložke, ale sme vlastne so 14-12 ročnými deťmi ešte len na začiatku rozvoja aj tejto zložky športového výkonu. Mladším žiakom dnes herne zápas až tak nevyšiel. Súper mal svoju kvalitu. Striedali sme hokejovo a aj v bránke sa chlapci prestriedali. Sme za ďalšiu skúsenosť veľmi radi a sme pripravení s obidvoma žiackymi družstvami napredovať hlavne po hernej stránke. Toto obdobie chápeme ako veľmi zložité z pohľadu rozvoja hlavne hernej stránky, pretože riziko v hre môže vyústiť v horší  výsledok aj vtedy keď to nečakáme. Výsledkom nech nám je odvážna hra chlapcov.   


07.06. v nedeľu dopoludnia dvojzápas v Trnave proti Lokomotíve U15 a U13. 

Zuzic, Petričko, Seleš, Panák, Kvasnica, Jelenek, Beňo, Zachar, Mykultsia 

Zápas bol pre našich chlapcov veľmi náročný. Nestíhali sme proti nadštandarne dobrému mužstvu po žiadnej stránke. Ukazovali sme síce individuálnu kvalitu a tiež pekné pokusy o zakladanie útokov od brankára, Chýbala však tomu herná a fyzická vyspelosť našich detí. Hrali sme proti jednému z najlepších mužstiev v kategórii U15 v rámci Slovenska mimo akadémii. Bola to pre naše deti škola, ktorá nás určite posunie ďalej. 

Ročník 2008 o 11:45 hod. - Kunda, Maślanka, Kotleba, Lagin, Srnánek, Murín, Páleník, Bednár, Ďurikovič, Horváth, Vavro, Dúžek,  Forouhar, Výrostek, Šubertovci

Opäť platí to isté ako pri U15, že sme hrali v rámci U13 najnáročnejší zápas aký sa dá hrať v v tejto kategórii. Tu sme však boli vekovo jednoznačne vyrovnaným súperom a keďže chlapci predstavujú individuálnu vyspelosť, tak to bol vyrovnaný zápas. Dokonca sme vo veľmi náročných podmienkach dokázali prechádzať postupným tvorivým spôsobom. Boli sme pyšní a výsledok 1:4 neberieme až tak smerodajne pre túto kategóriu, keďže od detí chceme riziko v hre a tiež góly padajú typu "brankár nedočiahne na brvno". Veľkú pochvalu dostal Andrej v bráne, ktorý bol veľkou oporou a určite si v ďalších zápasoch zahrá aj v poli. 


06.06. v sobotu dvojzápas v TN na Ostrove proti AS ročníku 2009 a 2011.

 • o 09:30 hod. na Ostrove proti AS roč. 2011 - hrá sa na dvoch ihriskách 4+1. Naše 2009/10/11. Zraz o 08:30 hod. v TN na Ostrove. 

Nominácia: Ročník 2009/10/11 v Trenčíne - Belica, Janča, Barinec, Beták, Bougdarovci, Bernát, Behuľ, Krasňanovci, Rumanko, Poruban, Bernáth, Božik, Sivák, Hritz, Brežný Matej, Seidl.

 • o 11:00 hod. na Ostrove proti AS ročníku 2009 - hrá sa na jednom ihrisku 8+1. Naše 2008/09 + niektoré 2007. 

Nominácia: Maślanka, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Kunda, Lagin, Bednár, Srnánek, Murín, Petričko, Panák, Ďurikovič, Horváth, Páleník, Halas, Forouhar, Výrostek


 • 08.03. v nedeľu zápas ročníkov 2009/10/11 v Moravanoch.

o 09:30 hod. .

Božik, Hritz, Galo, Pavlík, Krajčovič, Ďurikovič, Horváth, Beták, Bougdarovci, Janča, Beneš

Po rozcvičke na koordinačnom rebríku sme chlapcov rozdelil na dve družstvá. Hrali sme 3 x 15 min. Zápas mal dobrú úroveň. Deti sa realizovali bez zásahu dospelých. Cieľom je dosiahnuť ideálne podmienky pre deti na to, aby rozhodovanie bolo spontánne a založené na vlastnej skúsenosti. 

o 10:45 hod. .

