turnaj v Zašovej

Pozvánka


Rád bych Vás pozval v sobotu 22.06.19 na Festival fotbalu pro kategorii U8/9 (pro ligové 2011 a neligové 2010) na X-Games Zašová 2019.

Loni jsme měli tyto týmy SK Slavia Praha 1,2 , SK Sigma Olomouc 1,2 , MFK Vítkovice 1,2 , SFC Opava 1,2 , 1.FC Slovácko 1,2. , ŠK Slovan Bratislava, AS Trenčín a další viz https://pripravkazasova2007.webnode.cz/mftm-xgames/prihlasene-tymy/

Doporučuji přihlásit také 2 týmy (není podmínkou).

V Zašové bude opět hrát 36 týmů na 6 hřištích na branky 5*2 m. Naším cílem je v rámci Valašského týdne fotbalu zopakovat krásný zážitek a radost z fotbalu pro TOP týmy z ČR, Polska, Slovenska a Rakouska.

Jde o již ověřený model tradičního turnaje ve stejné kvalitě jakou jste zvyklí, ale tentokrát pro ročník 2010/11.
Videa z minulých turnajů jsou zde:

Propozice Věková kategorie: ročník 2010 (neligový) a 2011 ligoví

  • Počet účastníků: 36 týmůHřiště a branky: 6 x hrací plocha 40x25m, s brankami 2x5m, s míčem vel. 3
  • Hrací doba: 1 x 17 min. (týmy odehrají 8 zápasů = min.136 minut )
  • Počet hráčů: 4+1 (střídání hokejovým způsobem), celý tým max. 10+2 trenéři
  • Hrací systém: nejprve 6 skupin po 6 týmech (každý s každým)
  • Týmy postupují do Ligy mistrů, Evropské ligy, Valašské ligy a Valašského poháru (dle výsledků ze základní skupiny roztřídíme týmy do odpoledních skupin)
  • Ubytování a stravování: je možnost ubytování a stravování (oběd je v rámci startovného + ovoce + pitný režim v době turnaje)
  • Ceny: neevidujeme výsledky pro rodiče - pouze dopoledne pro roztřídění do odpoledních skupin jde nám o to, aby hráči hráli naplno a chtěli vítězit, ale bez tlaku rodičů
  • týmy obdrží dárkové tašky se sladkostmi a ovocempoháry pro nejlepšího hráče každého týmu - úsilí
  • pohár pro nejlepšího hráče každého týmu - charakter
  • Startovné: 2.000 Kč / tým

Časový plán: 

  • od 7:30 možný vstup do šaten
  • 8:00 porada trenérů a rozhodčích (upřesnění pravidel hry)
  • 8:30 úvodní kolo zápasů
  • 9:30 slavnostní zahájení10:30 zahájen výdej obědů13:30 ukončen výdej obědů13.30 konec skupin17:00 ukončení utkání
  • 17:15 slavnostní vyhlášení výsledků do 17:30 hod.

Pro týmy ze vzdálenějších destinací je možnost nedělního dopoledního trianglu a okolo oběda odjezd domů.