Výsledky akcií 2020
Na tejto stránke budeme zverejňovať výsledky akcií v roku 2020.

Ďakujeme rodičom za spoluprácu v roku 2019, na základe čoho vznikli aj pekné fotogalérie.   

Akcie 2020

  • 19.01.2020 - Zápas v Senici v nafukovačke proti roč. 2009. Roč. 2009/08.

Maślanka, Páleník, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Krajčovič, Lagin, Bednár, Murín, Belica, Ďurikovič, Horváth, Janča, Barinec, Beták, Hritz,

Zápas, ktorý nám dal veľmi veľa ako vždy proti deťom, ktoré nám dokázali svojou hrou vytvárať zložité podmienky pre hru. Deti z kategórie 2008 sa prejavovali odvážne a tiež využili aj svoju miernu výhodu veku. Hra sa začína podobať na futbal. Vznikajú súvislé útočné akcie. Chlapci začínajú hrať vedome a najmä svojou hlavou. Samozrejme aj tu vidíme možnosti ako sa začať zlepšovať, ale môžeme veselo povedať, že táto kategória je na začiatku veľmi zaujímavého rozvoja. Deti z kategórie 2009 sú prirodzene o úroveň pozadu. Náš prístup a očakávania sú iné. Sú medzi deťmi veľké rozdiely, ale právo toto je silná stránka našej školy a veríme si, že dokážeme deťom v spolupráci s rodičmi vytvoriť  klímu, ktorá posunie deti po športovej stránke bez rozdielu na akej úrovni sa momentálne 10 ročné dieťa nachádza. Napriek tomu aj v tejto kategórii sa deti veľmi snažili a pochválili sme ich za ich aktivitu.   


  • 19.01.2020 - Halový turnaj v Novom Meste nad Váhom. Ročník 2010

Božik, Bogdarovci, Brežný Matej, Bernát, Behuľ, Krasňan, Matejková, Čavojský

Sme veľmi radi za ďalšiu skúsenosť. Každou akciou niečo sledujeme. Pre túto kategóriu a momentálnu úroveň deti podporujme v sebarealizácii. Každé dieťa sa prejavuje rôzne. Boli zápasy, v ktorých sme sa na malom ihrisku presadzovali a niekedy zas menej. Deti všeobecne viac chybujú ako sú úspešné, ale môžeme povedať, že Slávko, Aďo a Emily boli s loptou dosť úspešní. Tréneri sú pripravení deti povzbudzovať v činnostiach s loptou.  


12.01. Zápas v Myjave proti 2007/08 na umelej tráve. Kvasnica, Zuzic, Beňo, Halas, Matejko, Mykultsia, Vatrt, Zachar, Moravčík, Páleník, Kotleba, Lagin, Petričko.

Hralo sa v peknom slnečnom počasí a sme radi, že sa nám na poslednú chvíľu podarilo vybaviť akciu hlavne určenú pre 2007. Tie doplnili niektoré 2008. Zápas bol od prvej minúty pre nás veľmi zaujímavý. Individuálne sme ukazovali dobrú úroveň a vlastne počas celého zápasu sme sa pokúšali o prekonanie súpera umnou finálnou prihrávkou. Veľmi veľa pokusov stroskotalo na pozornej obrane súpera. Deťom však tento zápas pomohol, aby sa v tejto fáze rozvoja zlepšili. A naozaj druhý gól sme dali po peknej finálnej prihrávke Danca na Sandra. V závere za stavu 2:1 si súper v snahe vyrovnať vytvoril tlak v podobe rohov a štandardných situácií. Chlapci si precítili aj vypäté herné situácie. V závere Danco nájazdom z polovice ihriska prekonal brankára na dva krát a uzavrel skóre 3:1. Prvý gól strelil Tomáš strelou spoza šestnástky.  Veľmi sa tešíme ako sme si počínali v zápase s 8. mužstvom 2. ligy U13 po každej stránke. Takéto akcie nás nabíjajú do ďalšej práce. Cieľom je základy naďalej spevňovať a rozširovať. Tešíme sa na ďalšie akcie pre 2007/08.


11.01.2020 - Turnaj v Myjave. Roč.2011 + niektoré 2010.

Brežný Matej, Novotný, Seidl, Krasňan, Rumanko, Bernáth, Poruban, Čavojský, Kovalčík, Páleník, Pšenek, Štuller

Odohrali sme v hale proti deťom z Myjavy a Sobotišťa až 100 minút. Páčila sa nám takáto skúsenosť. Chlapci sa stále viac rozbiehali a niektoré deti sa individuálne pekne presadzovali. Tešíme sa z gólov a ďalších pekných úspešných aj neúspešných činností.


11.01. 2020 - Cíferská liga. Roč.2008. 

Páleník, Moravčík, Vavro, Maślanka, Pavlík, Dúžek, Kotleba, Krajčovič, Kunda, Lagin, Bednár, Murín

Rok 2020 sme začali Cíferským turnajom. Po mesačnej prestávke sme sa tešili na ďalšiu konfrontáciu. V týchto zápasoch sa zameriavame na hernú skúsenosť. Niektoré deti dosahujú úroveň, ktorú môžeme charakterizovať ako začínajúca sa snaha o vedomú hru. Dochádza k zdokonaľovaniu techniky a tým aj hernej myšlienky. Niektoré deti sú v štádiu "len" osvojovania techniky. Vyskytuje sa veľa chýb. Napriek tomu sme trpezliví a podporní. Veríme si a je otázka času kedy sa pridajú ďalšie deti a budú stále lepšie zvládať pomerne ťažké situácie v hale s lenivou loptou.