Adamča, Koch, Sotoňák, Debnár, Janega, Masaryk, Čavojský, Dzibela, Páleník Samko, Pšenek, Štuller, Bernát, Behul, Krasňan, Rumanko, Bernáth, Poruban,

Hodinový zápas po rozcvičke vygradoval a výsledkový náboj deti vyprovokoval k veľmi zapálenému prejavu. Tešíme sa za čas strávený s deťmi.


 • 07.03. v sobotu o 14:00 zápas v Bratislave proti Dominu 2007. Roč. 2007/08

Zuzic, Halas, Mykultsia, Zachar, Kunda, Páleník, Maślanka, Kotleba, Kvasnica, Lagin, Bednár, Srnánek, Murín, Petríčko, 

Zápas proti 2007 a 1. lige vyzeral z našej strany oveľa lepšie ako proti poľskej akadémii. Hrali sme so súperom vyrovnanú partiu. Gólovo sme sa síce presadili len 3 krát, ale v poli sme sa súperovi vyrovnávali. Boli sme v obidvoch šestnáskach menej skúsení a netaktickí. Môžeme však vyjadriť spokojnosť. Takéto zápasy nám ukazujú ako chlapci napredujú, ale zároveň motivujú k zlepšovaniu sa. V tomto zápase sa gólovo dvakrát presadil Voloďa a jedenkrát Sandro. 


 • 06.03. v piatok dvojzápas proti Zaglebie Sosnowiec v Piešťanoch na umelej tráve. Ročník 2006/07/08 proti 2007 a ročník 2008/09 proti 2009.  

Roč. 2006/07/08 - Zuzic, Halas, Mykultsia, Vatrt, Zachar, Kunda, Moravčík, Páleník, Maślanka, Kotleba, Kvasnica, Lagin, Bednár, Srnánek, Murín, Petríčko, Seleš

Ročník 2008/09 - Božik, Hritz, Krajčovič, Ďurikovič, Horváth, Beták, Bougdarovci, 

Obidva zápasy sa hrali na šírku ihriska 6+1 a starší 7+1. Boli to náročné zápasy, v ktorých súper disponoval vyššou úrovňou. Taktiež súper bol vyspelejší a učením pokročilejší a taktiež vekovo starší. Bola to poučná skúsenosť. Pod tlakom sme robili chyby, aké inokedy nerobíme a súper loptu zadarmo nestrácal.  Sme však radi za zápas. Chlapcom máme čo vysvetľovať a po hernej stránke napredovať. 


 • 15.02. 2020 - Turnaj ŽH (ŽIJEME HROU) v Brne. 
Dopoludnie - mali sme 2 tímy.  
Roč. 2007 - Halas, Mykultsia, Vatrt, Petríčko, Páleník, Moravčík.
Roč. 2008 - Kunda, Maślanka, Kotleba, Krajčovič, Lagin, Bednár, Srnánek, Murín.
Popoludnie - Jeden tím. Adresa
Ročník 2008/09 - Pavlík, Ďurikovič, Horváth, Božik, Beták, Vangel, Belica.

Všetky tri družstvá (21 detí) odohrali 6 zápasov v ideálnych podmienkach na rozvoj hernej stránky. Chlapci sa točili na postoch a dôraz sme kládli na individuálny prejav. Najstaršie deti 2007/08 preukazujú veľmi slušnú úroveň kreativity a ročník 2009 nás milo prekvapil svojou hrou a ukázal potenciál na rozvoj. 


 • 09.02. v Senici proti 2010 od 13:00 - 16:00. Roč. 2009/10

Beneš, Koch, Galo, Sotoňák, Matejková, Ďurikovič, Horváth, Janča, Beták, Vangel, Bougdar Omar, Bernát

Dvojročník 2009/10 sa zúčastnil triangla v Senici. Hrali sme proti Senici a Hodonínu takmer 3 hod. . V zostave sme mali deti s rozdielnou zápasovou konfrontáciou. Napriek tomu sme deti v zostavách na obidvoch ihriskách miešali. V takýchto zápasoch sa snažíme pristúpiť k deťom tak, aby sa nebáli realizovať sa. Veľa detí sa však "vybláznilo" dostatočne a tiež boli úspešné v realizácii. V niektorých prípadoch deťom chýba futbalová zručnosť a skúsenosť. Našou úlohou je deťom ponúknuť ďalšie takéto podobné akcie.


 • 02.02. 4.kolo Ciferskej ligy od 08:30 hod. . Roč.2008

Moravčík, Páleník, Kunda, Maślanka, Lagin, Murín, Bednár, Dúžek. 

4. kolo Cíferskej ligy sme nezačali najlepšie. Proti Academy Senec sme neboli dosť aktívni a to sa podpísalo pod výsledok aj celkový prejav. Proti Dominu BA sme štartovali turbíny a v ďalších troch zápasoch sme to boli my. V celkovom súčte bodov celej cíferskej ligy sme skončili za Sencom a Dominom. Celkovo hodnotíme túto účasť ako pekné spestrenie zimných mesiacov a tiež ako prostriedok učenia a získavania skúseností. 


 • 01.02. v Myjave v športovej hale. Ročník 2012

Augustín, Brežný Michal, Janíček, Moravec, Rihayová, Široký, Mihok, Kňažík Peťko, Sokol

Vynikajúci turnaj pre začínajúce 7 ročné deti. Sme radi, že sme sa v konkurencii Myjavy, Brezovej pod Bradlom, Starej Turej a Lipova presadzovali a tak sme z pekného turnaja odchádzali veľmi spokojní.


 • 01.02.2020 zápas v Skalici

Proti U13 o 10:00 hod. . Hrá sa 10+1. Ročník 2007/08. 

Zuzic, Beňo, Mykultsia, Vatrt, Lagin, Murín, Kunda, Bednár, Maślanka, Krajčovič, Matejko, Horváth

Vynikajúci zápas s vysokým tempom. Pred zápasom sme z dôvodu veľkej maródky nášho aj skalického mužstva mali obavy či sa vekovo a úrovňou stretneme. Nakoniec obidve družstvá boli zostavené z kategórie 2007/08 a 1. krát na veľkom ihrisku odohral zápas najmladší na ihrisku M.Horváth. Zápas mal dobrú kvalitu a opäť musíme vyjadriť spokojnosť s napredovaním detí. Síce sme zápas prehrali 4:0, ale náš výkon bol nadpriemerne dobrý a to nielen z pohľadu kolektívneho, ale individuálne riešenie situácii mali jasné črty odvahy a kreativity. Najslabšou stránkou bola finálna útočná fáza hry. Deti sú však stále v štádiu osvojovania, zdokonaľovania a získavania herných situácii. Budeme pracovať na tom, aby sa deti v týchto situáciach cítili ľahký a to nielen v nohách, ale hlavne myšlienkovo. Toto je dlhodobý proces a z vlastnej skúsenosti vieme ako musíme byť trpezliví, podporní, odovzdávajuci, chápajúci v dobrom aj zlom. 


 • 26.01. v nedeľu v Senici proti 2012 v nafukovačke.Roč. 2012/11.

Čavojský, Kovalčík, Páleník, Štuller, Rumanko, Bernáth, Augustín, Brežný Michal, Makovič, Janíček, Rihayová, Široký,

Odohrali sme zápas na dvoch ihriskách až 80 minút. Pre deti to bola veľmi pekná skúsenosť. V takýchto zápasoch sledujeme individuálnu činnosť detí. Podnecujeme ich k aktivite trpezlivým a rešpektujúcim prístupom. Nám sa páčilo, že veľká väčšina detí sa prejavovala veľmi odvážne. Nekladieme dôraz na organizáciu hry. Pre výsledky je táto forma vedenia rozhodujúca, ale pre individualitu brzdiaca. 


 • 25.01. 2020 - Turnaj ŽH (ŽIJEME HROU) v Brne. Turnaje prebiehali v TCM Zbrojovky Brno v nafukovacej hale na UT 4. generácie.

Ročníky 2007 dopoludnia: Zuzic, Beňo, Vatrt, Zachar, Páleník, Moravčík, Mykultsia, Kvasnica

 1. 9:00 - 9:17    ČAFC - FŠRH
 2. 9:36 - 9:53   FŠRH - Třebíč
 3. 10:12 - 10:29 FŠRH - Vyškov
 4. 10:48 - 11:05 Slatina - FŠRH
 5. 11:24 - 11:41   SK Líšeň - FŠRH

Ročníky 2008 popoludní: Mykultsia, Kotleba, Lagin, Bednár, Murín,  Petríčko, Pavlík

 1. 12:00 - 12:14 FŠRH - Vyškov
 2. 13:00 - 13:14 FŠRH - FŠ Třebíč
 3. 14:00 - 14:14 FŠRH - Líšeň
 4. 14:45 - 14:59 FŠRH - Drnovice
 5. 15:15 - 15:29 Medlánky - FŠRH
 6. 15:45 - 15:59 FŠRH - Bystrc 

Obidva turnaje boli pre naše ročníky 2007/08 ako vyšité na mieru. Dopoludnia si to hlavne rozdali deti z roč. 2007 a popoludní 2008. Z turnajov si odnášame veľa dotykov, veľa skúseností z herných situácií. Napriek tomu, že sa výsledky na turnaji nerátali do konečného poradia, ale deti v žiackom veku cítia výsledok ako motiváciu. Sme radi za takúto klímu kde mieru vážnosti výsledku sme si mohli určovať my a nemuseli sme výsledok považovať za dôležitý preto, lebo si to želajú tréneri, organizátor, rodičia atď. Celý turnaj bol o deťoch. Góly sme dávali aj dostávali. Tento turnaj bol povzbudením pre deti do ďalších futbalových dní. Musíme pochváliť kvalitu detí súperových tímov napriek tomu, že to nie sú akadémie a tiež kaučing trénerov orientovaný na rozvoj detí. 


 • 26.01. Turnaju v Cíferi organizovaný Academy Senec sme sa nemohli zúčastniť z dôvodu choroby detí. 

 • 19.01.2020 - Zápas v Senici v nafukovačke proti roč. 2009. Roč. 2009/08.

Maślanka, Páleník, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Krajčovič, Lagin, Bednár, Murín, Belica, Ďurikovič, Horváth, Janča, Barinec, Beták, Hritz,

Zápas, ktorý nám dal veľmi veľa ako vždy proti deťom, ktoré nám dokázali svojou hrou vytvárať zložité podmienky pre hru. Deti z kategórie 2008 sa prejavovali odvážne a tiež využili aj svoju miernu výhodu veku. Hra sa začína podobať na futbal. Vznikajú súvislé útočné akcie. Chlapci začínajú hrať vedome a najmä svojou hlavou. Samozrejme aj tu vidíme možnosti ako sa začať zlepšovať, ale môžeme veselo povedať, že táto kategória je na začiatku veľmi zaujímavého rozvoja. Deti z kategórie 2009 sú prirodzene o úroveň pozadu. Náš prístup a očakávania sú iné. Sú medzi deťmi veľké rozdiely, ale právo toto je silná stránka našej školy a veríme si, že dokážeme deťom v spolupráci s rodičmi vytvoriť  klímu, ktorá posunie deti po športovej stránke bez rozdielu na akej úrovni sa momentálne 10 ročné dieťa nachádza. Napriek tomu aj v tejto kategórii sa deti veľmi snažili a pochválili sme ich za ich aktivitu.   


 • 19.01.2020 - Halový turnaj v Novom Meste nad Váhom. Ročník 2010

Božik, Bogdarovci, Brežný Matej, Bernát, Behuľ, Krasňan, Matejková, Čavojský

Sme veľmi radi za ďalšiu skúsenosť. Každou akciou niečo sledujeme. Pre túto kategóriu a momentálnu úroveň deti podporujme v sebarealizácii. Každé dieťa sa prejavuje rôzne. Boli zápasy, v ktorých sme sa na malom ihrisku presadzovali a niekedy zas menej. Deti všeobecne viac chybujú ako sú úspešné, ale môžeme povedať, že Slávko, Aďo a Emily boli s loptou dosť úspešní. Tréneri sú pripravení deti povzbudzovať v činnostiach s loptou.  


12.01. Zápas v Myjave proti 2007/08 na umelej tráve. Kvasnica, Zuzic, Beňo, Halas, Matejko, Mykultsia, Vatrt, Zachar, Moravčík, Páleník, Kotleba, Lagin, Petričko.

Hralo sa v peknom slnečnom počasí a sme radi, že sa nám na poslednú chvíľu podarilo vybaviť akciu hlavne určenú pre 2007. Tie doplnili niektoré 2008. Zápas bol od prvej minúty pre nás veľmi zaujímavý. Individuálne sme ukazovali dobrú úroveň a vlastne počas celého zápasu sme sa pokúšali o prekonanie súpera umnou finálnou prihrávkou. Veľmi veľa pokusov stroskotalo na pozornej obrane súpera. Deťom však tento zápas pomohol, aby sa v tejto fáze rozvoja zlepšili. A naozaj druhý gól sme dali po peknej finálnej prihrávke Danca na Sandra. V závere za stavu 2:1 si súper v snahe vyrovnať vytvoril tlak v podobe rohov a štandardných situácií. Chlapci si precítili aj vypäté herné situácie. V závere Danco nájazdom z polovice ihriska prekonal brankára na dva krát a uzavrel skóre 3:1. Prvý gól strelil Tomáš strelou spoza šestnástky.  Veľmi sa tešíme ako sme si počínali v zápase s 8. mužstvom 2. ligy U13 po každej stránke. Takéto akcie nás nabíjajú do ďalšej práce. Cieľom je základy naďalej spevňovať a rozširovať. Tešíme sa na ďalšie akcie pre 2007/08.


11.01.2020 - Turnaj v Myjave. Roč.2011 + niektoré 2010.

Brežný Matej, Novotný, Seidl, Krasňan, Rumanko, Bernáth, Poruban, Čavojský, Kovalčík, Páleník, Pšenek, Štuller

Odohrali sme v hale proti deťom z Myjavy a Sobotišťa až 100 minút. Páčila sa nám takáto skúsenosť. Chlapci sa stále viac rozbiehali a niektoré deti sa individuálne pekne presadzovali. Tešíme sa z gólov a ďalších pekných úspešných aj neúspešných činností.


11.01. 2020 - Cíferská liga. Roč.2008. 

Páleník, Moravčík, Vavro, Maślanka, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Krajčovič, Kunda, Lagin, Bednár, Murín

Rok 2020 sme začali Cíferským turnajom. Po mesačnej prestávke sme sa tešili na ďalšiu konfrontáciu. V týchto zápasoch sa zameriavame na hernú skúsenosť. Niektoré deti dosahujú úroveň, ktorú môžeme charakterizovať ako začínajúca sa snaha o vedomú hru. Dochádza k zdokonaľovaniu techniky a tým aj hernej myšlienky. Niektoré deti sú v štádiu "len" osvojovania techniky. Vyskytuje sa veľa chýb. Napriek tomu sme trpezliví a podporní. Veríme si a je otázka času kedy sa pridajú ďalšie deti a budú stále lepšie zvládať pomerne ťažké situácie v hale s lenivou loptou.